Доктор М’ясників про гіпертонії: як лікувати у передачі «Про головне»

Зміст статті:

 • 1 Лікування гіпертонії різними методами – думка М’ясникова
 • 2 Як лікувати гіпертонію
 • 3 Лікування травами за М’ясникову
 • 4 Що таке «Монастирський чай»
 • 5 Варто довіряти методом доктора Олександра М’ясникова

Хто такий доктор Олександр М’ясників, і який метод він пропонує, щоб лікувати гіпертонію, чули багато хто. Передача «Про найголовніше», в якій міркував доктор М’ясників про гіпертонії, її причини та способи лікування, давав поради щодо профілактики цього захворювання, стала справжнім потрясінням для хворих на гіпертензію.

Ті ж, хто підозрює у себе гіпертонію або ж перебуває в групі ризику, але цей випуск передачі «Про головне» переглянути не встигли, можуть легко знайти в інтернеті відео.

І тоді вже судити, наскільки дійсно ефективний метод, який пропонує Олександр М’ясників, чи підходить це лікування і корисні чи його поради.

Більшість пацієнтів-гіпертоніків вже звиклися з думкою, що лікування гіпертонії – завжди тривале, пов’язане з постійним прийомом медикаментів і строгою дієтою, відмовою від звичних радощів життя.

Олександр переконує в цілком протилежному – лікувати артеріальну гіпертензію тепер просто. Про це й ішлося в даному випуску «Про найголовніше».

Лікування гіпертонії різними методами – думка М’ясникова

Доктор Мясників про гіпертонії: як лікувати у передачі «Про головне»В одному з випусків передачі «Про головне» (мається на увазі здоров’я людини), Олександр М’ясників вирішив поговорити про артеріальної гіпертензії. Що це таке, чому розвивається така патологія і як можна її лікувати – якщо можна? Існує універсальний метод, який виліковує повністю?

Артеріальна гіпертензія або гіпертонія – це стан, при якому спостерігається постійне підвищений артеріальний тиск. Підвищеним вважається тиск, якщо показники тонометра піднімаються вище відміток 130/90 мм. рт. ст. Але діагноз ставиться тільки тоді, коли подібні показники відзначаються більш трьох разів підряд при вимірюванні артеріального тиску на протязі трьох тижнів.

Стійке високе тиск головний симптом гіпертонії, але, крім цього, повинні зазначатися й інші ознаки. У людей старше 45 років зазначені вище цифри вважаються нормою. У деяких від народження тиск дещо підвищений у порівнянні з іншими людьми, але при цьому вони відчувають себе комфортно.

Але, як заявляє Олександр М’ясників, найчастіше тиск, що перевищує 130/90 мм. рт. ст. говорить про початковій стадії артеріальної гіпертензії. У списку серцево-осудистых патологій ця займає перше місце. Від неї страждає більше 30% населення земної кулі, переступили за третій десяток.

Також Олександр говорить про самому головному: якщо як можна раніше почати лікування, гіпертонія неминуче призведе до небезпечних для життя ускладнень – інфаркту або інсульту.

Не рахуючи того, що гіпертоніки змушені докорінно змінити своє життя, відмовитися від фізичної активності і не розлучатися з гіпотонічними таблетками.

Як лікувати гіпертонію

Доктор Мясників про гіпертонії: як лікувати у передачі «Про головне»Не так давно артеріальна гіпертонія була страшним діагнозом – метод лікування відсутня, потрібно просто постійно стежити за дієтою і уникати будь-яких факторів, які можуть спровокувати гіпертонічний криз, головну загрозу для всіх пацієнтів.

Олександр М’ясників не раз говорив у своїх виступах про самому головному – методи профілактики гіпертонії, а не лікування.

Спровокувати розвиток цього захворювання можуть різні фактори, що найбільш часто зустрічаються:

 • Неправильне харчування – зловживання солоної, жирної їжею;
 • Нервові стреси, психоемоційні перевантаження;
 • Надмірна пристрасть до алкоголю або кавою;
 • Фізичні навантаження протягом тривалого періоду.

Часто гіпертонія є супутнім захворюванням при серцевих патологій. Яким же може бути лікування цієї підступної хвороби, яка може розвинутися у кожного, якщо не стежити за своїм здоров’ям після 30 років?

Відео «Про найголовніше», присвячене проблемі підвищеного артеріального тиску, пояснює наступне. Всі гіпотензивні медикаменти не лікують гіпертонію, а лише тимчасово стабілізують тиск. Але крім цього дають серйозні ускладнення на нирки і печінку. Таке лікування безглуздо і навіть небезпечно – говорить Олександр М’ясників.

Якщо провести опитування знайомих гіпертоніків, з’ясується, що кожен з них має проблеми з нирками, печінкою або травленням з причини регулярного прийому серйозних медикаментів. Які ж поради доктора М’ясникова в цьому випадку?

У передачі «Про головне» Олександр часто аналізує різні хірургічні методи лікування, розповідає про сучасних препаратах. Куди рідше йдеться про рецепти народної, нетрадиційної медицини. Не варто плутати їх з порадами бабусь біля під’їзду.

Існують народні засоби, які визнані і кваліфікованими лікарями – особливо в лікуванні гіпертонії.

Лікування травами за М’ясникову

Вже доведено: щоб позбутися від важкої хвороби, потрібно активувати рецептори, що відповідають за прискорену регенерацію клітин. Тобто, не напихати організм хімічними речовинами, а підштовхнути його до того, щоб він почав сам себе зцілювати. Існують такі лікарські трави, настої з яких дійсно можуть дати такий ефект.

Як може відвар трави вплинути на гіпертонію? Все дуже просто. Активні речовини, що містяться в лікарській рослині, пробуджують клітини і провокують так званий «перезапуск» всього організму. Всі старі, дефектні клітини дуже швидко замінюються новими, здоровими. І пацієнт, якого мучило багато років від гіпертонії, одужує.

В даному випадку мова піде про такому унікальному трав’яному зборі, як «Монастирський чай».

Що таке «Монастирський чай»

Доктор Мясників про гіпертонії: як лікувати у передачі «Про головне»Про це продукт чули всі, його широко рекламують в інтернеті від самих різних хвороб – і тому більшість людей ставляться до нього з упередженням. В одній з передач «Про найголовніше» теж докладно розповідається про склад і дії цього збору.

Що ж він є насправді і може бути корисний гипертонику? «Монатсырский чай», оригінальний, не сурогат, виготовляють зараз тільки в одному місці – Білоруському монастирі. Вважається, що тільки там ростуть унікальні лікарські рослини, які можуть надати позитивний, оздоровчу дію навіть на серйозно хворої людини.

Деякі методики згодні з користю та ефективністю «Монастирського чаю» — кажуть, що цей напій може повністю позбавити від симптомів гіпертонії і нормалізувати тиск всього лише за 10 днів. Але ось що саме входить у його склад, і чому не можна повторити цю комбінацію в домашніх умовах, ніхто не повідомляє.

Унікальні цілющі трави – так, але які ж саме? Стверджує що чорний чай «Монастирський» може лікувати такі патології:

 • Гепатит.
 • Остеохондроз.
 • Цукровий діабет.
 • Простатит.
 • Гіпертонія.
 • Він оновлює клітини, налагоджує обмін речовин, заспокоює і в той же час приводить у тонус організм людини. Таким шляхом і відбувається одужання. Крім основної хвороби пацієнти, які стверджують, що випробували цей продукт на собі, кажуть, що позбулися також і від супутніх захворювань і застарілих хронічних хвороб.

  Сам доктор М’ясників нагадує, що будь-який лікарський засіб, навіть таке унікальне і абсолютно натуральне, як «Монастирський чай», не панацея. І попереджає про самому головному: щоб отримати бажаний результат, потрібно в першу чергу пам’ятати про два правила:

  • Купувати тільки оригінальний продукт безпосередньо у виробника (поки що це можна зробити тільки на офіційному сайті через інтернет);
  • Не займатися самодіяльністю, не порушувати інструкцію по застосуванню, прикладену до «Монастирського чаю» і не експериментувати з дозуванням та тривалістю лікування.

  Максимальний курс лікування триває не більше десяти днів. Природно, що в цей період не слід приймати алкоголь, переїдати, захоплюватися кавою. Якщо крім гіпертонії пацієнт, який обрав такий метод лікування, страждає і іншими патологіями, спочатку йому обов’язково потрібно обстежитися та проконсультуватися з лікарем.

  Чи варто довіряти методом доктора Олександра М’ясникова

  Доктор Мясників про гіпертонії: як лікувати у передачі «Про головне»Всі лікарські засоби, що пропонуються в інтернеті для схуднення, лікування імпотенції або збільшення грудей за найкоротші терміни, викликають у користувачів скептицизм – все це тому, що багато з них вже обпеклися не один раз, придбавши за досить немалі гроші неефективний продукт.

  Але, з іншого боку, доктор Олександр М’ясників – кваліфікований лікар, він написав не одну книгу, практикував медицину в країнах Європи і США. Доктор М’ясників – онук того самого лікаря, який лікував Сталіна в свій час. Складно повірити, що така освічена людина став би пропонувати сумнівну методику мільйонам глядачів. Можливо, трав’яний чай «Монастирський» дійсно здатний поліпшити стан людини.

  Велику роль відіграє психоемоційний настрій і тверда віра у зцілення – ресурси людського організму величезні, він просто не використовує їх. Майже всі хвороби створює собі сам, піддаючись нервових переживань і неправильно харчуючись. Позитивний настрій, здоровий спосіб життя, відмова від небезпечних для здоров’я, токсичних медикаментів і, безумовно, шкідливих звичок – і хвороби відступлять.

  А такі засоби, як «Монастирський чай», прискорять цей процес без шкоди для організму. Саме ця теорія і лежить в основі книг доктора М’ясникова, присвячених лікуванню самих поширених захворювань на земній кулі і можливості продовження життя на 25 і навіть 50 років.

  Сам Різників у відео в цій статті і розповість про гіпертонії і її лікуванні.