Вправа Кегеля для жінок: рекомендації як виконувати з фото і відео

Вправа Кегеля для жінок: рекомендації як виконувати з фото і відеоБагато дівчат знають про те, що існує вправа Кегеля для жінок, що допомагає підтримувати в тонусі інтимні м’язи. Однак про те, як правильно виконувати весь комплекс такої гімнастики, знають небагато. Інструкції з фото і схемами, а також відео допоможуть навчитися самостійно тренуватися і підтримувати своє здоров’я у відмінному стані.

 • Показання до виконання: кому допоможуть тренування за Кегелю
 • Гімнастика при вагітності і після пологів
 • Комплекс для боротьби з нетриманням сечі
 • Як навчитися тренуватися самої
 • Показання до виконання: кому допоможуть тренування за Кегелю

  В якості профілактичного заходу комплекс гімнастики для зміцнення м’язів тазового дна лікарі рекомендують робити кожній дівчині незалежно від наявності вагітності.

  Однак жінкам, які планують народження дитини, тренування будуть показані подвійно. Підвищивши тонус і еластичність м’язів тазового дна, майбутня мати полегшить процес пологів і для себе, і для дитини, і зможе запобігти ймовірність розривів м’язів промежини, дуже болючих у післяпологовий період.

  Лікувальними показаннями до виконання системи Кегеля є такі стани:

  • опущення стінок піхви;
  • нетримання сечі, у тому числі після пологів;
  • ослаблення м’язів тазового дна після родового акту.

  Гімнастика при вагітності і після пологів

  Вправи Кегеля для жінок в домашніх умовах можуть бути корисні і під час вагітності, і після пологів, допомагаючи пережити це важливе, але хворобливе подія максимально підготовленою і розслабленою.

  Вправа Кегеля для жінок: рекомендації як виконувати з фото і відео

  Гімнастика виконується лежачи на килимку – це основне положення при початку тренувань. Надалі, навчившись правильній техніці, базові вправи по скороченню і розслабленню м’язів можна буде виконувати в повсякденному житті, не відволікаючись від читання або перегляду телевізора.

  При регулярному виконанні вправи Кегеля для жінок в домашніх умовах допоможуть:

  • привести в тонус м’язи промежини як до, так і після пологів;
  • відновитися матці до передпологового стану;
  • повернути еластичність тканин, що пережили сильне розтягнення під час родового акту.

  Вправа Кегеля для жінок як виконувати з фото або відео-інструкцією розібратися буде набагато простіше:

  Вправа Кегеля для жінок: рекомендації як виконувати з фото і відео

  Перед виконанням гімнастики потрібно обов’язково уточнити у свого лікаря, чи можна почати робити вправи необхідно почекати якийсь час, давши організму можливість оговтатися від стресу.

  Крім того, гінеколог може порадити, як краще приступити до комплексу і з чого почати робити вправи Кегеля для жінок. В домашніх умовах не варто забувати і про відео уроки.

  Комплекс для боротьби з нетриманням сечі

  Вправи Кегеля для жінок в домашніх умовах при нетриманні сечі можуть стати дуже продуктивним методом для позбавлення від цього неприємного стану. За умови освоєння правильної техніки виконання гімнастики можна уникнути оперативного втручання і тяжких наслідків консервативного лікування, самостійно підтримуючи м’язи в тонусі.

  Вправа Кегеля для жінок: рекомендації як виконувати з фото і відео

  Незалежно від виду нетримання і причин, якими воно може бути спричинено (наприклад, сильний стрес), вправи при регулярному виконанні допоможуть забути про такі проблеми. Виконувати при відсутності протипоказань їх можуть як вагітні жінки, які страждають від нічного нетримання, так і всі інші дівчата з подібними розладами.

  Важливо пам’ятати, що не можна приступати до комплексу в разі наявності таких протипоказань, як:

  • запалення органів малого таза;
  • онкологічні захворювання;
  • проблеми з судинами в нижній половині тіла.

  Вправа Кегеля для жінок: рекомендації як виконувати з фото і відеоЩоб зрозуміти, наскільки ефективними бувають вправи Кегеля для жінок в домашніх умовах, особливо — при нетриманні сечі, можна подивитися відео з докладними інструкціями по виконанню:

  Також вправа Кегеля для жінок як виконувати з фото або зображеннями, можна буде зрозуміти дуже швидко:

  Вправа Кегеля для жінок: рекомендації як виконувати з фото і відео

  Як навчитися тренуватися самої

  Якщо щось не виходить, потрібно пам’ятати про те, що кваліфікований лікар-гінеколог або уролог зможуть підказати, як правильно освоїти комплекс і проконсультувати по техніці виконання тренувань.

  Освоїти вправи Кегеля для жінок в домашніх умовах допоможуть відео уроки: в інтернеті можна підібрати різні по тривалості комплекси, де інструктори докладно описують кожний прийом з комплексу, показуючи, як виконувати його максимально корисно для організму.

  Навчившись такої гімнастики, будь-яка представниця прекрасної статі може бути спокійна – народити дитину і відновитися після цього їй буде набагато легше, а з делікатними проблемами, подібними нетримання сечі, вона, швидше за все, більше не зіткнеться.