При гіпертонії п’явки: лікування високого тиску гірудотерапією

Зміст статті:

 • 1 П’явки і гіпертонія
 • 2 Виникнення гіпертонії: причини
 • 3 Стадії гіпертонії
 • 4 Кровопускання
 • 5 Використання п’явок
 • 6 Постановка п’явок: зони
 • 7 Відгуки пацієнтів при лікуванні п’явками

Багатьом відоме таке поняття, як гіпертонік. Більшість людей чули, що для лікування цього захворювання є величезна кількість різноманітних медикаментів, але при цьому мало хто знає, що гірудотерапія при гіпертонії є найбільш дієвим і ефективним способом лікування.

Фахівцями вже давно доведено, що лікування за допомогою п’явок дає можливість у більшості випадків позбутися від гіпертонії. Тут треба пам’ятати, що цей процес досить повільний, тому тільки ті, хто розчарувався у всіх інших способах лікування вдаються до нього.

Завдяки п’явкам хворий не може позбутися від гіпертонії, але також і в цілому оздоровити свій організм. Є також і спеціальні заклади, в яких гірудотерапія є основним методом лікування високого артеріального тиску.

На сьогодні таких закладів є невелика кількість, а тому про них знають лише фахівці. Основна маса таких лікарень, де в якості основного методу лікування застосовують п’явки, являє собою спеціалізовані санаторії.

П’явки і гіпертонія

При гіпертонії пявки: лікування високого тиску гірудотерапієюНе всі знають, що за допомогою п’явок гіпертоніка можна позбавити від тих симптомів і страждань, які відчуває людина при такому захворюванні, що й приводить його до фізичного і морального виснаження.

Основна маса пацієнтів перевагу віддають тільки медикаментозним препаратів, а також народним способам, що не завжди дієво. Тут все буде залежати від ступеня тяжкості хвороби. Також варто зазначити, що лікування п’явками у багатьох випадках коштує дешевше.

Гіпертонія – це підвищений тиск крові в артеріях. Підвищеним за нормами вважається тиск 140/90. При цьому такі показники ще не можна вважати ознакою хвороби. Людина з таким тиском потрапляє лише в групу ризику.

Якщо тиск підніметься до 160/90, то це вже буде свідчити про початок хвороби. Ті хворі, яким лікар поставив діагноз «Гіпертонічна хвороба», знають, що таке постійний головний біль і як важко з нею деколи впоратися.

Треба пам’ятати, якщо будуть з’являтися часті головні болі, то це буде свідченням гіпертонічного кризу. Для лікування такого захворювання лікар може призначати різні препарати.

Велика частина таких медикаментів не можуть ефективно вилікувати хворобу. Вони лише тимчасово приносять пацієнту полегшення і зменшують негативні впливу хвороби на організм.

Також за допомогою таких ліків хворий може тимчасово позбутися головного болю. Але не завжди лікування гіпертонії п’явками береться до уваги.

Виникнення гіпертонії: причини

В даний час перерахувати всі чинники, які впливають на появу гіпертонічного кризу, досить складно, так як не всі вони поки відомі. Серед найбільш поширених є такі:

 • Психологічна травма.
 • Нервове перенапруження протягом тривалого часу.
 • Неправильний спосіб життя (надмірне вживання тютюну або алкоголю, жирної їжі або кави та інше).
 • Спадковість.
 • Якщо людина знаходиться хоч в одній з перерахованих вище групах ризику, то можна з упевненістю сказати на 100% те, що така людина стане гипертоником. Чим довше буде пацієнт перебувати в такій групі, тим швидше йому буде поставлений діагноз.

  Винятком є тільки ті, хто активно займається спортом і веде здоровий спосіб життя. Також не захворіють і ті, хто періодично проходить діагностику у фахівця і курс гірудотерапії.

  Стадії гіпертонії

  При гіпертонії пявки: лікування високого тиску гірудотерапієюПершою стадією вважається підвищений артеріальний тиск. Це може відбутися при стресі. Після чого тиск на протязі певного часу самостійно приходить в норму.

  Якщо на цій стадії почати лікувати гіпертонію за допомогою п’явок, то позбутися від хвороби можна на сто відсотків. Також гірудотерапію в цей момент можна використовувати як основний метод лікування.

  На другій стадії розвитку хвороби, тиск у людини підвищується частіше. Відбуватися це може навіть при невеликих нервових розладах. Високий тиск у такому випадку може спостерігатися протягом тривалого часу.

  На цій стадії рекомендується приймати лікарські препарати, які прописуються лікарем. Якщо на цій стадії використовувати лікування гіпертонії п’явками, то від недуги теж можна позбутися. Також на цій стадії п’явки можуть бути основним способом лікування.

  На третій стадії у людини постійно високий тиск, при цьому симптоматика підсилюється. Може порушуватися робота мозку, з’явитися інсульт або серцева недостатність.

  На цій стадії лікарі не використовують п’явки для лікування, як основний метод. Але якщо п’явки поєднувати з прийомом інших лікарських препаратів, то ефект наступить набагато швидше.

  Незалежно від стадії хвороби, людина буде страждати і відчувати неприємні відчуття. Якщо застосовувати при гіпертонії п’явки, то це дозволить зробити симптоми більш слабкими й істотно поліпшити стан хворого.

  Кровопускання

  При гіпертонії пявки: лікування високого тиску гірудотерапієюПускання крові при захворюванні на гіпертонію забезпечує стимуляцію основних функцій організму. Після того, як процедура буде проведена, то поліпшується тонус організму, сон, зникають набряки, а в суглоби повертається гнучкість. Кровопускання не має побічної дії, а ефект від нього майже моментальний.

  Кровопускання в лікувальних цілях може здійснюватися точково. У цьому варіанті порізи наносяться на шкірний покрив в біологічно активних точках. Робиться це за допомогою спеціальних голок. Також можуть використовуватися вакуумні банки, які теж ставляться на певні точки на тілі.

  Результати:

  • Збільшується кровоприток до хворого місця.
  • Поліпшується постачання органів киснем з крові.
  • Вивільняються судини, які були защемлено.
  • Обмінні процеси в організмі поліпшуються.

  Про ефективність гірудотерапії і кровопускании свідчать численні позитивні відгуки хворих.

  Не рекомендується пускати кров таким категоріям громадян:

 • Хворим анемією.
 • При захворюваннях крові.
 • Під час менструації.
 • При лактації та вагітності.
 • Використання п’явок

  Відгуки фахівців свідчать, що лікування високого тиску за допомогою п’явок може відбуватися майже на всіх стадіях захворювання. При цьому п’явки можуть збагачувати організм такими елементами:

 • Оргелазом. Сприяє утворенню нових судин взамін тих, що були пошкоджені під час хвороби.
 • Гирудином. Зменшує згортання крові, що впливає на зменшення кількості утворення тромбів.
 • Гистаминоподобными сполуками, які можуть розширювати судини.
 • Дестабилазом. Усуває тромби в судинах.
 • Апиразом. Зменшує атеросклеротичні бляшки в артеріях.
 • Відгуки фахівців також говорять про те, що п’явки не тільки можуть знижувати АТ, але й сприяють відновленню тих тканин в організмі, які були пошкоджені під час хвороби.

  Постановка п’явок: зони

  При гірудотерапії у багатьох постає питання: «Куди треба ставити п’явки?». Таких точок на тілі людини є кілька:

  • Ромб Міхаеліса.
  • За вухами.
  • На куприку.

  Відгуки лікарів свідчать про те, що в літньому зрости при гірудотерапії треба дуже уважно ставитися до зони постановки п’явок. Всі точки мають визначатися тільки фахівцем, з урахуванням тяжкості перебігу хвороби, стану пацієнта та ускладнень.

  Курс лікування п’явками становить 4-5 сеансів. Якщо у хворого є й інші захворювання, то кількість сеансів може бути збільшена до 10. Курс лікування можна повторювати через 4-5 місяців після закінчення попереднього.

  Це також важливий момент, на який треба звернути увагу. Відгуки говорять, що важливо не тільки знати, куди ставити п’явку, але також треба знати, як це робити.

  Знадобиться:

 • Чарочка.
 • Пінцет.
 • Самі п’явки.
 • Тампон.
 • Йод.
 • Пластир
 • Баночка.
 • Бинт.
 • При гіпертонії пявки: лікування високого тиску гірудотерапієюДалі треба взяти п’явку і прикласти її до певного місця на тілі. Для цього можна використовувати пінцет. Потім п’явку треба накрити чарочкою, що не дозволить їй переміщатися. Після укусу чарочку можна прибирати.

  Час, протягом якого п’явка повинна смоктати кров становить близько 20 хвилин. Після цього п’явка забирається в пакет, який щільно закривається.

  Якщо п’явка не захоче відпадати, то місце укусу треба протерти тампоном з йодом. Рана після процедури обробляється. На неї лягає тампон зі спиртом і закріплюється пластиром.

  Протягом деякого часу з рани ще буде сочитися кров, але це нормальне явище, яке не повинно лякати клієнта. Кров при попаданні в неї гірудину буде розріджуючи. Але через деякий час кровотеча припиниться.

  Відгуки пацієнтів при лікуванні п’явками

  Згідно з відгуками клієнтів, симптоми після використання п’явок при гіпертонії стають слабшими. Це може стати помітно вже після першого сеансу. Також хворі розповідають, що загальний стан організму значно поліпшується, пропадає запаморочення, головний біль і слабкість.

  Фахівці відзначають, що якщо самостійно ставити п’явки, наприклад, на руку. То можна від підвищеного тиску позбутися за 4-5 сеансів. Це можливо тільки в тому випадку, коли стадія ЦК буде початковою.

  Також якщо курс лікування за допомогою п’явок проходити навесні або восени, то від гіпертонії можна на 100% позбутися в більшості випадків.

  Треба знати, що сьогодні не всі лікарі визнають гірудотерапію ефективним способом, яким можна позбутися від підвищеного артеріального тиску. Таких лікарів теж треба розуміти.

  Але, тим не менше, більшість фахівців впевнені, що п’явки сьогодні є одним з найефективніших, недорогих і безболісних способів позбавлення від високого артеріального тиску.

  Якщо до лікування підійти грамотно і відповідально, то можна отримати очікуваний результат протягом короткого періоду часу. Також ці результати збережуться надовго. При цьому імунітет організму підвищиться і додадуться життєві сили і енергія. Про те, як проходить лікування п’явками при високому тиску, відео розповість в цій статті.