Чи можна засмагати після лазерної епіляції

Як неприємно, коли зайве волосся на тілі стають причиною дискомфорту. А адже так хочеться позбутися від цієї проблеми. І ми прагнемо до досконалості, відвідуємо салони, робимо різні процедури. Найдосконаліший метод на сьогоднішній день – лазерна епіляція, за допомогою якої можна придбати гладку шкіру надовго. Але, тим не менш, у дівчат виникає маса питань, пов’язаних з цією процедурою. І самий популярний з них – скільки після епіляції не можна засмагати. У цій статті ми детально обговоримо такий момент, як похід в солярій після депіляції.

Підготовка до процедури

Лазерна епіляція – процедура відповідальна і найкраще спланувати заздалегідь ваш похід до фахівця. На початковому етапі потрібно отримати консультацію, вибрати салон і підготуватися. Виберіть такий час, коли до відпустки ще далеко, і за вікном осінь чи зима.

До процедури необхідно підготувати. На ній не повинно бути ніяких ран, садна і подразнення. Засмагати безпосередньо перед епіляцією так же не можна. Повинно пройти як мінімум 2, а краще 3 тижні після відвідування солярію, а після активного перебування на сонці краще місяць-півтора.

Чи можна засмагати після лазерної епіляції

Не варто забувати і про пілінг шкіри. Використання скрабу запобігає вростанню волосся і є дуже важливим елементом у підготовці до епіляції. Для різних ділянок тіла необхідно використовувати різні засоби, підібрані з урахуванням вашого типу шкіри.

Таким чином, ви зможете уникнути дискомфорту, пов’язаного з наявністю волосся на тілі, тому що для епіляції необхідні трохи відросло волоски. Ви залишитеся задоволені результатом і не будете переживати, що не встигли до початку пляжного сезону.

Механізм впливу лазера

Під впливом лазерного випромінювання волосяний стрижень нагрівається і руйнується, так само як і фолікули, тому волосся випадають. Сама процедура робиться в кілька етапів, оскільки ультрафіолетове проміння впливає приблизно на 2/3 всіх волосся, тому повне видалення розтягнеться на кілька місяців.

Чи можна засмагати після лазерної епіляції

І якщо ви зважилися саме на процедуру лазерної епіляції, то запасіться терпінням, фінансовими засобами і відмінний результат стане вам нагородою. Звичайно, вартість проведення даної процедури спочатку хочеться віднести до мінусів, але якщо врахувати той факт, що від волосся ви позбавляєтеся назавжди, то мета виправдовує засоби.

Відеоролик

Вплив засмаги після епіляції

Сама по собі депіляція вже несе певний вплив на шкіру і значно дратує її. Засмага після лазерної епіляції не рекомендується, інакше роздратована процедурою шкіра запалиться ще сильніше. Ви повинні запам’ятати, чому не можна засмагати після лазерної епіляції, тому що це може привести до дуже серйозних наслідків.

 • Збільшується ймовірність отримати сонячний опік;
 • Нанесення будь-яких засобів на шкіру, крім тих, що призначить фахівець, так само як і засмагати без сонцезахисних кремів;
 • Можливо прояв алергічної реакції на сонці;
 • Роздратовані волосяні цибулини можуть запалитися, можливо навіть поява гнійників при найменшому попаданні мікробів. У цьому випадку буде потрібно лікування антибіотиками і про те, щоб оголити свої ніжки, ви забудете на все літо;
 • Можуть з’явитися врослі волосся.

Чи можна засмагати після лазерної епіляції

Тому краще потерпіти і поставитися до своєї власної краси з розумом. Запам’ятайте, скільки можна засмагати після лазерної епіляції – всього 1 тиждень. А до її проведення потрібно почекати 2-3 тижні, щоб підготувати шкіру до процедури.

Солярій після епіляції

Все те ж саме відноситься і до походу в солярій, де концентрація ультрафіолетових променів набагато вище, ніж на відкритому повітрі, і ступінь опромінення в рази перевищує ту дозу, яку ви можете отримати, засмагаючи на пляжі.

Чи можна засмагати після лазерної епіляції

До засмаги в солярії взагалі необхідно ставитися з великою обережністю, тому можна в солярій після депіляції залежить від багатьох факторів. Є величезний список протипоказань до цієї процедури, і з ним обов’язково необхідно ознайомитися:

 • Не можна відвідувати солярій вагітним, годуючим матерям, жінкам із захворюваннями репродуктивної системи, мастопатією, під час місячних;
 • Також протипоказанням буде «застуда на губі», тобто герпес;
 • Дуже обережно ставитеся до засмаги якщо у вас світлий тип шкіри і ви легко обгораете на сонці.
 • Якщо у вас немає протипоказань, то після депіляції можна в солярій, але обов’язково скористайтеся захисним кремом і починайте з мінімуму часу – 2-3 хвилини на перший раз буде достатньо.

  І все ж таки краще віддати перевагу загару на сонечку. Адже як приємно в жаркий день поніжитися на пляжі, позасмагати і викупатися в теплій воді. І для організму набагато більше користі принесе час, проведений на свіжому повітрі. Можна засмагати після депіляції, але якщо за вікном осінь чи зима, можливості полетіти в теплі країни немає і ультрафіолету ну вже дуже не вистачає, то звичайно похід в солярій додасть в сіру життя вітаміну Д і гарний настрій не змусить себе чекати!

  Висновок

  Перш ніж зважитися на цю процедуру, необхідно ретельно підготуватися до неї: вивчити всі плюси і мінуси, а також пов’язані з нею нюанси, наприклад, через скільки можна засмагати після лазерної епіляції. Та завжди необхідно консультуватися з фахівцями. Не шкодуйте коштів і йдіть до перевіреного фахівця – це дуже важливо, адже результат – ваша краса і здоров’я.

  Чи можна засмагати після лазерної епіляції

  Таким чином, якщо на носі пляжний сезон і ось вже завтра вам ну дуже хочеться позасмагати, а від небажаних волосся ви ще не позбулися, то краще всього вибрати бритвений верстат і хороший гель, від якого у вас точно не буде роздратування, а депіляцію залишити на інший час.

  Адже мало приємного в тому, щоб з’явиться в купальнику і з запаленими почервонілими ділянками шкіри на пляжі. Ну і звичайно не забувайте про додатковому догляді: вітаміни, масла, крему – все, що душі завгодно. Готуйтеся заздалегідь до всіх процедур і будьте красивими і чарівними!