Таблетки від підвищеного тиску тривалої дії нового покоління: список ліків

Зміст статті:

 • 1 Групи
 • 2 Судинорозширювальні препарати
 • 3 Ефективні засоби
 • 4 Сечогінні засоби від гіпертонії
 • 5 Препарати для потенції при гіпертонії
 • 6 Гомеопатичні препарати
 • 7 Якщо таблетки не допомагають

Ті, хто страждає гіпертонією, постійно змушені приймати таблетки для нормалізації свого стану. Іноді таблетки від тиску доводиться приймати у великих кількостях.

Сьогодні таких медикаментозних засобів досить багато. Визначитися з оптимальним вибором допоможе лікар, який проводить лікування.

Велику роль при виборі засобів відіграє реклама, яку потенційні покупці можуть бачити по телевізору або в ЗМІ. Але тут треба пам’ятати, що не завжди від того чи іншого препарату може бути гарантований ефект, як це пообіцяли в рекламі.

Вчені кажуть, що навіть вітаміни не варто починати пити просто так. А якщо мова йде про більш серйозні препарати, наприклад, таких, як засоби від гіпертонії, то тут і поготів.

Для кожного хворого гіпертонією таблетки можуть бути різними. Їх призначає лікар, який проводить лікування. Вони можуть надавати різні дії на організм. Тут все робити треба за індивідуальною програмою і в залежності від стану пацієнта, а також особливостей його організму, стадії захворювання та інших моментів.

Також не рекомендується займатися самолікуванням. Тут все зрозуміло: та таблетка, яка допомогла сусідці, не завжди може допомогти іншій людині. Наслідки від такого самолікування теж можуть бути досить сумними.

Замість того щоб питати поради у знайомих з приводу того, яку таблетку слід прийняти для зниження артеріального тиску, краще поцікавитися у них, де знайти хорошого лікаря кардіолога, якому можна довіритися.

Таблетки нового покоління від тиску бувають декількох типів, за якими їх і класифікують. Діляться вони в основному за тими показниками, які вони можуть впливати на організм, щоб досягти своєї мети, а саме знизити тиск.

Групи

 • Засоби, що розширюють судини (Міноксидил,Гидралзин).
 • Кошти, які мають сечогінну дію на організм (Лазикс, Политиазид, Индапамин).
 • Препарати-антагоністи кальцію (Верапаміл, Ніфедипін).
 • Засоби-інгібітори АПФ (Баназеприл, Каптоприл).
 • Нейротропні препарати (Гуанфацин, Клонідин, Рилменідин).
 • Препарати, які можуть блокувати рецептори ангіотензину (Козаар, Лозартан та інші).
 • Тільки лікар знає, яку саме групу ліків в тому чи іншому випадку призначати пацієнту. Також він визначає, повинні бути таблетки, або краплі, або ін’єкції. Іноді він призначає і комбіноване лікування, де кілька препаратів повинні поєднуватися. При цьому лікарські форми їх можуть бути різними.

  Таблетки від підвищеного тиску тривалої дії нового покоління: список ліківВ залежності від того, як змінюється стінка судин, буде і діастолічний тиск (нижнє). Воно може підвищуватися через звуження судин, що може бути в свою чергу викликано спазмами або затримкою рідини в організмі.

  Від роботи серця залежить нижнє тиск, його ще називають «сердечним». Причинами підвищеного нижнього тиску можуть стати зміни в нирках, порок серця та інші моменти.

  Якщо такий тиск не лікувати протягом тривалого періоду часу, то це може привести до пороку серця і згубно позначитися на серцевому м’язі. Тому рекомендується відразу ж приймати заходи для зниження підвищеного нижнього ПЕКЛО.

  Тут також варто подбати і про своє харчування для зниження тиску. З раціону постаратися видалити або вживати в мінімальних кількостях сіль і консерванти. Також слід пройти обстеження в клініці. Там потрібно буде здати аналізи для виявлення причини появи підвищеного тиску.

  Якщо у пацієнта буде виявлено при проведенні обстеження гіпотонія, то рекомендується приймати препарати, які виводять з організму рідину. Ці препарати:

  • Триампур,
  • Гіпотіазид,
  • Индап та інші.

  Призначати їх повинен тільки лікар, який проводить лікування. В залежності від складності захворювання він може також прописати препарати типу Атенололу, Верапамілу і т. п. Лікування може проводитися не тільки за допомогою препаратів нового покоління, але також і народних засобів.

  Судинорозширювальні препарати

  Таблетки від підвищеного тиску тривалої дії нового покоління: список ліківВідзначено, що такі препарати має багато побічних дій, а тому їх зазвичай призначають в комплексі з бета-блокаторами або діуретиками.

  Якщо для лікування високого тиску приймати тільки ці таблетки, то у пацієнта може почастішати биття серця, почнуть турбувати головні болі, а в організмі стане накопичуватися рідина.

  Діуретики при артеріальній гіпертензії якраз і призначені, щоб виводити її з організму. Серед ліків цієї групи відзначаються такі засоби нового покоління, які надають позитивні дії на організм при лікуванні високого тиску:

 • Міноксидил. Зазвичай використовується при важких формах захворювання. Розслабляє стінки судин.
 • Гідралазин. Приймати слід обережно при захворюваннях печінки і нирок.
 • Папаверин. Знижує тонус м’язів і сприяє розширенню судин.
 • Дибазол. Добре засвоюється організмом. Покращує роботу нервової системи і мозку.
 • Але-шпа. Знижує тонус м’язів.
 • Якщо ці препарати приймати протягом тривалого періоду часу, то вони можуть викликати звикання. А тому й ефективність їх знизиться. У деяких випадках при прийомі цих засобів у чоловіків відбувається зниження потенції.

  Ефективні засоби

  Таблетки від підвищеного тиску тривалої дії нового покоління: список ліківЄ сьогодні маса та інших ліків, які допоможуть боротися з високим АТ. Кожне з таких засобів може відноситися до різних груп і по-особливому чинить дії на тиск.

  Це можуть бути таблетки антагоністи кальцію. Призначаються для пацієнтів, які мають пошкодження судин, що настали в результаті атеросклерозу.

  Якщо використовувати для лікування дані таблетки, вони допоможуть загальмувати процеси, які відбуваються в клітинах судин і серця. Це буде сприяти тому, що тиск в організмі не буде підвищуватися, в результаті зменшиться ризик появи інсульту.

  Також можна відзначити і інгібітори АПФ, які також допомагають при лікуванні високого тиску. Ці пігулки можуть усунути всі негативні фактори, які виникають при гіпертонії.

  Такі таблетки сьогодні досить добре користуються попитом, так як надають позитивні дії на організм людини. Вони є найважливішими при лікуванні високого тиску.

  Можна також відзначити і рецепторні блокатори, які можуть заблокувати всі процеси, які регулюють активність ангіотензину, в результаті чого тиск не буде підвищуватися. Вони також впливають на судини, збільшуючи еластичність стінок і розширюючи їх. Можуть знизити вазопрессиновую секрецію.

  Всі дані препарати відмінно засвоюються організмом і добре переносяться клієнтами. У деяких випадках можуть виникати незначні побічні ефекти, які протікають у вигляді головного болю, запаморочення і гіперкаліємії.

  Бета-блокатори також різноманітні і допомагають боротися з високим тиском. Їх зазвичай використовують для того, щоб уповільнити процес серцебиття. В результаті серце зберегти свої здібності на більш тривалий період часу.

  Дії, які вони надають, спрямовані на те, щоб знизити силу плину крові по судинах, в результаті чого знижується і рівень тиску.

  Ті препарати, які призначені для лікування гіпертонії і з’явилися відносно недавно, мають деякі переваги перед аналогами. А саме, вони більш ефективні і мають невелику кількість побічних ефектів. В даний час таких ліків є дві групи:

 • Інгібітори АПФ (моноприл, престариум, лізиноприл).
 • Блокатори каналів кальцію (нікардипін, лацидипін, фелодипін, амплодипин та інші).
 • Ці препарати на організм діють щадяще. Вони не сприяють погіршення потенції, не викликають депресій на психічному грунті. Вони, навпаки, роблять якість життя хворих на порядок краще.

  Але, незважаючи на те, що сучасні та нові препарати мають певні переваги, їх не можна вживати без призначення фахівця.

  Сечогінні засоби від гіпертонії

  Таблетки від підвищеного тиску тривалої дії нового покоління: список ліківДіуретики використовують для того, щоб знизити кров’яний тиск. Вони сприяють ефективному виведенню з організму надлишків рідини через нирки. Також дані засоби можуть знизити навантаження на серце. Незважаючи на всі їх позитивні якості, діуретики негативно позначається на потенції.

  Після того, як вчені провели численні випробування сучасних препаратів від гіпертонії, було з’ясовано, що більшість з них знижують ризики появи ускладнень від гіпертонії.

  Сечогінні засоби також відносяться щадяще до організму людини, абсолютно безпечні для здоров’я, у тому числі і для літніх або страждають серцевою недостатністю.

  Призначаються ці ліки у відповідності з тим типом захворювання, яким страждає пацієнт, а також в залежності від механізму роботи нирок.

  Ліки центральної дії:

 • Петльові. Найбільш ефективні діуретики, які можуть виводити з організму з рідиною і солі.
 • Калійзберігаючі. Виводять з організму натрієві солі, не дають виходити з тіла кальцію. Вони підтримують його концентрацію в організмі в межах норми.
 • Тіазидні. Виводять з організму рідини за допомогою нирок. В результаті чого знижується систолічний тиск. Можуть негативно позначатися на потенції.
 • Альдостеровновые. Препарати використовуються для блокування вироблення гормонів, які відповідають за утримання солей в організмі.
 • Цей список препаратів призначається при високому АТ. Вони можуть значно поліпшити стан пацієнта, знизять набряки, підвищать можливість організму переносити фізичні навантаження, а також продовжать життя хворого.

  Препарати для потенції при гіпертонії

  Те, як впливає підвищений тиск на потенцію, досі вивчений не повністю. Але після проведення досліджень вчені з’ясували, що при гіпертонії судини в тілі чоловіки втрачають свою здатність розширюватися, як раніше, до хвороби. В результаті кровоприток до пеніса буде також обмежений, що й стає причиною порушення еректильної функції.

  Інгібітори можуть відновити цей процес, створюючи необхідні умови для наповнення органу кров’ю. Але якщо у людини форма захворювання буде ускладненою, не рекомендується використовувати такі препарати. Щоб ефективно допомогти людині в такому випадку, рекомендується використовувати «Алпростадил», який може розширювати судини.

  Щоб відновити ерекцію при гіпертонії, також використовують «Трибестан». Він допомагає збільшувати вироблення тестостерону в тілі і посилює потяг до протилежної статі. Щоб тимчасово відновити потенцію, слід приймати «Сіаліс» або «Левитру». Вони покращують приплив крові до статевого органу чоловіка.

  Гомеопатичні препарати

  Таблетки від підвищеного тиску тривалої дії нового покоління: список ліківГомеопатія займає вагоме місце при лікуванні гіпертонії. Особливо це помітно, коли є ускладнення при захворюванні. Всі гомеопатичні засоби, за винятком деяких, можна вільно придбати в аптеці без рецепта. Але перед їх вживанням рекомендується все ж проконсультуватися з фахівцем.

  Тільки досвідчений лікар може допомогти позбутися від гіпертонії, призначивши гомеопатичні препарати. Щоб результат лікування був максимально ефективним, треба поєднувати лікування з консервативною терапією.

  Сюди входить як лікування за допомогою медикаментів, так і за допомогою народних засобів або біорезонансної терапії.

  Майже всі гомеопатичні препарати на чинять на організм побічних дій. Найголовніше – вони можуть впливати на всі органи, регулюючи їх роботу, і позбавити не тільки від високого артеріального тиску, але і від усіх супутніх захворювань:

 • неврозів,
 • артрозів,
 • ішемічних захворювань серця,
 • сечокам’яної хвороби,
 • захворювань щитовидної залози та інших.
 • Якщо таблетки не допомагають

  Іноді хвороба може розвиватися так, що пацієнт стає перед вибором, і не знає, на сто відсотків, що йому приймати краще: таблетки або лікуватися народними способами.

  Звичайно, другий варіант має певні переваги, але тут також не буде зайвим рада хорошого фахівця в даній справі. Далі наведено кілька способів, за допомогою яких можна позбавитися від високого тиску без використання медикаментів.

 • Сік з буряка з додаванням меду.
 • Настій з квіток глоду.
 • Настій з кропиви собачої.
 • Чайний гриб.
 • Мед з часником, який треба їсти на ніч.
 • Чай з листя темного винограду.
 • Настій з кольору білої акації.
 • Розсіл з капусти, який багатий на вітаміни та мінерали.
 • Для поліпшення ефекту можна використовувати настої з трав, які виводять рідину з організму:

  • мучниця,
  • череда,
  • ялівець,
  • хвощ.

  Лікування за допомогою рослин можна проводити і для профілактики гіпертонії. Також в боротьбі з недугою допоможе здорове харчування, здоровий спосіб життя, повноцінний відпочинок і сон.

  Слід пам’ятати, що лікування за допомогою медикаментів, як нових, так і старих, повинно призначатися тільки лікарем. Ні в якому разі цього не можна робити самостійно і приймати таблетки за порадою друзів. Таке лікування не тільки марним, але також може і призвести до фатальних наслідків. Відео до цієї статті розповість, які ще таблетки при підвищеному тиску.