Відгуки про біоревіталізації гіалуронової кислотою: що потрібно знати?

Ми всіма силами прагнемо зберегти свою природну привабливість. В погоні за красою ми купуємо дорогу косметику, відвідуємо косметолога. Однією з процедур, покликаних позбавити нас від таких небажаних зморшок, є біоревіталізація гіалуронової кислотою. Її популярність пов’язана з високою ефективністю – вже після першої процедури зморшки зникають з нашого обличчя.

Зміст:

 • 1 Види біоревіталізації
  • 1.1 Ін’єкційна
  • 1.2 Лазерна
  • 1.3 Киснева
 • 2 Проведення ін’єкційної та лазерної процедури
 • 3 Відгуки людей про біоревіталізації гіалуронової кислотою
 • 4 Протипоказання і можливі альтернативи

Види біоревіталізації

Будучи одним з найбільш затребуваних методів нехірургічної підтяжки шкіри, біоревіталізація омолоджує її на клітинному рівні.

Відгуки про біоревіталізації гіалуронової кислотою: що потрібно знати?

Біоревіталізація допомагає утримувати вологу в шкірі

Ця процедура сприяє утриманню в шкірних покривах живлющої вологи. Завдяки їй помітно розгладжуються зморшки, темні кола під очима зникають, пори стають менш помітними, а рельєф обличчя більш рівним. Існує кілька видів процедур, що відрізняються способом доставки гіалуронової кислоти під шкіру.

Ін’єкційна

Являє собою підшкірні ін’єкції гіалуронової кислотою за допомогою найтоншої голки. В проблемну зону точково вводиться препарат невеликими порціями.

Процедура злегка болюча, але вона дозволяє доставити необхідну шкірі гіалуронову кислоту в глибокі шари шкіри і вирівняти навіть найглибші зморшки.

В результаті процедури можуть з’явитися невеликі червонуваті папули в місцях ін’єкцій, синці. Також іноді спостерігаються такі наслідки, як блідість, почервоніння або набряк у місцях введення кислоти. Ці неприємні симптоми зазвичай минають протягом 1-4 днів. По закінченні курсу можна буде забути про зморшки практично на рік.

Лазерна

Відноситься до типу безинъекционных. Препарат потрапляє в клітини шкіри за допомогою низькоінтенсивного лазерного випромінювання.

Ця процедура абсолютно безболісна і не залишає некрасивих слідів на шкірі. Препарат розподіляється рівніше, ніж в ін’єкційному методі, але його концентрація в шкірі буде на порядок нижче. По закінченні курсу потрібно щомісячна підтримуюча терапія.

Киснева

OXY-терапія. Гіалуронова кислота потрапляє у верхні шари шкіри за допомогою так званої кисневої голки» – спеціальний апарат подає струмінь кисню під великим тиском. Процедура абсолютно безболісна, однак, і тривалість ефекту невелика. Раз в тиждень доведеться повторювати процедуру.

Різноманітність видів біоревіталізації дозволяє підібрати найкращий варіант індивідуально для кожної пацієнтки.

Про різновиди уколів краси пропонуємо вам дізнатися з відео.

Проведення ін’єкційної та лазерної процедури

Проведення процедури вимагає високої кваліфікації фахівця. Робити її необхідно в перевіреному салоні з репутацією. Зі спеціалістом необхідно обговорити, які зони будуть піддаватися впливу і які проблеми (зморшки, розширені пори, темні кола під очима) потрібно вирішити з допомогою цієї процедури.

У відповідності з віком, типом шкіри, зоною нанесення і основною проблемою фахівець вибирає препарат для ін’єкцій, визначає техніку проведення ін’єкцій і тривалість курсу.

Як правило, ін’єкції проводять курсом в 4-6 етапів з періодичністю в 14 днів. Але вже перший етап дає відчутні результати. Сама процедура займає близько 40 хвилин.

Перед початком необхідно добре очистити шкіру обличчя і обробити антисептичним засобом. Коли шкіра готова до роботи фахівець наносить на неї анестезуючий крем, який зробить саму процедуру практично безболісною.
Далі за допомогою спеціального інжектора або найтоншої голки точково вводиться препарат в проблемних зонах. У місці введення утворюється невелика папула, яка незабаром зникає.

По закінченні процедури шкіра обробляється спочатку антисептичним засобом, а потім — протизапальну лосьйоном.

В цей день варто почекати з нанесенням макіяжу – шкіра повинна залишатися в спокої.

Відгуки про біоревіталізації гіалуронової кислотою: що потрібно знати?

Лазерна біоревіталізація проводиться курсом

Лазерна процедуора проводиться курсом, тільки тривалість буде дещо більше – 3-10 сеансів. Перерва між процедурами – 7 днів. Далі необхідно підтримувати результат, повторюючи процедуру щомісяця. Час процедури 15-40 хвилин.

Спочатку проводиться демакіяж. Далі на зони впливу наноситься гель з гіалуронової кислотою.

Після цього починається вплив на шкіру лазером. Насадка апарату м’яко ковзає по шкірі, забезпечуючи проникнення препарату в її верхні шари.

На завершення процедури залишки гелю змиваються лосьйоном, а на шкіру на 10-15 хвилин наноситься поживна маска, підсилює ефект процедури. По закінченні процедури шкіра виглядає свіжою та здоровою.

Таким чином, потрібно мати на увазі, що ін’єкційний метод дозволить забути про зморшках на рік, але є більш травматичним, а більш проста лазерна біоревіталізація дає менш виражений ефект.

Відгуки людей про біоревіталізації гіалуронової кислотою

Відгуки про біоревіталізації гіалуронової кислотою, як правило, захоплені. Зморшки йдуть вже після першої процедури. Дрібні зморшки розгладжуються практично моментально, для більш глибоких потрібно проведення декількох процедур.

Шанувальниці ін’єкційного методу відзначають, що рельєф шкіри стає рівніше, а пори менш помітними. Освітлює пігментні плями, які з’явилися з віком, стають непомітними темні кола під очима.

Проте відзначається і ряд недоліків. Якщо зморшки були яскраво виражені, то після ін’єкцій міміка стає менш рухливою, а в проблемних зонах може залишатися невелика припухлість.

Відгуки про біоревіталізації гіалуронової кислотою: що потрібно знати?

Більшість жінок не люблять ін’єкційні методи

Багатьом пацієнткам не подобається ін’єкційний метод через його хворобливості. Дійсно, проведення ін’єкцій пов’язано з деяким психологічним стресом.

Більшість жінок у відгуках відзначали, що у них були побічні ефекти, які пройшли протягом 1-4 днів. Найчастіше на шкірі після ін’єкцій залишаються рожеві папули, які розсмоктуються в інтервалі часу від декількох годин до 2 днів.

У багатьох пацієнток з чутливою шкірою залишалися невеликі синці в місцях введення препарату. Синці проходять за 3-4 дні. Рідше пацієнтки відзначали набряклість і алергію.

Однозначно позитивно у відгуках оцінюють лазерну біоревіталізація. Відзначається висока ефективність на глибоких зморшках. Пацієнтки вважають цю процедуру приємною і ефективною.

У кожного способу біоревіталізації є свої шанувальниці. Вибираючи процедуру для себе, потрібно враховувати ваші індивідуальні особливості шкіри, її здатність до відновлення, ступінь виразності зморшок і те, чи готові ви кілька днів справлятися з наслідками.

Протипоказання і можливі альтернативи

Відгуки про біоревіталізації гіалуронової кислотою: що потрібно знати?

Для біоревіталізації гіалуронової кислотою характерні протипоказання

Як і будь-яка інша косметологічна процедура біоревіталізація гіалуронової кислотою має ряд протипоказань.

Ін’єкційний метод протипоказаний, якщо у вас:

 • вагітність та лактація
 • запальні реакції в організмі
 • дерматологічні захворювання
 • герпес в активній стадії
 • алергія на активні речовини препарату
 • порушення імунітету
 • погана згортання крові
 • пошкодження шкіри
 • менструація

Лазерний метод не рекомендується, якщо у вас:

 • татуювання на обличчі
 • велика кількість родимок
 • онкологічні захворювання
 • психічні розлади
 • проблеми з серцево-судинною системою

Деякі сильнодіючі препарати також можуть бути несумісні з процедурою біоревіталізація шкіри.

Якщо для вас біоревіталізація гіалуронової кислотою не підходить за показаннями, то ви можете скористатися іншими методами омолодження, такими як:

 • лазерна шліфовка шкіри
 • хімічний пілінг обличчя
 • ін’єкції ботокса або інших препаратів для контурної пластики

Біоревіталізація гіалуронової кислотою – ефективний метод тимчасового усунення зморшок. Він зайняв гідне місце серед нехірургічних способом омолодження шкіри. Кількість його шанувальниць з кожним роком зростає.