Дієта Олени Малишевої для схуднення безкоштовно

 

Мабуть, ні для кого не є секретом, що Олена Малишева розробила власну дієту, завдяки якій можна ефективно позбавитися від зайвої ваги і надовго зберегти отриманий результат. Більш того, Олена стверджує, що її методика дозволяє залишатися стрункою і красивою навіть тим жінкам, які мають природну схильність до повноти і звичайні дієти для них виявляються неефективними, або дають лише тимчасовий результат, який дуже скоро пропадає. Дана методика скидання зайвої ваги в даний час користується великою популярністю, причому коштує вона досить солідних грошей, саме тому багато хто хоче отримати дієту Олени Малишевої для схуднення безкоштовно, що, в принципі, цілком можливо, бо сама ведуча ніякого секрету зі своєї методики не робить. У сьогоднішній статті ми розповімо, що собою являє дієта Олени Малишевої для схуднення і наскільки ефективною вона є в дійсності.

 

Дієта Олени Малишевої для схуднення безкоштовно — що собою являє ця методика?

 

Сама Олена Малишева не робить ніякого секрету зі своєї методики схуднення, більш того, сама вона не вважає самостійно придуманий спосіб скидання зайвої ваги і підтримки стрункої фігури дієтою як такої. Олена стверджує, що її методика схуднення являє собою спеціальну схему живлення, дотримуючись якої практично кожна людина може скинути зайву вагу, досягти його нормалізації, при цьому завдати організму позитивний оздоровчий ефект.

Тривалість дієти Олени Малишевої для схуднення становить майже три місяці, що досить багато, проте і отриманий з її допомогою результат є досить ефективним і зберігається протягом досить тривалого проміжку часу. Крім того, дієта Олени Малишевої для схуднення безкоштовно володіє і масою інших переваг, серед яких найбільш явними є відсутність шкоди для здоров’я, суттєвий оздоровчий ефект і поліпшення самопочуття в цілому, чим не можуть похвалитися багато інші дієти.

 

Правила дієти Олени Малишевої для схуднення

 

Як і будь-який спосіб схуднення дієта Олени Малишевої передбачає певні правила, яких обов’язково треба дотримуватися. Насамперед, це заборона на голодування, що необхідно для уникнення накопичення зайвого запасу калорій в організмі. До речі, саме цим грішать переважна більшість експрес-дієт, які обіцяють швидкий результат. Однак на практиці після таких дієт змучений голодом організм починає активно запасатися жиром, що в кінцевому рахунку зводить всі зусилля нанівець і в результаті людина непросто повертається до своєї ваги, але і набирає додаткові кілограми. Дієта Олени Малишевої для схуднення передбачає досить часті прийоми їжі — 5 разів на день, 3 з яких є основними і 2 невеликими порціями.

Також важливим правилом вважається чіткий режим прийому їжі: сніданок повинен відбутися в 8.00, другий сніданок о 10.00, обід у 12.00, полудник-о 16.00, вечеря о 18.00. Крім того, також необхідно чітко знати, в якій кількості скільки калорій потребує ваш організм протягом доби. Насправді з’ясувати це нескладно, головне враховувати такі параметри як стать, вік, зріст, вага і фізичну активність протягом дня. Зробити це можна за допомогою спеціального калькулятора підрахунку калорій, які зараз без праці можна знайти в інтернеті, або звернувшись до дієтолога. Лише після цього слід приступати до складання щоденного меню, яке стане для вас найбільш оптимальним і вдалим.

До того ж, дієта Олени Малишевої для схуднення Дієта Олени Малишевої для схуднення безкоштовнотакож передбачає позитивний настрій в процесі прийняття їжі. Якщо ви вирішили скористатися дієта Олени Малишевої для схуднення безкоштовно, то в першу чергу потрібно усвідомити, якими корисними є продукти, які будуть вживатися в їжу в рамках даної дієти, а також необхідно налаштуватися на позитивний вплив цієї методики на організм. Одне з основних вимог даної дієти полягає у вживанні продуктів, що містять рослинні і тваринні жири, а також кухонну сіль. Методика схуднення від Малишевої виключає вживання рафінованих продуктів, алкоголю, картоплі і мучного.

 

Меню дієти Олени Малишевої для схуднення

 

Ми з’ясували яким є меню Малишевої, правда, вона буде зразковим і можливі деякі відмінності. Сніданок включає в себе кашу з вівсянки і кисляку, яку також можна замінити знежиреним йогуртом. Мандарин або яблуко слід слухати під час другого сніданку. На обід необхідно вживати продукти, що містять білки, тобто, м’ясо, риба, яйце. На полуденок знову-таки слід з’їсти фрукти. Вечеря повинна складатися з салату з овочів, одного яйця і знежиреного кефіру. Зрозуміло, перераховані вище продукти можна замінити іншими і наведене мене є орієнтовним – головне дотримуватися основних правил даної методики.

Ось вам і Дієта Олени Малишевої для схуднення безкоштовно, яка може виявитися для вас дуже ефективною і корисною для всього організму в цілому.

 

На головну