Що таке вініри в стоматології і яка ціна на один зуб

В сучасному суспільстві люди приділяють велику увагу власним зовнішнім виглядом. Він є показником соціального статусу, достатку. Важливою частиною образу є посмішка, на яку в першу чергу звертають увагу при знайомстві. На жаль, не кожен може похвалитися гарною, білосніжною посмішкою. І тут на допомогу приходять стоматологічні процедури. Однією з таких процедур є установка вінірів. Що ж це таке, які існують переваги та недоліки, яка ціна вінірів на один зуб і як проводиться процедура? Давайте розберемося і розглянемо фото.

Що таке вініри в стоматології і яка ціна на один зубОгляд і ціна вінірів на один зуб

Зміст

 • 1 Що таке вініри?
 • 2 Гідності вінірів
 • 3 Недоліки вінірів
 • 4 Різновиди вінірів
 • 5 Показання
 • 6 Способи установки вінірів
 • 7 Скільки буде коштувати установка вінірів?
 • 8 Огляд проведення процедури установки вінірів

Що таке вініри?

Вініри – це керамічні накладки, призначені для встановлення на передні зуби. Стоматологи рекомендують застосовувати вініри при зміні кольору емалі, її виснаженні, наявності яскраво виражених проміжків між зубами, при порушенні форми зуба. Таким чином, вініри коригують зовнішні недоліки зубів, надають їм велику естетичність.

Відгуки клієнтів після проведення даної процедури наочно на фото підтверджують те, що вініри дійсно здатні кардинально змінити зовнішність. Але у вінірів є як і переваги застосування, так і недоліки.

Переваги вінірів

Плюси:

 • До переваг вінірів в першу чергу належать їх легкість закріплення на зубі. Вони кріпляться за допомогою спеціального складу, який закріплюється за допомогою світлового впливу.
 • Для застосування вінірів немає необхідності повністю сточувати зуб, досить лише трохи відшліфувати його, і можна виробляти установку.
 • Можна застосовувати як і на здорові зуби, так і на вилікувані.
 • Матеріал, з якого виробляються вініри, має велику схожість із справжніми зубами, що забезпечує природний вигляд після процедури.
 • Вініри не створюють відчуття чогось чужорідного мешающегося у роті, як відбувається, наприклад, в перший час після застосування коронок.
 • Допомагають у створенні красивого голлівудської посмішки не стільки на фото, скільки в житті.

Застосування у стоматології вінірів отримало широке розповсюдження серед клієнтів. Це підтверджують численні фото результатів застосування даної процедури в інтернеті.

Однак слід зауважити, що застосування вінірів не завжди тягне за собою лише позитивні наслідки. Таке явище пов’язане з порушенням приписів стоматолога, коли пацієнт сам того не усвідомлюючи, руйнує прекрасні результати.

Що таке вініри в стоматології і яка ціна на один зубФото після установки вінірів

Недоліки вінірів

Мінуси:

 • Вініри не можна встановлювати при хворобах ясен і зубів, спочатку необхідно пройти повне обстеження у стоматолога.
 • Вінір можна встановити лише на цілі передні зуби, іноді можлива установка на трохи відколоті, але відсутність більшої частини робить неможливою процедуру.
 • Вартість одного вініра приблизно дорівнює вартості гарної коронки, але вона може прослужити досить тривалий час, в той час як вініри потрібно міняти набагато частіше.
 • Якщо ви одного разу вирішили встановити вініри, то слід звернути особливу увагу на те, що ця процедура на все життя. Неможливо просто зняти вініри після установки. Це пов’язано з тим, що перед установкою з зуба, на якому встановлюється вінір, сточується частина емалі, велика частина зуба залишається на місці, але з-за сточенной емалі зуб вже не зможе функціонувати.
 • З допомогою процедури можна збільшити міцність.

Різновиди вінірів

У стоматології виділяють кілька видів вінірів, в залежності від тієї ситуації, в якій вони будуть застосовуватися.

Отже, види вінірів.

 • Люмініри. Це дуже тонка різновид вінірів, що можна побачити на фото. Їх можна встановлювати, не сточуючи емаль зуба, і за рахунок цього їх згодом можна безпроблемно зняти при бажанні.
 • Керамічні вініри. Це вид, службовець для маскування великих і численних недоліків зубів. Наприклад, таке можливо при порушенні прикусу, сколах зуба.
 • Композитні вініри. Використовуються при наявності поодиноких недоліків на зубах. Прикладом може бути таке невелике, але все ж таки помітне жовту цятку на емалі зуба.
 • Ціна на вінір безпосередньо залежить від його виду, а також від використовуваних в процесі матеріалів.

  Що таке вініри в стоматології і яка ціна на один зуб

  Свідчення

  У стоматології виділені такі випадки, при яких рекомендується використання вінірів:

  • Вініри рекомендується застосовувати на зуби, у яких були видалені нерви.
  • Вініри рекомендується застосовувати при неправильному прикусі.
  • Вініри рекомендується застосовувати при виснаженні емалі.
  • Вініри рекомендується застосовувати при наявності яскраво виражених проміжків між зубами.

  Способи установки вінірів

  Виділяють два способи виготовлення вініра: прямий і непрямий.

  • При прямому способі виготовляються переважно композитні вініри. В такому випадку достатньо одного відвідування стоматолога, після якого він сточит частина емалі, завдасть на зуб спеціальний склад і закріпить його за допомогою приладу.
  • При непрямому способі виготовлення передбачається кілька відвідувань стоматолога, під час яких послідовно буде сточена частина емалі, зроблений зліпок зубів, на основі зліпка буде створено вінір, а на останньому етапі стоматолог встановить його на зуб.

  Скільки буде коштувати установка вінірів?

  Мабуть, першим, про що задумається людина, що зважився на установку вініра, буде вартість процедури. Отже, скільки ж вініри стоять в Москві?

  Для початку слід зауважити, що ціна складається з безлічі факторів, до числа яких належить вид вініра, вартість використовуваних матеріалів і послуг стоматології, яка буде займатися установкою.

  Як всі, напевно, розуміють, намагатися всіляко заощадити на такій процедурі не потрібно, скільки б вона не коштувала. Від її результатів буде залежати ваша посмішка в майбутньому. Вартість встановлення одного керамічного вініра в Москві дорівнює приблизно двадцяти трьом тисячам рублів. Люмініри коштують близько дев’яти тисяч рублів (за штуку). І ціна одного композитного вініра становить близько двадцяти шести тисяч рублів. Так, на прикладі цін в Москві можна простежити різницю в залежності від виду вінір.

  Ціна на вінір складається не тільки з матеріалу, з допомогою якого він виготовлений, його виду, а також способу виготовлення.

  Огляд проведення процедури установки вінірів

  Отже, перед проведенням цієї процедури клієнт повинен пройти обов’язковий огляд у стоматолога. Така дія необхідно щоб переконатися в тому, що у нього немає протипоказань до проведення даної процедури.

  Що таке вініри в стоматології і яка ціна на один зуб

  Залежно від стану порожнини рота стоматологом вибирається вид встановлюється вініра, а так само вибирається спосіб установки. Слід зауважити, що чим складніше спосіб установки і матеріали для виготовлення вініра, тим більше буде його ціна. Але вибирати вінір, грунтуючись тільки на вартості не можна. Необхідно враховувати, що вінір – це назавжди. І, отже, потрібно підійти до вибору максимально відповідально.

  Отже, при прямому способі виготовлення і установки вініра все просто. Слід один раз прийти до стоматолога, де той сточит частина емалі, завдасть спеціальний склад на зуб і після закріпить його ультрафіолетовою лампою.

  При непрямому способі установки все складніше. Буде потрібно кілька сеансів. Під час першого стоматолог обробить зуб. Після цього він зробить зліпок щелепи або окремого зуба, в залежності від того, куди потрібно встановити вініри. Наступним етапом буде створення самого виробу або декількох і, нарешті, їх установка.

  Вибір способу залежить, насамперед, від виду вініра: для композитного досить прямого способу, а для люминиров або керамічних вінір необхідно кілька сеансів.

  У будь-якому випадку необхідно перш за все обдумати, чи дійсно вам потрібна дана процедура. І якщо ви прийдете до позитивної відповіді, поставтеся до її проведення з можливою відповідальністю, обов’язково переконайтеся в надійності стоматології, в яку ви плануєте звернутися. А результати вдалого застосування вінір можна побачити на фото після процедури в інтернеті.

  Що таке вініри в стоматології і яка ціна на один зуб