Розумні гаджети ? кращі фітнес-помічники в боротьбі за струнке і здорове тіло

Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тілоУ гонитві за струнким і здоровим тілом, що до речі зараз в моді, багато мучать себе виснажливими дієтами або ж важкими фізичними тренуваннями. Однак не завжди можна досягти бажаного за допомогою чогось одного, тільки використовуючи цілий комплекс заходів можна оздоровити свій організм і домогтися стрункою і підтягнутою фігури.

 • Спортивні годинник

 • Спортивні годинник Polar V800
 • Спортивні годинник Runtastic
 • Спортивні годинник Garmin
 • Електронні браслети
 • Енергетичні браслети
 • Підлогові ваги
 • Жироанализаторы
 • Аналізатори м’язової маси
 • Бездротові фітнес-навушники
 • Електронні скакалки
 • Килимок для йоги
 • У сучасному світі гаджетів важко уявити собі яку-небудь область нашого життя де б вони не використовувалися і спортивні тренування не виняток, тому сьогодні ми розглянемо список передових гаджетів фітнес-помічників, які допомагають своїм «господарям» оптимізувати їх тренування і домогтися максимальних результатів.

  Спортивні годинник

  По праву пальму першості серед «розумних» фітнес-гаджетів займають саме годинник. В силу своєї простоти у використанні, а також доступності кожному, хто бажає контролювати стан організму під час тренувань. Незамінними спортивні годинники стануть як для професійних спортсменів, так і для тих хто із задоволенням займається перетворенням свого тіла.

  Існує безліч фірм, які випускають розумні спортивні годинник, але серед них можна виділити 4 лідера, це Polar, Runtastic, Garmin, Suunto, давайте розглянемо кожного докладніше.

  Спортивні годинник Polar V800

  Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тіло Фітнес-годинник Polar завоювали своїх шанувальників недарма, безцінний набір функцій якими володіє цей гаджет повністю задовольняють вимоги навіть самих скрупульозних користувачів. Для повноцінної роботи цього гаджета необхідно спеціальне додаток FlowSync та реєстрація в сервісі Polar Flow. При реєстрації вам доведеться заповнити дані про себе, такі як зріст, вага, вік та інше, для більш точних розрахунків оптимальних навантажень.

  В арсеналі фітнес-годин від фірми Polar є контроль 40 видів спортивної активності, в тому числі і різних варіантів бігу, занять плаванням з використанням різних стилів і багато іншого. На дисплеї цього гаджета, який, до речі, досить зручний, з урахуванням особливостей вашого тіла будуть виводитися графіки необхідних навантажень, їх тренувальні переваги, а також планування майбутніх тренувань.

  Також радує ергономічність цього фітнес-помічника і досить стильний спортивний дизайн. В арсеналі маються функції звичайних годинника, будильника, є підсвічування і ще один плюс — це водонепроникність.

  Спортивні годинник Runtastic

  Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тіло Ще одним фітнес-гаджетом лідером по праву вважаються спортивні годинник Runtastic. Функціонал цього фітнес-помічника укомплектований GPS, здатний розраховувати кількість спалених калорій, контролює ваш пульс при фізичних навантаженнях, а також здатний запам’ятовувати дистанцію яку ви подолали під час прогулянки або пробіжки, яку потім можна відобразити на карті.

  Як і всі спортивні гаджети функціональність і ергономічність цих фітнес-годин на вищому рівні починаючи від водонепроникності до зручного ремінця, який може бути не тільки прорезиненим, але і шкіряним в залежності від моделі та її ціни.

  Спортивні годинник Garmin

  Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тілоВ арсеналі мултиспортивных годин фірми Garmin, як і у попередніх моделей є безліч функцій, але основною фішкою спортивних годин Garmin є наголос на біг або піших прогулянок. Ці години мають все необхідне у своєму арсеналі від контролю за ЧСС до вимірювання темпу, часу і пройденої відстані під час тренування.

  З допомогою допоміжного кардіомонітора, який можна придбати разом з такими фітнес годинами ви зможете повністю аналізувати навантаження на свій організм під час тренувань і силових навантажень.

  Як і попередні представники спортивних годин у функціоналі Garmin є функція, яка допоможе контролювати навантаження і на суші, і у воді, плавання, катання на велосипеді, прогулянки або пробіжки, все під контролем такого розумного фітнес-гаджета.

  Спортивні годинник Suunto
  Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тіло

  Гаджет від Suunto, крім звичних для фітнес-гаджетів можливостей контролювання ЧСС, темпу і часу тренування мають у своєму функціоналі також функції альтиметр, барометр, GPS, компас, bluetooth, і багато іншого.

  Основний напрямок гаджета на тріатлетов, але і любителям велосипедних і піших прогулянок, він також доведеться за смаком. Оригінальний і ергономічний дизайн, мало чим відрізняється від інших спортивних годин.

  Електронні браслети

  Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тіло На відміну від спортивних годин електронні браслети або фітнес-трекери мають менш функціональні можливості в своєму арсеналі. Контроль пройденого відстані, кількість кроків, підрахунок калорій, все це присутнє в їх арсеналі.

  Наприклад, відсутність будильника або звичних годин, а також GPS і інших примочок. Однак, весь функціонал електронних браслетів спрямований на контроль фізичної активності і стану вашого організму, як говориться, нічого зайвого.Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тіло

  Звичайно, із зростанням потреб деякі моделі фітнес-трекерів обзавелися і годинником і будильником і іншими корисними функціями, але їх вже не можна назвати класичними електронними браслетами.

  Енергетичні браслети

  Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тіло Пристрій незвичайне один з найбільш спірних фітнес-гаджетів це енергетичні браслети. За словами виробника, вони здатні збільшити можливості людського організму, тобто допомогти нам бути швидше і сильніше. Однак, доведених фактів дійсної ефективності немає, тому такий гаджет може зацікавити любителів експериментів.

  Підлогові ваги

  Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тілоКуди ж без усіх відомих підлогових ваг, адже в боротьбі із зайвими кілограмами головним критерієм досягнення мети є видимі зміни у вазі. Контроль ваги необхідний навіть тим, хто не вважає своєю метою боротьбу з надмірною вагою. Кожен спортсмен повинен контролювати зміни своєї ваги.Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тіло

  Хороші підлогові ваги допоможуть вам чітко контролювати коливання власної ваги. Зараз багато виробників мають у своєму арсеналі різні варіанти підлогових ваг від електронних до механічних, від простого до більш вишуканого дизайну і набору функцій.

  Жироанализаторы

  Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тілоЩе одним незвичайним фітнес-помічником є жироанализаторы. Суміш підлогових ваг і аналізатора складу тіла людини. З допомогою такого розумного гаджета ви зможете контролювати процес схуднення і стежити за правильністю своєї похудательной тактики.Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тіло

  Не будемо вдаватися в принцип дії жироанализаторов, але ви повинні знати такий фітнес-помічник стати в нагоді тим, хто бажає контролювати процес схуднення, так би мовити, «зсередини», стежити за процесом спалювання жиру.

  Аналізатори м’язової маси

  Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тіло Цей фітнес-помічник є практично повним аналогом вищезазначених жироанализаторов. Також засновані на контролі складу людського тіла, і співвідношення жирової і м’язової маси вашого тіла. Цей розумний гаджет заснований на основі звичайних підлогових ваг із застосуванням особливих технологій, що допомагають контролювати приріст м’язової маси.Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тіло
  Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тілоФункції якими оснащені більшість аналізаторів жиру і м’язової маси

  Такий гаджет буде доречний для тих, хто прагне наростити саме м’язову масу тих, хто зайнятий бодібілдінгом і фітнесом.

  Бездротові фітнес-навушники

  Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тілоОдним з незамінних атрибутів спортивних тренувань від бігу до занять в тренажерному залі є музика. Саме улюблений трек допомагає людині не збиватися з ритму тренування і бути максимально зосередженим на фізичній активності.

  Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тіло

  Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тіло

  Виробники фітнес-помічників не забувають і про це невід’ємний аксесуар тренувань, так як вже давно класичні дротові навушники стали незручними в силу високої рухової активності під час тренувань їм на зміну прийшли універсальні бездротові фітнес-навушники.

  Електронні скакалки

  Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тіло Для любителів пострибати зі скакалкою, був розроблений незвичайний гаджет електронна скакалка. За допомогою цього фітнес-помічника ви зможете контролювати кількість стрибків, а також додаткові функції у вигляді підрахунку спалених калорій і таймера, а найбільш просунуті моделі і зовсім випускаються без мотузок.

  Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тіло

  Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тіло

  Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тілоКомплекс вправ зі скакалкою

  Килимок для йоги

  Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тіло Для любителів розслабитися під час домашніх занять йогою існує такий незвичайний фітнес-гаджет, як розумний килимок для занять йогою. Цей гаджет не тільки допоможе вам слідкувати за технікою виконання ассан з допомогою своїх інтерактивних підказок, але також здатний виміряти вашу активність, вагу, довжину тіла, а також кількість спалених калорій і багато іншого.

  Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тіло

  Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тіло

  Розумні гаджети ? кращі фітнес помічники в боротьбі за струнке і здорове тіло

  Як бачите, у виборі фітнес-помічника нині труднощів не буде виробники розумних гаджетів вдосконалюють свою продукцію. Для повноцінного контролю за своїм фізичним навантаженням і станом тіла можна застосовувати декілька гаджетів одночасно. Арсенал фітнес-помічників не закінчується вищепереліченими гаджетами, а виробники не припиняють придумувати і пускати в маси усілякі нововведення.