Допомагає молоко від печії: вплив на шлунок

Цей продукт, улюблений дорослими і дітьми очищає внутрішні органи від шкідливих токсинів, насичує кальцієм, допомагає при лікуванні захворювань шлунка, кишечника. Поговоримо, наскільки дієво молоко від печії.

Печіння всередині – явище, що викликає дискомфорт. Гіркувате відчуття в роті, неприємне тепло у грудях, відчуття переїдання, кислуватий присмак – головні ознаки печії. Це приносить незручності. Щоб позбавлятися від усіх названих ознак, людина пробує медикаменти та народний метод лікування. Вважається, що допомогу проти печії отримують і від молока. З раннього віку у свідомості зміцнюється думка про цілющі властивості коров’ячого, козячого, кобилячого молока. У рецептах знахарок молоко включається в кожне зілля.

Цілющі властивості:

 • Воно надзвичайно багате кальцієм, іншими корисними мікроелементами. Позитивно позначається на стані та функціонуванні кісток скелета і м’язів.
 • Корисні мікроелементи допомагають впоратися з перевтомою, врівноважують роботу життєво важливих для людини систем.
 • Молоко допомагає тримати під контролем вживання жирів і масу тіла.
 • Добре відбивається на стані слизової оболонки шлунка та шлунково-кишкового тракту.
 • Мед у поєднанні з напоєм вважається прекрасним заспокійливим засобом.
 • Щоденне вживання продукту попереджає виникнення інфарктів.

Допомагає молоко від печії: вплив на шлунок

Молоко – не тільки користь

Парадокс, але напій здатний завдати організму відчутної шкоди.

 • Містить в складі бактерії у великій кількості, що збільшує ризик зараження кишковою інфекцією.
 • Жири і холестерин, що містяться в молочній емульсії, згубно позначаються на ендокринній системі.
 • Молоко здатне дестабілізувати роботу підшлункової залози, що відповідає за вироблення інсуліну.
 • Викликає сильні алергічні реакції. Сприяє розвитку астми, появі висипу, здуття живота.
 • Вживання напою у великих кількостях дітьми першого року життя призводить до появи зайвої ваги і розвитку цукрового діабету, в похилому віці – атеросклерозу.

Молоко – хороший спосіб впоратися з неприємним відчуттям тепла за грудиною

Напій є найвідомішим і доступнейшим способом подолання печії. Люди, що реагують на лікарські препарати алергічними реакціями, вважають засіб чи не єдино можливим, позбавляє від такого неприємного явища. У чому причина того, що відбувається:

 • Це напій лужного походження. Взаємодіє з кислотним середовищем шлунка і нейтралізує складу.
 • З-за наявності в продукті білків присутні і антациди, що знижують ступінь концентрації шлункового соку, справляючись з печією.

Допомагає молоко від печії: вплив на шлунок

Покладається строго стежити за кількістю випитого в добу продукту. Його можна пити на сніданок, обід або вечерю, але немає необхідності використовувати частіше рази на добу. Перенасичення призводить до учащениям посилення нападів. Аналогічне відноситься і до молочних продуктів. Надмірне захоплення ними здатне викликати порушення, пов’язані з гінекологічними захворюваннями.

Побічними властивостями непомірного вживання стають діарея, здуття живота, неприємна відрижка.

Дозування

Хоча молоко може бути досить корисним напоєм, знімає больові відчуття, застосовувати продукт в необмежених кількостях не можна, тому що кислотність буде стрімко знижуватися. Внаслідок цього виділяється багато шлункового соку і посилюється напад. Пильну увагу на це важливо звертати людям, які мають в анамнезі дистрофічно-запальні зміни в слизовій оболонці і збільшення кількості кислоти.

Пом’якшення слизової оболонки

Молока притаманний рятівний обволікаючий ефект. Воно огортає шлунок і перешкоджає виникненню нападів. Доцільніше використовувати молоко з великим вмістом жирності, так як його заспокійливі властивості знімають відчуття тепла в грудній клітці і верхній частині живота.

Інші продукти

Врятувати організм від печії здатний практично будь-який молочний продукт. Безперечно, найкращий засіб – саме молоко. Аналогічні лікувальні властивості виявлені у йогурту, сиру 0-2% вмісту жирів. Вони здатні купірувати виник напад печії і привести роботу шлунково-кишкового тракту в норму.

Допомагає молоко від печії: вплив на шлунок

Молоко і вагітність

Напади печії при вагітності – взаємопов’язані поширені явища, пов’язані із змінами, що викликані утворенням гормонів. Використання молока як способу ліквідації нападів ефективно. Це не викликає небезпеки на відміну від медикаментозних засобів лікування. Допомагає напій з медом чи маслом фенхелю на ніч. Засіб необхідно застосовувати не в момент нападу, а як запобігає його. У зворотному випадку буде посилення симптомів.

Хоча продукт і володіє цілющими властивостями, утримайтеся від використання за наявності алергічної реакції на лактозу, поганого самопочуття після молока або після молочних продуктів, при сильному токсикозі. У цих випадках печія стає сильнішою.

Важливо знати, що особливої корисністю має козяче молоко, включає до складу прекрасно засвоюються середньоланцюгові тригліцериди, жири.

Коли молоко не принесе бажаного ефекту

Трапляється, цілющі властивості напою не дають результату. Це пов’язано з рядом факторів:

 • Організм не переносить білків або відбувається алергічна реакція на лактозу. Споживання продукту супроводжується утрудненим диханням, викличе нудоту, але з приступом не впорається.
 • Токсикоз.
 • Відсутній компонент, що володіє здатністю розщеплювати і засвоювати лактозу.

Допомагає молоко від печії: вплив на шлунок

Посилення печії

Якщо пити молоко часто, ефект буде зворотним. Кількість соляної кислоти збільшиться і викличе посилення неприємних відчуттів в організмі. Трапляється, напій стимулює прояви нападів. Це стає наслідком того, що, крім білкової складової, в наявності перебувають жири, які при появі в організмі стимулюють появу жовчі. Вона накопичується у великих обсягах, доходить до шлунка. Результат – напад печії. Крім цього, причини пов’язані з дисфункцією травних залоз, високим вмістом кислоти. Відбуваються збої в роботі шлунка і кишечника. Можливий розвиток запалення підшлункової залози, утворення каменів, прогресування гастриту, виразкової хвороби.

Печія після народження дитини відбувається від молочних продуктів, оскільки розпочався процес зміцнення роботи материнського організму, пережив потрясіння. Подібні ознаки зникають без стороннього втручання протягом тридцяти днів.

На закінчення хочеться відзначити, що молоко дієво допомагає при печії. Не приймайте напій в необмежених кількостях, дотримуйтесь міри. Головне, знайте – це не ліки, тому не володіє терапевтичним ефектом, тільки купірує симптом. Якщо напади тривають кілька днів, звертайтеся за допомогою до гастроентеролога. Самолікування неприпустимо!