Корекція власної постави будинку — просто й ефективно!

Корекція власної постави будинку — просто й ефективно!Правильна королівська постава – це не лише прекрасна і елегантна хода, але і одна з причин, яка застерігає від розвитку деяких хвороб хребта.

 • Основні причини не правильної постави
 • Як перевірити поставу?
 • Вправи для випрямлення постави в домашніх умовах
 • У багатьох випадках люди не приділяють необхідної уваги власній манері ходьби, лише в тих випадках, коли виникають болі, що говорить про наявність проблем. Тому, набагато краще завчасно зайнятися своїм самопочуттям, ніж пізніше зіткнутися з солідними проблемами.

  Від вашої постави крім іншого знаходиться в залежності ваш настрій. Хіба ви ніколи не помічали, що веселі й усміхнені люди зазвичай все з гарною поставою. А якщо поглянути на сутулих людей, то цілком можна помітити, що вони дуже рідко посміхаються, як правило, вони сумні і втомлені. З неправильною поставою, люди швидше стомлюються і їм доводиться докласти в двічі більше зусиль, щоб виконати завдання.

  Основні причини не правильної постави

  Корекція власної постави будинку — просто й ефективно!Розглянемо головні причини неправильної постави. Якщо не враховувати вроджені або набуті ще в дитинстві хвороби хребта, основною передумовою порушення цілком можливо відзначити ослаблений або поганий спинний тонус м’язів і кора. В цьому стані вони практично не мають можливості навіть протягом незначного проміжку часу стримувати напруга, бо людина, щоб не допустити дискомфорту розслабляє їх на рефлекторному рівні.

  Для збереження свого тіла в потрібній позиції, м’язи потрібно тренувати. До порушень постави можуть призвести такі фактори, як неактивний спосіб життя, неправильна позиція тіла на роботі за столом або ж за монітором, надмірна вага, і, звичайно ж, носіння взуття на дуже високих підборах.

  Правильна хода і витончене положення тіла може розповісти про людину багато. У сучасному суспільстві людина, яка поважає сама себе, не дозволить собі таких естетичних вади, як сутулість, звисаючий і розслаблений животик і сутулість. Все це свідчить лише про те, що людина не вміє вести себе або ж просто про його ліні. Тому, людина, яка намагається домогтися успіхів у роботі, зобов’язаний неодмінно спостерігати за власною поставою. Так як правильна постава говорить, насамперед, про рішучий, успішне, а також захоплених спортом людині.

  Правильність постави для підтримки самопочуття не менш важлива, ніж хороше харчування, міцний сон і фізична робота. Гарна постава – це підтримання відповідного положення хребта, м’язів, суглобів у положенні, заданому для організму самою природою.

  Як перевірити поставу?

  Корекція власної постави будинку — просто й ефективно!Перевірити правильність власної постави цілком можливо без особливих зусиль у себе вдома. Для цього слід босоніж стати до рівненькою стінки так, щоб ваше тіло стикалося п’ятами, сідницями, литками, плечима і потилицею зі стінкою. І, якщо в цьому положенні, вам цілком зручно, то вас цілком можливо привітати – ви володієте абсолютно правильною поставою.

  У разі, якщо ж ви щодня сутулитися, то це можна поправити. У цьому вам може допомогти дотримання низки інструкцій та спеціалізовані процедури для поправки власною манерою ходьби, зазвичай вони орієнтовані на зміцнення спинних м’язів.

  Ознайомимося з кількома комплексами, які зможуть посприяти виправленню та підтримання у подальшому вашої постави в необхідному положенні.

  Вправи для випрямлення постави в домашніх умовах

  Ось кілька вправ для ефективного випрямлення постави в домашніх умовах.

  Корекція власної постави будинку — просто й ефективно!Ходьба на сідницях. Необхідно сісти на килимок на підлозі, зігнути руки, висунути спочатку одну ногу вперед спільно з ногою, допомагаючи при цьому всім тілом, далі зробити ще один такий «крок» вже інший ягодицей і ніжки. Необхідно виконувати як можна плавно. Таким чином «прогуляйтеся» кілька метрів, а потім повернутися таким же способом. Повторити цю вправу чотири рази.

  • Наступне вправа для корекції постави в домашніх умовах розглянь за фото:

  Корекція власної постави будинку — просто й ефективно!Лягти на підлогу або килимок так, як показано на фото. Далі намагатися відірвати руки, ноги і частину корпусу і дивитися вперед перед собою. Після необхідно розставити руки в сторони і затриматися в цій позиції на 15 секунд. Зробити слід мінімум 10 підходів.

  Корекція власної постави будинку — просто й ефективно!«Кошеня»: ставши на колінах слід сісти сідницями на п’яти. Далі витягуємо руки вперед і нахиляємо корпус. Слід прогнутися як можна сильніше, зігнути руки і плавно перекотитися вперед. Виконувати дану вправу 3-5 хвилин

   

  Корекція власної постави будинку — просто й ефективно!Перекати. Сівши на підлогу, потрібно буде схрестити ноги, підняти коліна біля грудей і опустити голову. У цій позиції плавно перекочуватися спочатку назад на лопатки, а потім назад. Повторити 6 разів.

   

   

   

   

  Всі дані вправи надзвичайно просто виконувати, але і вони ефективні для корекції постави, а також для формування правильної постави. Щоб їх виконати, не треба багато часу і особливих умов. Єдине, що необхідно взяти за основне правило – це виконувати їх постійно, тільки так у вас з’явиться можливість досягти бажаного ефекту. А якщо ще до того ж є можливість відвідати басейн, тоді за короткий період часу будуть видні відмінні результати.

  Неодмінно виконуйте всю тренування перед дзеркалом. Це може допомогти вам проконтролювати себе, і визначити наскільки правильно ви все виконуєте всі вправи для своєї постави в домашніх умовах.

  Пропонуємо вам відео для наочного прикладу, в якому зібрані деякі вправи для виправлення постави в домашніх умовах: