Кровотеча після припікання ерозії шийки матки: лікування

Існує безліч жіночих захворювань, які довго себе не проявляють, але їх несвоєчасне лікування може різко призвести до ускладнень і серйозних проблем. Одна з таких патологій – ерозія шийки матки. Щоб здоров’я жінки було гарним, необхідно регулярно проводити огляд у гінеколога. Проблеми з шийкою матки є практично у кожної жінки, тому нехтувати походом в лікарню не рекомендується. Після припікання ерозії можуть початися ускладнення. Як реагувати на кровотечу, які можуть бути ускладнення?

Зміст:

 • 1 Типи ерозії і методика припікання
 • 2 Основні причини появи кров’яних виділень
 • 3 Лізірованіе струпа – характеристика, особливості
 • 4 Методи лікування

Типи ерозії і методика припікання

Є декілька різновидів ерозії:

Кровотеча після припікання ерозії шийки матки: лікування

Ерозія шийки, припікання

 • Справжня ерозія, яка розвивається внаслідок зникнення епітелію. Під час усунення оболонки на поверхні слизової відбувається ураження ділянки, і це може викликати кровотечу. Лікувати цей вид ерозії важко і довго, навіть після припікання рана може кровоточити протягом трьох тижнів, поки новий шар епітелію не заросте, і шкіра повністю не затягнеться.
 • Вроджена ерозія. Найчастіше виникає після родової діяльності, і через час може зникнути самостійно. В даному випадку ймовірність розвитку раку зведено до мінімуму, але при її тривалому наявності і лікуванні ризик не з’являється.
 • Як проводиться процедура припікання? Відразу потрібно підкреслити, що методика неприємна. Сенс процедури в тому, щоб завдяки великій температурі вбити заражену тканина, отмирающий шматочок виходить з організму і на його місці наростає здоровий. Частіше всього близько трьох тижнів жінка страждає від ниючих больових відчуттів і неприємних злегка кров’янистих виділень. Протягом цього строку такі виділення вважаються нормою.

  Припікають трьома способами:

  • електрикою
  • лазерним випромінюванням
  • радіохвилею

  Якщо дотримуватися всіх необхідних рекомендацій лікаря, результат лікування буде позитивним.

  Основні причини появи кров’яних виділень

  До кінця вивчити всі причини виникнення даної патології не вдалося. Насправді найчастіше хвороба проходить безсимптомно і безболісно. У медицині фахівцями були встановлені такі чинники, що викликають кровотечі:

  Кровотеча після припікання ерозії шийки матки: лікування

  З’ясування причини

  • збій гормонального фону
  • зміни віку
  • рання сексуальна життя і постійна зміна партнерів
  • отримання травми під час абортів і пологів
  • часті запальні процеси жіночої статевої системи
  • слабкий імунітет

  Після припікання не потрібно приймати якісь медикаменти і користуватися свічками, протягом місяця необхідно залишити статеві органи в спокої. Одужання без додаткового втручання станеться само собою.

  Іноді з причини того, що ерозія була занадто велика, а можливо лікар діяв необережно, може знадобитися додаткове припікання. Важливо дотримуватися всіх правил обережності і чітко слідувати інструкціям лікуючого лікаря.

  Кровотеча може настати через загоєння рани, в цей момент відбувається лізірованіе і скупчення згустків крові. Дані згустки з-за припікання починають розщеплюватися, і починається кровотеча. Також кров з’являється, якщо жінка сильно рано почала жити статевим життям або надає на організм сильні фізичні навантаження. З-за тиску і навантаження захисна плівка починає напружуватися і рана кровоточить.

  Лізірованіе струпа – характеристика, особливості

  Лізірованіе струпа – це утворення спеціальної захисної плівки, яка захищає слизову систему органів від пошкоджень, мікробів і сприяє швидкому загоєнню. Згустки крові лізуються на протязі місяця, ось чому в цей період у жінки з’являється кровотеча. Струп легко пошкодити при ранньому статевому акті або просто при носінні тяжкості і надмірної спортивної навантаженні. Тому лікар рекомендує до двох місяців відмовлятися від сексуального життя і вести спокійний спосіб життя. Після повного відновлення можна знову вести нормальний ритм життя.

  Методи лікування

  Перед призначенням лікар повинен упевнитися від чого почалася кровотеча. Якщо причина в гормональному збої і порушення менструального циклу після припікання, тоді лікувальна терапія не знадобиться. Нерегулярність місячних в перші місяці після лікування – цілком нормальне явище. Важливо проводити припікання відразу після закінчення місячних, тоді подібних ускладнень не повинно бути.

  Однак якщо кров’яні виділення, що з’явилися внаслідок отримання травми струпа і плівки, тоді лікар повинен призначити кровоспинні засоби. Можна приймати лікувальні відвари і настойки на основі кропиви, ромашки і календули. Готові сушені коріння трави можна купити в будь-якій аптеці. Потрібно стежити, щоб виділення були мізерними, і мали злегка червонуватий відтінок.

  Якщо після процедури кровотеча не припиняється, а тільки збільшується, то знадобиться оперативне втручання. Головне – не зволікати, а як можна швидше звернутися за допомогою до гінеколога, який проводив припікання.

  Отже, в перші три тижні після проведення припікання ерозії мізерні кров’яні виділення – це цілком нормальний стан. Щоб не порушити менструальний цикл, лікування призначається відразу після місячних. У момент загоєння потрібно відмовитися від фізичних навантажень і статевого життя. При найменших відхиленнях і больових відчуттях слід проконсультуватися з лікарем.