Що можна, а що можна дарувати на Новий рік 2017

 

З подарунком вгадати дуже важливо, адже Червоний Вогняний Півень не терпить помилок. Краще не експериментувати і дарувати те, що просили або на що натякали.

Досить багато існує візьме про гроші на новий рік. Гроші в конвертах і подарункові сертифікати вважаються хорошим подарунком, а ось подорожі, квитки на концерт та інші заходи краще приберегти на іншу дату. Гаманці, сумки, портфелі, візитниці можна дарувати тим, кому ви хотіли б побажати багатства і фінансової стабільності. Я б додала в таємну кишеньку рунный талісман, заряджений на поліпшення фінансового стану. Це було б як не можна до речі.

Для тих, кому хочете побажати здоров’я, даруйте речі з вовни, флісу і бавовни. Дуже добре в цьому році підуть піжами, светри і хустки. Подарунок покладіть на вільхову гілку в повний Місяць, а потім сміливо, з побажаннями здоров’я подаруйте щасливчику.

Якщо хочете допомогти родичеві або колезі знайти особисте щастя, то для жінок ідеальним подарунком будуть каміння, а для чоловіків — метали. Наприклад, жінці можна подарувати недорогий браслет з рожевого кварцу, а чоловікові — брелок з медичної сталі. Варіантів дуже багато, думаю, ви зможете вибрати щось потрібне і красиве.

Для оберега від негативу в рік Півня одарите друзів і знайомих сушеними квітами. Це обов’язково повинні бути живі квіти — або в спеціальній обробці, або спеціально засушені. Обмежень тут немає, вони можуть бути самими різними.

Дітей треба обдарувати увагою і турботою, а ще їстівними подарунками. Шоколадки у вигляді півня, смачні вироби або фруктова тарілочка у вигляді господаря року — не важливо. Головне, щоб це можна було з задоволенням з’їсти. Не рекомендується дарувати дітям що-небудь гостре (ковзани, наприклад, або дартс). Хутряні шуби, жилети та сумки так само потрапляють під заборону. Хутряний подарунок може принести нещастя на протязі всього року.

Прогноз на 2017 рік для Росії і світу від Орисі Mihajlovne

Вітаючи один одного, постарайтеся використовувати наступні слова: «Вогненний, яскравий, життя, жити, сонце, весна, родючість». Вони несуть сильну енергетику і будуть множитися в майбутньому році.

Якщо зважитеся дарувати листівки, то краще з натуральної целюлози з прикрасами у вигляді злакових або насіння. Насіння, пшениця, колосся — все це символи майбутнього року, їх має бути в новорічну ніч як можна більше. Взагалі, вироби своїми руками, подаровані в новорічну ніч будуть володіти особливою силою. Я рекомендую всім спробувати зробити оберіг для дому, використовуючи солому, сушені листя і ягоди.

Словом, даруйте одне одному тепло, радість і позитивні емоції. Всіх вітаю з наступаючим роком Вогняного Півня. Здоров’я вам і вашій родині!