Новобисмол або Де-Нол що краще в комплексній терапії

Багато людей при захворюваннях шлунка не знають, якими препаратами їм лікуватися і як їх можна поєднувати один з одним. Насправді оздоровчу терапію можна проводити різними медикаментами. Багато хто не розуміють, яку терапію вибрати, порівнюючи різні препарати, наприклад, задаючи собі питання: Новобисмол або Де-Нол що краще. Але варто зазначити, що лікування повинен підбирати тільки лікар, так як терапія може бути неефективною.

Новобисмол або Де Нол що краще в комплексній терапії

Зміст статті

 • Препарати для лікування захворювань ШКТ
 • Різниця між препаратами
 • З якими препаратами можна приймати кошти вісмуту
 • Пилобакт
 • Пилобакт або Де-Нол
 • Висновок

Препарати для лікування захворювань ШКТ

Для того щоб вилікувати гастрит, виразку і інші захворювання необхідно зайнятися комплексним лікуванням. Найчастіше при таких захворюваннях в організмі розмножуються бактерії хелікобактер, усунути які можна тільки завдяки лікам, що містять вісмут.

Всі препарати з вмістом вісмуту відносяться до унікальної групи, так як вони належать відразу кількох підгруп: бактерицидної та протекторної, за рахунок якої можна впливати на слизову шлунка, утворюючи плівку.

Дуже часто люди для лікування обирають Де-Нол або Новобисмол, хоча ці два препарати можуть складатися в комплексній терапії одночасно. Але багатьох людей цікавить питання: чи не небезпечно таку кількість вісмуту. Незважаючи на те, що медикаменти з таким складом дуже ефективні під час захворювань ШКТ, потрібно дотримуватися якісь обережності при лікуванні подібними засобами.

 • пити їх тільки за призначенням лікаря;
 • не затягувати прийом препарату довше, ніж на 2 місяці;
 • не приймати одночасно два засобу, що містить бісмут;
 • не лікуватися медикаментами дітям до 4 років, при вагітності і лактації;
 • не перевищувати дозування, запропонованої лікарем.

Новобисмол або Де Нол що краще в комплексній терапії

Ті люди, які часто стикаються з проблемами ШЛУНКОВО-кишкового тракту, знають, як приймати Де-нол. Для того щоб ефективність його лікування була відчутною засіб рекомендується пити за півгодини до прийняття їжі і будь-яких напоїв. Також не рекомендується в цей час лікуватися іншими засобами. І після прийняття таблетки півгодини не дозволено щось їсти або пити. Якщо ж ви приймаєте по одній таблетці 4 рази на день, останній раз потрібно випити таблетку перед сном. Нобобисмол необхідно приймати за такою ж схемою, або 4, або 2 рази в день.

Різниця між препаратами

Навіть незважаючи на те, що багато людей вважають ці препарати аналогами один одного, вони мають відмінності. Але якщо говорити про групу цих коштів вони відносяться до гастропротекторам. Новобисмол або вісмуту трикалия дицитрат в своєму складі містить калієві солі лимонної кислоти і вісмуту, тому і має другу назву.

Одним з переважних відмінностей можна назвати походження препаратів, а відповідно і вартість.

Де-нол виробляє в Голландії, коли Новобисмол в Росії. Тому й вартість Денол на 30-40% вище, ніж у вітчизняного медикаменту. Решта ж практично одне і те ж, і навіть випускають засоби в ідентичній формі.

Новобисмол або Де Нол що краще в комплексній терапії

Зовсім нещодавно були проведені дослідження між цими двома препаратами. Для цього проводили обстеження у 40 осіб з діагнозом виразка. Цих хворих розділили на дві групи і призначали однакове лікування. Проте, перша група приманила Де-нол, а друга Новобисмол. І як показало дослідження, то ці кошти показали практично однакову ефективність. Але все ж Де-нол опинився на першому місці, набравши 85% при оздоровлення людини, коли Новобисмол набрав 80%.

Але, як вважають медики, ці відмінності не суттєві, а тому лікуватися можна як одним, так і другим препаратом. Варто пам’ятати, що організм по-різному приймає ліки, від того і можуть з’явитися побічні ефекти. Новобисмол – хороший аналог Де-нола за привабливою ціною.

Новобисмол або Де Нол що краще в комплексній терапії

З якими препаратами можна приймати кошти вісмуту

Для того щоб вилікувати захворювання ШКТ необхідно комплексне лікування, що складається з 3 або 4 компонентів. Про детальної терапії вам підскаже лікуючий лікар. Так, наприклад, Нольпаза і Де-Нол прекрасно поєднуються один з одним, доповнюючи ефективність кожного засобу для лікування. Крім того, приймати Де-Нол можна з омезом.

Дуже часто під час захворювань ШКТ у хворого починається печія і кисла відрижка, а Де-нол не завжди справляється з таким симптомом хвороби. Тоді лікар може призначити Маалокс, який у поєднанні з препаратами вісмуту прекрасно засвоюється організмом. Крім того, його рекомендують використовувати і для профілактики серйозних хвороб.

Новобисмол або Де Нол що краще в комплексній терапії

На відміну від інших засобів для лікування гастриту Маалокс потрібно розжовувати або розсмоктувати, запиваючи водою. Приймати його потрібно після 1-2 годин прийняття їжі двічі на день. Для лікування дорослих необхідно дві пігулки, для дітей буде достатньо однієї. Варто мати на увазі, що цей препарат погано поєднується з іншими медикаментами, а тому його не варто приймати до і після прийому інших засобів за дві години.

Факт! При лікуванні Маалоксом зменшується ефективність від прийому антибіотиків та інших препаратів. Саме тому лікуванням повинен займатися тільки лікар, підбираючи більш сумісні медикаменти для оздоровлення.

І також Маалокс показаний людям при підвищеному рівні кислотності, для того щоб запобігти появі виразок, які швидко розростаються в сприятливому середовищі. Для цього лікар призначає своїм пацієнтам антрацитные ліки, які теж представлені в широкому асортименті. Вони показані для лікування гострих і хронічних типів захворювання. Ще з цим завданням чудово справляється Омез, який полягає в терапії комплексного лікування.

Пилобакт

Пилобакт – це потрійна терапія, необхідний людям з гастритом, виразкою та іншими захворюваннями ШКТ. Для того щоб побороти бактерією хелікобактер необхідний прийом таких препаратів:

 • Кларитроміцин;
 • Омепразол;
 • Амоксицилін.

Новобисмол або Де Нол що краще в комплексній терапії

Звичайно, можна окремо приймати ці препарати, але Пилобакт все ж ефективніше. Не варто переживати про те, що антибіотики можуть завдати шкоди здоров’ю людини, так як вони повністю сумісні один з одним і вкрай рідко викликають побічні ефекти.

Омепразол необхідний для того, щоб пригнічувати секрецію кислоти, Кларитроміцин чинить протимікробну дію, а Амоксицилін необхідний для того, щоб надавати бактерицидну дію. Крім того, останні два препарати запобігають розмноженню бактерії хелікобактер.

Пилобакт або Де-Нол

Як відомо, Де-нол перш за все спрямований на те, щоб перемогти бактерією хелікобактер. І багато людей вважають його єдиним препаратом, який може спричинити такий ефект. Однак Пилобакт теж чудово справляється з таким завданням, а тому його можна приймати разом з медикаментами, у складі яких є вісмут. Але варто пам’ятати, що це один із застарілих препаратів, тому про його ефективності не так відомо. Пилобакт рекомендується приймати разом з Омезом під час вживання їжі.

Але варто відзначити, що Пилобакт буде ефективний хворому тільки в тому випадку, якщо тривалість лікування триватиме не більше одного тижня. Випускається він у декількох видах: у формі таблеток та капсул. Згідно інструкції, пити препарат не рекомендується перед сном і вранці. Також потрібно знати про те, що після прийняття Кларитроміцину не рекомендується лікуватися іншими препаратами, як мінімум 4 години.

Факт! Так як головною дією Пилобакта є знищення бактерій хелікобактер, його можна назвати аналогом Де-нола або Новобисмола.

Пилобакт випускається в різних формах, є такі методики лікування, які розраховані на лікування тривалістю 1 тиждень. За день до лікування потрібно випивати наступні засоби:

 • Амоксицилін (200 мг);
 • Омепразол (20 мг);
 • Кларитроміцин ( 200 мг).

Новобисмол або Де Нол що краще в комплексній терапії

Ці препарати слід розділити на 2 прийоми, за раз рекомендується випивати по таблетці антибіотиків та Омепразолу. Робити це потрібно перед їжею вранці і ввечері, ковтаючи таблетку або капсулу. Якщо ж засіб розжувати, то його ефективність може бути не такою високою, це стосується всіх препаратів для лікування.

Висновок

Як ми бачимо, препаратів для знищення хелікобактер пілорі існує чимало. А якщо у вас є проблеми з ШКТ, то підібрати засоби для лікування не складе праці. Є такі медикаменти, які повністю борються з проблемами, а є і такі які впливають тільки на симптоми хвороби.

Список препаратів для лікування ШКТ може бути великим. У статті наведені лише найпоширеніші засоби. Ті, якими лікуватися, може вирішувати тільки лікар після огляду пацієнта та визначення діагнозу. Варто знати, що у будь-якого медикаменту є побічні ефекти, а також протипоказання. Але одне відомо точно: для того щоб побороти хвороби шлунка необхідна комплексна терапія, що складається з 3-4 препаратів для лікування.