Чоловічий урологічний трансдермальний пластир від простатиту і імпотенції

Китайський чоловічий урологічний трансдермальний пластир застосовується для профілактики або лікування урологічних патологій. Він проводиться з дихаючої тканинної основи, зверху якої за оригінальною нової технології накладають біологічний комплекс активних діючих компонентів, отриманих з лікарських рослин. Головні речовини, витримані з рослинних екстрактів, подрібнюються до найдрібніших частинок, що дозволяє їм швидко проникати всередину шкіри і в кров.

Чоловічий урологічний трансдермальний пластир від простатиту і імпотенціїУрологічний трансдермальний пластир для чоловіків

Тканинна основа вбирає воду і пропускає повітря, тому пластир можна не знімати пару днів. Лікувальний пластир стимулює кровообіг і покращує тканинний обмін.

Урологічний пластир ліквідує у чоловіків запалення і неприємні больові відчуття простатиту, при патологіях мочевіка і нирок, попереджає розростання простати, чинить антибактеріальну дію. Пластир, що відновлює чоловічу силу, повертає еректильну, репродуктивну функцію. Як профілактичний засіб пластир використовують для попередження у чоловіків онкологічних хвороб урологічної спрямованості.

Лікарі підтверджують відгуки, що китайський пластир має ті властивості, про які заявляє, а дані клінічних досліджень вказують, що застосування препарату дає позитивну динаміку в лікуванні урологічних патологій і сприяє скорішому одужанню у чоловіків різного віку.

Лікувальні трав’яні екстракти, які лежать в основі медикаменту, мають знеболювальну, протизапальну, антиотечное та протибактеріальну дію і добре покращують кровотік, усуваючи застої малого тазу. Також урологічний пластир дає антимікробний та антиопухолевый ефект, ліквідує не тільки порушення сечовипускання при простатитах, а й покращує потенцію у чоловіків.

Як відомо, запалення простати проявляється у чоловіків різного віку. Все частіше зустрічаються випадки розвитку простатиту в юному віці. Успіх лікування простатиту залежить від своєчасного виявлення захворювання і звернення за кваліфікованою допомогою. Це допоможе уникнути важких наслідків простатиту в майбутньому. Користуючись пластиром при початкових ознаках простатиту, ви значно полегшуєте його протікання і прискорюєте термін лікування.

Чоловічий урологічний трансдермальний пластир від простатиту і імпотенціїПісля використання препарату більшість чоловіків відзначають у себе такі позитивні зміни:

 • Зникають болі в попереку;
 • Нормалізується об’єм і виділення сечі;
 • Зникають болі під час випорожнення мочевіка та еякуляції;
 • Відновлюється чоловіча сила, налагоджується статева активність.

Чоловіки залишають відгуки, що застосування пластиру зменшує частоту позивів до сечовипускання, збільшує кількість сечі за одне сечовипускання, усуває болі, якими зазвичай супроводжувався цей процес. Вони відзначають у себе зникнення набряків, сильних болів в області промежини з мошонкою, посилення статевого бажання і еректильної функції.

Трансдермальний пластир наклеюють в зоні пупка, потім під впливом температури людини він пропускає тепло і виділяє лікувальні компоненти, які крізь шкіру потрапляють в кров. Таким чином забезпечується постійне потрапляння лікувальних речовин до хворобливих ділянок та їх тривалий лікувальний вплив.

Чоловічий урологічний трансдермальний пластир від простатиту і імпотенції

Спеціальна тканинна основа пропускає повітря і вбирає воду, тому одним пластиром можна користуватися три дні. Його органічний склад абсолютно нешкідливий.

Урологічний пластир призначається за наявності у чоловіків:

 • Затяжної і гострої форми простатиту;
 • Аденоми простати;
 • Нефриті;
 • Запальних патологій нирок, мочевіка і сечовивідних шляхів;
 • Млявою ерекції, статевому безсиллі, безплідді.

Інструкція до правильного застосування

Покрокова інструкція по правильному застосуванню допомагає зрозуміти, як саме задіяти урологічний пластир. Спершу його потрібно закріпити не на найболючішому місці, а під пупком, дотримуючись таких рекомендацій.

 • Перш, ніж ставити препарат на шкіру, зону пупка слід голити, помити з милом, протерти насухо;
 • Після з пластиру знімається захисна оболонка і липкою частиною прикладається до шкіри. Клеїти насильно не потрібно;
 • Препарат не можна залишати на шкірі більше трьох днів;
 • Після видалення пластиру до шкіри, цю ділянку необхідно промити з милом;
 • Свіжий пластир треба поставити через добу після видалення старого. Необхідна перерва.

Для досягнення кращого лікувального ефекту від препарату під час носіння пластиру потрібно себе обмежувати в певних речах.

 • Під час проходження лікування не можна вживати алкоголь;
 • На час терапії необхідно виключити гостру, солону, пряну їжу, газовану воду;
 • Можна закріплювати медикамент на пошкодженій ділянці шкіри внаслідок ран, порізів, подразнень, алергії, іншого;
 • Якщо після використання пластиру виявляється алергічна реакція, потрібно припинити його застосування.

Ціна і де можна купити?

Китайський пластир краще замовити на головному сайті виробника. Придбати в аптеці цей пластир можливо за 200-300 руб. за штуку. Для одного курсу лікування необхідно шість пластирів, це двадцять чотири дні терапії. Щоб досягти кращого ефекту, необхідно пройти близько двох-трьох курсів лікування препаратом.

До нещастя, купуючи препарат в аптеці, існує ймовірність потрапити на підробку. За останній час, згідно з даними компанії-виробника продукту, було виявлено близько сорока семи випадків підробки даного препарату в Москві, Пітері, Новосибірську. Тому для більшої безпеки краще купувати препарат в офіційного представника. Також аптечна вартість буде на тридцять — сорок відсотків вище, тоді як на сайті виробника постійно діють акції та знижки.

Чоловічий урологічний трансдермальний пластир від простатиту і імпотенціїПриклад акційної ціни на офіційному сайті

Китайський пластир підходить навіть жінкам у лікуванні застійних процесів малого таза, для полегшення неприємних проявів при запаленнях органів сечостатевої системи.

Щоб не придбати підробку, зверніть увагу на унікальні відмінності оригінального продукту.

 • З двох сторін повинно бути назву;
 • В упаковці повинна знаходиться інструкція в двох варіантах — російська з китайським;
 • Інформація про терміні зберігання і дату випуску має бути обов’язково;
 • Цей продукт випускається у вакуумних пакетах з пластику. Кожен пластир запечатаний окремо.

Тільки сертифікований урологічний трансдермальний пластир для чоловіків зробить потрібний лікувальний вплив. Після покупки зберігайте його закритим у захищеному від світла, сухому місці.

Лікарі дають позитивні відгуки радять застосовувати урологічний трансдермальний пластир всім чоловікам в цілях профілактики, оскільки він покращує кровообіг, попереджає виникнення багатьох хвороб сечостатевої сфери.

Відгуки

Я вперше постраждав від простатиту, коли почав відчувати різі при сечовипусканні. Ночі були безсонними — постійно мочився по малу. Кожне сечовипускання супроводжувалося сильними болями. Терпіти ці муки було неможливо. Я довго спостерігався у лікарів і проходив медикаментозну терапію. Враження залишилися не найкращі, оскільки мої симптоми тривали. Жоден препарат не надав потрібного ефекту. Маючи потребу в терміновому вирішенні проблеми, я почав шукати альтернативні варіанти. В інтернеті потрапив на урологічний пластир. Придбав і пройшов повний курс — вийшло п’ять пластирів. Мочитися почав без болю, часті позиви в туалет припинилися. Думаю, простатиту в моєму житті більше не буде!
Сергій, Москва

Я сам в шоці, але урологічний пластир дійсно допоміг мені вирішити мою проблему. Тому з радістю залишу позитивні відгуки. Я заробив запалення передміхурової залози, застудившись на будівництві. Я зрозумів це вже тоді, коли з’явилися такі неприємні симптоми простатиту як біль в промежині, постійне сечовипускання з різкими болями. Я почав лікуватися в лікарні, прогрес був дуже повільним. І ось у мене з’явилися проблеми з ерекцією. Це мене насторожило і спонукало зайнятися лікуванням серйозно. За рекомендацією інтернет-користувачів я вирішив придбати цей китайський препарат. Пройшов повний курс — симптоми спочатку пройшли, потім через час все повернулося. Звернувся до лікаря і став клеїти пластир в комплексі з антибіотиками. У підсумку все пройшло, і дуже сподіваюся, що не повернеться. Так що можете користуватися пластиром навіть в комплексі з медикаментозним лікуванням простатиту. Мені допомогло.

Гриша, Пітер.