Правильний раціон харчування — запорука відмінної фігури!

Безумовно, кожна людина хоче мати відмінне здоров’я і високий імунітет. А крім цього хочеться, щоб фігура була красивою і стрункою. Це стосується більшою мірою жінок. Але, щоб було міцне здоров’я і струнка фігура, потрібно докласти до цього максимум зусиль. Це величезна праця над всім тілом. Адже, щоб це все було, потрібно займатися фізичними вправами, а також, щоб відбувалося повноцінне засвоєння всіх корисних речовин, хороший обмін речовин. Але основу всього становить правильне харчування. Про нього і ви прочитаєте в цій статті.

Що таке правильне харчування і які його основи?

Ці два питання хвилюють дуже велика кількість людей, і відповімо на них ми в цій статті.

Правильне харчування — це, по-перше, постійні і певні години прийому їжі. Якщо ви кожен день будете їсти в один і той же час, по-перше, ваш шлунок звикне до графіку і йому буде легше перетравлювати їжу. А, по-друге, ви не будете переїдати і голодувати. Людям, у яких все нормально зі здоров’ям, лікарі-дієтологи радять харчуватися три рази в день, максимум чотири. А ті, у кого проблеми зі здоров’ям, у тому числі і з шлунком, наприклад, поверхневий гастрит, потрібно харчуватися часто (5-6 разів на день), але по чуть-чуть.

Правильний раціон харчування частіше за все ґрунтується на триразовому харчуванні. Але деякі дієтологи стверджують, що потрібно харчуватися 4 рази на день, тому що так людина засвоїть більшу кількість важливих мікроелементів.

 

 

Пам’ятайте, що розподіл продуктів по часу безпосередньо залежить від калорійності їжі і компонентів, які містяться в ній. Наприклад, м’ясо, рибу, бобові краще всього з’їсти вранці, так як в таких продуктах міститься багато білка. А перед сном краще всього з’їсти який-небудь кисломолочний продукт або фрукт. Кожен прийом їжі краще всього починати з салатиків, тому що саме їх вживання активізує роботу шлунка, виробляє шлунковий сік, і, швидко наївшись, ви не приступите до висококалорійної їжі.

Ні в якому разі не їжте перед телевізором, комп’ютером, а також під час прогулянки. У такому разі ви не контролюєте, скільки з’їли, і з такими темпами ви можете швидко набрати вагу.

Встановіть певні години прийому їжі і харчуйтеся так кожен день, не порушуючи цього розпорядку ні в якому разі! Тільки так ви зможете нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту, але і схуднути.

Ще одна умова правильно харчування — ретельне пережовування їжі. Їжте повільно, добре пережовуючи кожен шматочок їжі.

Також знайте, що правильне харчування має свої особливості. Якщо у молоді, ви можете сміливо починати правильно харчуватися, ні про що не замислюючись. А от якщо ви вже у віці, варто подумати про перехід на правильне харчування. Справа в тому, що обмежуючи себе в яких-небудь продуктах або ж в їх кількостях, у людей у віці можуть виникнути які-небудь захворювання з-за цього. Саме тому лікарі-дієтологи рекомендують людям у віці вживати біологічно активні добавки (Бади), які допоможуть не тільки заповнити недолік якого-небудь важливого елементу в організмі, але і схуднути. Але Бади допомагають не лише людям в літах, а й молодим.

Отже, пам’ятайте, що правильне харчування має бути вашим способом життя! І тоді зайва вага піде назавжди!