Точка входу в процедуру Skidrow не знайдена в бібліотеці dll

При запуску будь-якої ігрової програми (наприклад, «Far Cry», «Герої меча і магії», «Assassins Creed» та інших) користувач може зіткнутися з вильотом програми, який супроводжується повідомленням «Точка входу в процедуру Skidrow не знайдена в бібліотеці dll» (також: D3DCOMPILER_47.dll, SetDefaultDllDirectories, d3dx9.dll). Зазвичай це пов’язано з відсутнім або пошкодженим файлом-бібліотекою «skidrow.dll», відповідальним за стабільну роботу даній версії програми. В даному матеріалі мною буде розібрано, в чому суть цієї помилки, і як виправити проблему з skidrow.dll на вашому ПК.

Точка входу в процедуру Skidrow не знайдена в бібліотеці dllРозглядаємо способи вирішення dll помилки

Зміст статті

 • Суть і причини дисфункції
 • Як виправити помилку «Точка входу в процедуру Skidrow»
  • Спосіб №1. Вимкніть антивірус
  • Спосіб №2. Спробуйте ріпак від іншого автора.
  • Спосіб №3. Скачайте і встановіть файл самостійно
 • Висновок

Суть і причини дисфункції

Як відомо, у світі існує кілька хакерських груп, здійснюють злом випущених на ринок програм (здебільшого ігрових). Після злому така програма позбавляється більшості зі своїх захистів, і може бути запущена на будь-якому комп’ютері, відповідним системним вимогам гри.

Однією з таких хакерських груп є «Skidrow», веде свою історію ще з 1990 року. Завдяки діяльності цієї групи ми можемо безкоштовно скачувати і насолоджуватися функціоналом безлічі сучасних популярних ігор. При зломі гри та її подальшому приведення у придатний для користувача вигляд хакери з «Skidrow» використовують спеціальний набір dll-бібліотек, однією з яких є skidrow.dll.

Під час запуску зламаної ігри остання звертається до файлу skidrow.dll за процедурами, які містяться в даній dll-бібліотеки. Якщо з якихось причин даний файл виявляється заблокований для доступу, пошкоджений або просто відсутня – тоді користувач отримує повідомлення з зазначеної у назві статті помилкою.

Конкретні причини для цього можуть бути наступні:

 • Даний файл заблокований (вилучений) антивірусною програмою під час установки гри або її запуску;
 • Користувач використовував некоректний ріпак гри;
 • Порушена файлова система ПК (зокрема, через появу битих секторів);
 • У проблемах з зазначеним файлів винні вірусні програми (рідко).

  Точка входу в процедуру Skidrow не знайдена в бібліотеці dllВивчаємо причини розглянутої помилки

Як виправити помилку «Точка входу в процедуру Skidrow»

Розглянемо варіанти виправлення помилки «Точка входу в процедуру Skidrow не знайдена в бібліотеці dll» на комп’ютері:

Спосіб №1. Вимкніть антивірус

Найбільш простим способом виправити виниклу проблему є відключення антивірусної програми під час завантаження, установки і запуску гри. Вимкніть ваш антивірус, встановіть і запустіть ігрову програму, можливо, все пройде без будь-яких проблем.

Точка входу в процедуру Skidrow не знайдена в бібліотеці dllВимкніть ваш антивірус

Спосіб №2. Спробуйте ріпак від іншого автора.

Якщо ви завантажили якийсь піратський ріпак, і зустрілися з помилкою Skidrow, рекомендується пошукати альтернативний ріпак гри від іншого автора (при цьому відключивши антивірус під час установки і запуску гри). У досить багатьох випадках альтернативний ріпак не має тих недоліків, якими володіє початковий проблемний ріпак.

Спосіб №3. Скачайте і встановіть файл самостійно

Третім (і найбільш часто рекомендованим способом) є завантаження з інтернету файлу skidrow.dll (наприклад, з сайту http://internetaccessmonitor.ru/dll/skidrow.dll), і установка його в директорію з грою, а також у наступні системні папки:

Для 32-бітної Віндовс в:

С:Windowssystem32

Для 64-бітної Віндовс в:

С:WindowsSysWOW64

А також у вже згадану:

С:Windowssystem32

Якщо ви не знаєте, який бітності у вас система, натисніть комбінацію клавіш «Win+Pause», та перегляньте значення параметра «Тип системи».

Після копіювання даного файлу необхідно зареєструвати його в системі, для чого необхідно набрати комбінацію клавіш Win+R, і набрати там:

regsvr32 skidrow.dll

після чого натиснути на enter.

Точка входу в процедуру Skidrow не знайдена в бібліотеці dllЗареєструйте бібліотеки в системі

Також прошу врахувати, що користуватися цим способом, передбачають самостійну завантаження та встановлення dll-бібліотек, необхідно вкрай обережно, бо можна легко занести на свій ПК різний злоякісний вірусний софт.

Також рекомендую перевірити вашу систему на наявність вірусів, для чого допоможуть інструменти онлайн перевірки комп’ютера на віруси.

Висновок

Поява розглянутої помилки зазвичай пов’язано з проблемами доступу до згаданого мною dll-файлу. Крім перерахованих вище рад можу порекомендувати придбати ліцензійну версію проблемної програми – це допоможе вам позбавитися від багатьох помилок з Skidrow, наявних у піратської версії гри.