Підсилювач мозкової активності HeadBooster (ХэдБустер) — відгуки, ціна, склад, інструкція по застосуванню

Фірмовий підсилювач мозкової активності HeadBooster – це розробка 2014 року, в якій брали участь найкращі наукові уми Росії та інших країн. Препарат пройшов тестування на пацієнтах з різними нервовими розладами і порушеннями в роботі головного мозку: розумова перевтома, втрата пам’яті, зниження концентрації, ВСД.

Підсилювач мозкової активності HeadBooster (ХэдБустер) — відгуки, ціна, склад, інструкція по застосуваннюХэдбустер: реальні відгуки, вартість, інструкція по застосуванню

Тільки після завершення всіх тестів виробник допустив препарат HeadBooster в продаж. Він показав вражаючі результати: всі пацієнти відзначили поліпшення мозкової активності, лікарі підтвердили відновлення мозкових клітин і нормалізацію когнітивних процесів!

Факт! Після вживання HeadBooster вас гарантовано чекає швидке поліпшення самопочуття і пам’яті, зникнення «туману» в голові, відновлення і нормалізація концентрації координації рухів!

Використовувати препарат можуть працівники розумової праці, студенти, школярі та керівники, а також люди похилого віку і ті, хто хоче захистити свій мозок від перенапруження і стресу.

Зміст

 • 1 Особливості складу
 • 2 Результати використання
 • 3 Інструкція по застосуванню
 • 4 Де замовити справжній HeadBooster?
 • 5 Відгуки покупців

Особливості складу

До складу HeadBooster входять компоненти, що показали максимальну ефективність в боротьбі з перенапруженням мозку:

 • лікарські рослини – багаті вітамінами і ферментами, які стимулюють захист і відновлення кожної клітини, живлять, нормалізують обмінні процеси;
 • панти марала – містять речовини, що благотворно впливають на кору головного мозку, що зміцнюють зв’язок між нейронами;
 • муміє – потужний стимулятор пам’яті та уваги;
 • екстракт артемії і кам’яне масло – багаті жирними кислотами, антиоксиданти і речовини, які впливають на електричні зв’язки в мозку, а також захищають клітини.

Підсилювач мозкової активності HeadBooster (ХэдБустер) — відгуки, ціна, склад, інструкція по застосуваннюУнікальні корисні властивості Артемії

Натуральний склад активної добавки стимулює діяльність головного мозку на всіх рівнях і прискорює передачу імпульсів.

Результати використання

Після застосування препарату вже на 2-3 дня ви помітите, що прокидатися стало набагато простіше, а засипати – набагато легше. Ваш мозок поступово активізується, насичується нескінченною кількістю корисних речовин і починає працювати на максимумі своїх можливостей, але без зносу.

Важливо! Якщо ви хочете домогтися найкращих результатів поєднуйте вживання препарату із застосуванням гарною дієти, в якій багато білка, овочів і фруктів. А ось від алкоголю в ідеалі слід відмовитися.

Після використання препарату для стимуляції розумової активності «ХэдБустер» вас чекає комплексне поліпшення роботи ендокринної системи, імунітету та ЦНС. Ефект буде однаковим у будь-якому віці:

 • Поступово покращується робота мозку, відновлюються його пошкоджені клітини, ви менше втомлюєтеся.
 • Пам’ять стає практично ідеальною, ви запам’ятовуєте краще і більше.
 • Процес мислення прискорюється, рішення ви приймаєте легше і швидше.
 • Головні болі і спазми поступово відступають і більше ніколи вас не турбують.
 • До вас повертається нормальна координація, проходять відчуття серцебиття.
 • Безсоння, дуже чуйний сон, всі інші патології режиму неспання і сну відступають.
 • Ви позбавляєтеся від страху, тривоги, купуєте надійний захист від стресу.
 • Вашу увагу знаходиться на межі і допомагає засвоювати і розуміти більше інформації.
 • Ви працюєте набагато краще, а мозок захищений від впливу шкідливих факторів!
 • Підсилювач мозкової активності HeadBooster (ХэдБустер) — відгуки, ціна, склад, інструкція по застосуванню

  Препарат HeadBooster має накопичувальним ефектом, тому після одного курсу досягнуті результати зберігаються на тривалий термін.

  Інструкція по застосуванню

  Застосування препарату для підвищення мозкової активності в разі HeadBooster не може регулюватися рецептурою та порадами лікарів. Повністю натуральний склад гарантує відсутність побічних реакцій. Таблетки і порошок не будуть викликати у вас перенапруги і не змусять організм працювати на знос.

  Інструкція по застосуванню «ХэдБустера» не забере у вас більше декількох секунд:

  • капсульна добавка продається в безбарвною, жовтій і зеленій формі;
  • безбарвні таблетки п’ють вранці, а жовті вдень, зелені – ввечері перед сном;
  • запивати їх слід простою водою без газу, не рекомендується поєднувати з алкоголем для підвищення активності головного мозку.

  Якщо ж ви п’єте порошок, то його потрібно розводити в 100 мл води в кількості однієї мірної ложечки. Приймають три рази в день. Якщо ви втратили мірну ложку, то корисно знати, що одна доза препарату дорівнює 2 р.

  Вживати активну добавку для поліпшення роботи мозку рекомендується тільки на голодний шлунок, так відбувається максимально швидке всмоктування компонентів та їх надходження в мозок.

  Де замовити справжній HeadBooster?

  Якщо ви шукайте місце, де купити HeadBooster можна максимально вигідно, але не хочете попастися на вудку шахраїв, то заходьте тільки на офіційний сайт постачальника! Препарат активно підробляють, тому виробник намагається скоротити кількість точок продажів, вводячи радикальні заходи.

  Важливо! В аптеках можна зустріти справжній комплекс HeadBooster, але ціна на нього може виявитися непомірно завищеною із-за того, що компанії перепродують засіб.

  Якщо ви будете замовляти капсули і порошок через виробника, то від вас не вимагають попередньої оплати, а всі відправлення доставлять поштою до найближчого відділення у вашому місті. Там ви зможете оплатити і забрати. У кожній коробочці вас чекають сертифікати відповідності якості, інструкція, а також реєстраційний код.

  Відгуки покупців

  Антон, 22 роки

  Так склалося, що рік тому я влаштувався на хорошу роботу, яка вимагала певних мозкових ресурсів, серйозною залученості. Паралельно йшов на диплом. Було дуже складно. В підсумку став помічати, що вранці іноді взагалі не тямлю, мозок був перевантажений. Почитав в інтернеті інформацію про препарати, знайшов відгуки на HeadBooster, вирішив його замовити. Сподобалося те, що засіб повністю натуральне і протипоказань немає, отже, гірше не стане після застосування. У результаті за кілька тижнів я зміг повернути собі працездатність, позбавився від неуважності, і став набагато продуктивніше!

  Підсилювач мозкової активності HeadBooster (ХэдБустер) — відгуки, ціна, склад, інструкція по застосуваннюВідгук Олесі про Хэдбустер

  Оксана, 49 років

  З часом голова взагалі перестала працювати, хоча я все життя займаюся мозковою діяльністю, намагаюся підтримувати здоров’я всіма можливими способами. А останнім часом стала багато помилок допускати. Лікар-невролог сказав, що у мене сильний стрес, допомогти потрібно не лише відпочинком, але і застосуванням спеціальних препаратів, порадив натуральний HeadBooster. Замовила його в інтернеті, пропилу за порадою доктора 4 тижні. Швиденько відновилася концентрація, пам’ять покращилася, перестала робити помилки.

  Валерія, 30 років

  Після вагітності та декрету мені важко давалася робота, іноді так голова боліла, жах просто. Погано запам’ятовувала інформацію. Думала вже, що більше мені не бачити кар’єри… А потім стара знайома порадила ці капсули. Вартість на HeadBooster мене цілком влаштувала, і я замовила комплекс. Не пройшло і 2 тижнів, як в мені заграла колишня активність, зникла вся неуважність, а мізки стали в рази краще засвоювати інформацію.

  Підсилювач мозкової активності HeadBooster (ХэдБустер) — відгуки, ціна, склад, інструкція по застосуваннюВідгук Олени про засіб

  Марина, 38 років

  Купувала HeadBooster в період підвищених навантажень на роботі, у нас в прокуратурі його багато хто використовував. Засіб підтримує працездатність дуже добре, захищає мозок, нормалізує сон, після його застосування я легко змогла відключатися без думок про роботу. Пропила вже два курси з перервою, відчуваю, що мізки працюють набагато краще.