Настрої Ситіна на нормалізацію тиску при гіпертонії

Зміст статті:

 • 1 Принцип створення настроїв
 • 2 Правильне засвоєння настрою
 • 3 Опис настроїв Ситіна
 • 4 Метод СОЭВУС при гіпотонії

Багато людей з різними захворюваннями позитивно оцінюють настрої Ситіна. Цей метод придумав Ситін Георгій Миколайович, його наукова назва СОЭВУС.

СОЭВУС є комплексним методом управління станом здоров’я людини, який полягає в управлінні фізичним і психічним станом.

Настрої мають великий діапазон дії. За допомогою слів і їх повторення в певному ритмі, спочатку створюється, а потім посилюється певний стан. Таким чином, настрої Ситіна це концентрат позитивних слів.

Принцип створення настроїв

Побудова настроїв відрізняється від методів, використовуваних в психотерапевтичному лікуванні, тобто:

 • Молитвах,
 • Текстах,
 • Змовах.

Змістове наповнення та особливості структури настроїв, забезпечують ефективність, тому їх можна редагувати. Настрої засновані на смислових елементах.

Настрої Ситіна, зокрема, при гіпертонії, базуються на позитивних твердженнях, наприклад:

 • У мене сильна воля,
 • У мене здорове серце,
 • Я маю нормальний артеріальний тиск.
 • При цьому не використовуються фрази з часткою «не», оскільки це надає негативний вплив. Настрої потрібно засновувати на ліквідації сумнівів: «Прибираю всі сумніви в тому, що у мене нормальний артеріальний тиск».

  Правильне засвоєння настрою

  Настрої Ситіна на нормалізацію тиску при гіпертоніїНастрої Ситіна проти високого артеріального тиску найкраще засвоюються, якщо читаються вголос, або проглядаються і прослуховуються на відео. Тон викладу твердий, ділової і переконливий. При прослуховуваннях краще всього не відволікатися на справи і сконцентруватися.

  Незалежно від того, чи знає людина текст чи ні, настрої засвоюються у процесі промовляння або прослуховування. Їх потрібно продовжувати, поки зниження артеріального тиску не стане стійким.

  Під час прослуховування тексту потрібно вести себе активно, наприклад, ходити. Також важливо запам’ятовувати текст. Таким чином, збільшується уважність і сприйняття.

  Заняття, як правило, починаються з такого тексту: «Цей настрій справить на мене сильний вплив тому, що мій організм буде у багато разів посилювати вплив тексту, домагаючись повного виконання всіх сказаних слів».

  Опис настроїв Ситіна

  Настрої Ситіна на нормалізацію тиску при гіпертоніїСОЭВУС це відомий і затребуваний метод, який дає результати, у багато разів перевершує все, що створено в цій області.

  Так, у поліклініці №1 АН СРСР метод застосовувався до лікаря – хірурга протягом півгодини у присутності завідуючої Л. Покровської. Було встановлено, що зникла екстрасистолія, яка раніше не піддавалася лікуванню. Надалі пульс залишався в нормі.

  Як відомо, людський мозок зберігає весь процес здорового функціонування і розвитку захворювань, зокрема, гіпертонії. Метод використовує даний феномен, на ньому ґрунтуються психосоматичні зміни і зниження артеріального тиску у людей.

  Щоб знизити прояви гіпертонії і домогтися загального оздоровлення, метод СОЭВУС нормалізує роботу серцево-судинної системи за допомогою впливу на нервову систему людини.

  За останні десятиліття зарубіжні та вітчизняні вчені-фізіології довели емпіричним шляхом, що імпульси другої сигнальної системи, викликані словом, що надходять з кори головного мозку в організм, перебудовуючи життєдіяльність тканин, знижуючи артеріальний тиск та надаючи інші позитивні впливи на людину.

  Цим пояснюється стійкість оптимальної життєдіяльності організму, яку дають настрої Ситіна. Дослідження показали, що результати одного заняття тривалістю 30 хвилин, зберігаються протягом місяця і довше.

  Застосування настроїв Ситіна дозволяє на тривалий час позбутися від гіпертонії. Можна дивитися відео з таким текстом: «Моя серцево-судинна система повністю оновлюється, кров спокійно і вільно тече по всьому моєму організму, оздоровлюючи його. Зниження тиску відбувається плавно, без шкоди для організму».

  Такі відео можна дивитися разом з іншими настроями Ситіна, спрямованими на молодість, вони сприяють посиленню і відновлення всього фізіологічного потенціалу організму. Таким чином, усуваються наслідки гіпертонії, а саме захворювання припиняє своє швидке розвиток.

  Побудова настроїв Ситіна таке, що вони створюють у хворої людини стійкі барвисті образи. Людина відчуває:

  • Прилив сил,
  • Молодість,
  • Здоров’я,
  • Позитивні почуття: радість, впевненість, оптимізм,
  • Можливість вольовими зусиллями управляти своїм станом здоров’я.

  Настрої Ситіна на нормалізацію тиску при гіпертоніїНастрої Ситіна не потребує виконання будь-якої попередньої виснажливої підготовки. Метод СОЭВУС можна вільно засвоювати всім людям у віці від 16 років. Тільки один настрій створений для дітей, мова йде про спеціальною методикою для дітей проти нетримання сечі.

  Зцілюють настрої, а також будь-яку їх частину, не можна редагувати. Переводячи настрої на іншу мову, необхідно зберегти знаки пунктуації, проставлені автором.

  Для зручності засвоєння текстів настроїв, його можна прочитувати не вголос, а про себе. Проте, більший ефект досягається, якщо людина буде промовляти вголос текст або прослуховувати в аудіозаписі в будь-який час доби.

  Давно не викликає сумнівів ефективність використання методу СОЭВУС. Настрої Ситіна дають відмінні результати при гіпертонії та інших захворюваннях. Також ними можна користуватися, щоб досягти успіху в таких сферах діяльності:

  • Наука,
  • Мистецтво,
  • Навчання.

  Метод СОЭВУС при гіпотонії

  Існують настрої, які підійдуть, якщо є наслідки зниженого тиску. Серед них:

 • На запасну силу серця,
 • На довголіття (перший варіант)
 • На довголіття (другий варіант).
 • Також, перераховане вище можна доповнити настроєм «На оздоровлення голови».

  Якщо є різні порушення кровообігу, потрібно застосовувати настрої «На блаженство серця» та «омолодження серця». При неврозі серця використовується метод СОЭВУС «На оздоровлення голови» і «На стійкість серця». Відео до цієї статті підсумує статтю, і сам Ситін розповість, як тривалий час бути здоровим.