Паління при виразці дванадцятипалої кишки

ПитанняДобрий вечір! Я завзятий курець, курю вже 40 років і не можу кинути. Днями поставили діагноз: виразка дванадцятипалої кишки, хотілося б почути відповідь на запитання: «чи можна палити при виразці» від фахівців. Дякую за допомогу!

Доброго дня, будь-які шкідливі звички, як вживання алкоголю або паління тютюну, протипоказані при таких захворюваннях як гастрит, а тим більше при виразці шлунка і ДПК. Тютюновий дим, а точніше нікотин і смоли, що містяться в ньому викликає подразнення слизової оболонки шлунку і викликає надмірне виділення шлункового соку. Паління при виразці дванадцятипалої кишки може призвести до дуже плачевних наслідків аж до раку шлунка і летального результату.

Я можу сказати вам більше, що швидше за все, до виразки могла призвести ваша згубна звичка, тим більше, як я можу припустити, що до цього ви не зверталися до лікаря. На даний момент вам потрібна обов’язкова госпіталізація і лікування захворювання у стаціонарі під контролем фахівців. Але, швидше за все ви вже отримали направлення на госпіталізацію. Якщо вам не байдуже ваше подальше здоров’я, то вам необхідно позбавлятися від шкідливої звички. У будь-якому випадку під час проведення лікування вам доведеться на 100 % відмовитися від куріння інакше лікування не матиме належного ефекту, так як нікотин знищує корисні властивості від призначених ліків і лікування не буде мати ніякого ефекту, якщо ви будете курити під час лікування.