Шоколадна дієта. Раціон, а також її мінуси і плюси

Серед найбільш ефективних монодієт ви знайдете шоколадну дієту. Це дієта для тих, хто не може обійтися без солодкого. Схуднувши на такій дієті, ви вбиваєте відразу двох зайців: по-перше, скидаєте зайву вагу, по-друге, їсте улюблений шоколад.

Давайте розглянемо шоколадну дієту детальніше.

Заздалегідь попереджаю, готуйтеся. Шоколадна дієта відноситься до розряду жорстких дієт, і не факт, що ви зможете втриматися на ній.

Основний продукт шоколадної дієти – шоколад. Звичайно, кращим варіантом буде гіркий шоколад, але якщо ви віддаєте перевагу тільки білий або молочний, можете вживати його. Все-таки кількість калорій в молочному не набагато більше, ніж в гіркому шоколаді.

Дотримуватися даної дієти потрібно рівно 7 днів. Виходити з неї потрібно дуже акуратно, щоб не повернути зайві кілограми. У такому разі за тиждень ви втратите від 5 до 7 кілограм.

 

 

Раціон шоколадної дієти

Кожен день ви їсте тільки одну плитку шоколаду. Як його з’їсти, ви вирішуєте самі. Можна це зробити в один прийом їжі, а можна розділити на кілька і приймати через однакові проміжки часу.

Також ми можете протягом дня пити каву або чай без цукру, а також воду. Всі інші напої і продукти не можна.

Протипоказання і мінуси шоколадної дієти

На жаль, у такої дієти як шоколадна є багато протипоказань і мінусів, наприклад:

  • безліч хвороб, наприклад, гастрит, проблеми з шлунком, алергія, цукровий діабет та інші.
  • велика кількість гіркого шоколаду, тому що з-за високого вмісту в ньому кофеїну може початися прискорене серцебиття.
  • шоколадна дієта дуже жорстка. Посудіть самі, 100 грам їжі в день – це дуже мало для організму. Краще сидіти на безвуглеводної дієті, так як там кількість їжі не обмежується.
  • однотипність головного продукту. Уявіть, весь тиждень їсти тільки шоколад. За цей час ви його разлюбите, він вам сильно набридне. Тому краще всього не сидіти на шоколадній дієті, а влаштовувати розвантажувальні дні на шоколаді.
  • після всіх монодієт, в тому числі і після шоколадною, дуже легко набрати вагу знову, в деяких випадках навіть більше, ніж раніше. Тому виходити з такої дієти потрібно дуже обережно, потроху збільшуючи калорійність раціону харчування.

Переваги та плюси шоколадної дієти:

  • по-перше, це смачно! Мало таких людей, які не люблять шоколад.
  • зручність. Шоколад – це така їжа, яку можна легко взяти з собою і їсти в будь-якому місці, на відміну, наприклад, від кефіру.
  • як ви знаєте, шоколад збільшує працездатність мозку. Спробуйте самі, з’їжте кілька шматочків шоколаду перед роботою. Дійсно станете краще міркувати, думати Шоколадна дієта. Раціон, а також її мінуси і плюси
  • швидко. На шоколадній дієті ви можете схуднути дуже швидко, втрачаючи по 1 кілограму в день.
  • це не міф, що шоколад містить у собі гормон щастя і радості, завдяки якому ви зможете легше перенести дієту, так як у вас завжди буде гарний настрій Шоколадна дієта. Раціон, а також її мінуси і плюси

Худніть з радістю і з бажанням, і у вас все вийде.

Удачі!