Лікування гіпертонії за методом Неумивакіна перекисом водню

Зміст статті:

 • 1 Хто такий доктор Неумивакин?
 • 2 Основні принципи лікування
 • 3 Як правильно приймати перекис водню?
 • 4 Небезпека методу Неумивакіна

Артеріальна гіпертензія і цукровий діабет є двома захворюваннями, які тісно взаємопов’язані між собою. Їх об’єднує те, що вони роблять своєю мішенню відразу декілька органів – судини головного мозку, печінка, серце, нирки.

У сучасному світі існує багато медикаментозних препаратів, які борються з високими показниками артеріального тиску, допомагаючи стабілізувати його на цільовому рівні. Проте абсолютно позбутися від підступної хвороби не вдається.

Доктор медичних наук В. П. Неумивакин написав книгу « Шляхи позбавлення від хвороб: гіпертонія, діабет», в якій пропонує лікування хвороби шляхом поєднання офіційної і нетрадиційної медицини, а також власних розробок. Книга розповідає про те, що можна перемогти багато захворювань, які вважаються невиліковними.

Варто з’ясувати, що являє собою лікування за методом Неумивакіна? Як допоможе впоратися перекис водню з артеріальним тиском? Що потрібно робити, щоб знизити кров’яний тиск?

Хто такий доктор Неумивакин?

Лікування гіпертонії за методом Неумивакіна перекисом воднюПерш ніж дізнатися, що являє собою лікування за методом Неумивакіна, необхідно розібратися, хто ж він? Тривалий період часу лікар займався розробкою медичного супроводу космонавтом.

Можна сказати, саме з цього моменту почалося вивчення специфічної наукової діяльності, як космічна медицина. Це цікавий факт, але більше значення має його дослідження у сфері функціонування організму людини в цілому.

Чимала кількість часу професор витратив, вивчаючи артеріальна гіпертензія, і розробляючи методи лікування, які допоможуть позбутися підступного захворювання на все життя.

Зараз працює медичний оздоровчий центр, який створив доктор. В цей заклад щорічно приходять тисячі пацієнтів для лікування артеріальної гіпертензії, діабету і варикозу.

Відгуки від пацієнтів, практично всі позитивні, що свідчить про те, що лікування за Неумывакину насправді працює ефективно і дієво.

Однак у чому ж укладає лікування артеріальної гіпертензії, і як доктор Неумивакин пропонує позбутися від цього захворювання?

Основні принципи лікування

У доктора вийшла книга, яка називається «Шляхи позбавлення від хвороб: гіпертонія, діабет», де він розповідає про лікування артеріальної гіпертензії перекисом водню.

Це речовина професор вивчав тривалий період часу, і прийшов до висновку, що воно здатне знизити артеріальний тиск, полегшити стан пацієнта при гіпертонії. Перш ніж з’ясувати, як проходить лікування, і як пити перекис водню, потрібно дізнатися про її корисні властивості.

Лікар зробив висновок, що перекис водню може вироблятися організмом, але в дуже незначних обсягах. Речовина володіє наступними властивостями:

 • Допомагає знизити артеріальний тиск.
 • Позбавляє організм людини від шлаків і токсичних речовин.
 • Очищає судини від холестерину.
 • Підвищує еластичність і пружність судинних стінок.
 • Посилює плинність крові.

Тим не менш, щоб отримати перераховані результати лікування за Неумывакину повинно здійснюватися правильно, дотримуючись суворої технології лікування і дозувань.

Не можна не відзначити, що існує безліч відгуків людей, які вже змогли знизити показники артеріального тиску з допомогою такого методу.

Крім того, вони позбавилися від перепадів артеріального тиску, поліпшили своє самопочуття, і підвищили якість життя.

Як правильно приймати перекис водню?

Лікування гіпертонії за методом Неумивакіна перекисом воднюДоктор медичних наук розробив свою схему лікування артеріальної гіпертензії. Він стверджує, що якщо все робити правильно, чітко дотримуватися його рекомендацій, то можна знизити артеріальний тиск, позбутися від характерної симптоматики, і навіть вилікуватися назавжди.

Поетапне лікування перекисом водню:

 • На першому етапі терапії, щоб знизити артеріальний тиск, потрібно поступово збільшувати дозування. У перший день потрібно пити по 1 краплі водню, у другий день пити дві, і так далі, до 10 крапель, відповідно, це 10 днів.
 • Після 10-денної терапії, варто зробити перерву на сім днів, в цей час пити ліки немає необхідності.
 • Подальшу терапію треба починати з 10 крапель водню. Виглядає етап таким чином: пити 3 дні по 10 крапель, зробити перерву на 3 дні і нічого не пити, після знову пити три дні і так далі.
 • Продовжувати необхідно до тієї пори, поки тиск людини не нормалізується, симптоматика не зникне.
 • Варто відзначити важливий момент: доктор Неумивакин попереджає, що на початку терапії може і зовсім спостерігатися погіршення самопочуття, але хвилюватися не потрібно, лікування необхідно продовжити. З часом самопочуття нормалізується тиск також стабілізується на необхідному рівні.

  Проаналізувавши численні відгуки людей, опробовавших даний метод на собі, можна сказати, що погіршення самопочуття спостерігається в 50% випадків, однак протягом декількох днів стан людини приходить у норму.

  Щоб знизити артеріальний тиск перекисом водню, необхідно дотримуватися дозування та кратності прийому. Не можна самостійно збільшувати кількість лікарської речовини, це не принесе позитивних результатів, а тільки погіршить самопочуття, і сам стан в цілому.

  Небезпека методу Неумивакіна

  Лікування гіпертонії за методом Неумивакіна перекисом воднюВажливо сказати, що перш ніж приступати до лікування таким способом, бажано буде проконсультуватися з лікарем, який раніше рекомендував медикаментозне лікування артеріальної гіпертензії, і знайомий з клінічною картиною конкретного пацієнта.

  Багато медичні фахівці не згодні з професором, стверджуючи, що такий спосіб не допоможе знизити артеріальний тиск, при цьому принесе безліч побічних реакцій:

  • Підвищена пітливість.
  • Запаморочення.
  • Постійна печія.
  • Розлад шлунково-кишкового тракту.

  Деякі лікарі вважають, що не виключаються і більш серйозні побічні явища, як глибокі непритомність. Якщо під час лікування виникло, хоча б один з перерахованих симптомів необхідно припинити приймати перекис водню і звернутися до лікаря, щоб він провів обстеження.

  Як би те ні було, але даний спосіб лікування артеріальної гіпертензії в повній мірі не вивчений, при всьому цьому, офіційна медицина цей метод так і не визнає, тому застосовувати його треба з особливою обережністю.

  В узагальнення статті можна сказати, що попередньо краще проконсультуватися з лікуючим лікарем про такий спосіб лікування, і тільки потім пробувати дану терапію. Всі люди різні, не можна виключати того, що якщо одній людині допомогло, то другого може тільки нашкодити. Власне, і сам професор Неумивакин розповість у відео в цій статті про свій метод.