Як клеїти магнітні вії правильно – покрокова інструкція

Томний погляд, кинутий з–під неспішно піднятих, шикарних вій… Він зачаровує і лякає, їм захоплюєшся і заздриш. У чому секрет? Все просто — вона знає, як клеїти магнітні вії. Тільки така жінка робить все, щоб молодість і краса залишалися в її житті надовго. Маючи в арсеналі магнітні вії, як клеїти їх, можна досягти неперевершених результатів у догляді за своєю зовнішністю.

Що таке магнітні вії

Якою б суперсучасної тушшю з подовженим ефектом ви не користувалися, реально подовжених вій домогтися неможливо, як би виробник не намагався схилити вас до цієї думки. Але як же хочеться зробити погляд чарівним… Зізнайтеся, до яких засобів ви вдаєтеся?

У хід йдуть щипчики для завивки, якими щоденно, в гонитві за красою, ви піддаєтеся ризику травмувати око? Складно уявити, якими вправними повинні бути руху, щоб захопити і, одночасно закручуючи, витягнути вії.

Може ви ще пробували самі звичайні накладні вії використовувати для подовження своїх? Тоді вже точно більше не захочете повторити цю процедуру. Приголомшливий ефект можна отримати тільки від поклейки магнітних вій.Не варто боятися, що в самий невідповідний момент вони можуть вас підвести. Виробники подбали про естетичному вигляді жінки і її психологічному стані, виготовивши надійні кріплення. Незаперечною перевагою накладних магнітних вій є також їх вартість порівняно з процедурою нарощування в салоні.

Відеоролик

Переваги

Більшість наборів магнітних вій відрізняються неймовірною пишністю, але при цьому виглядають абсолютно природно. З відмітна особливість полягає в тому, що волоски фізично не можуть склеиться один з одним і неакуратно, як це трапляється при використанні туші. Кожен волосок виконаний індивідуально, тому з першого погляду такі вії відрізняються від натуральних.

На відміну від накладних вій, які фіксуються на клейовій основі, магнітний варіант закріплюється і знімається набагато швидше. При цьому ймовірність подразнення повік зведена до мінімуму: алергія на клей трапляється, а на магніти немає. Дотримуючись гігієни при фіксації і зняття, ви убезпечите себе від можливих негативних наслідків процедури: почервоніння, свербежу, сльозотечі. А ось нарощування, на жаль, часто призводить до почервоніння і запалення очей.

Самі магніти мають мінімальний розмір і вага, незабаром ви звикнете до них і перестанете відчувати невелику додаткову вагу на своїх століттях. Вага кріплень разом з волосками не перевищує двох з половиною грамів — приблизно таку ж масу туші ви зазвичай наносити при вечірньому макіяжі. Але незважаючи на невеликий розмір і вага, магніти володіють високою надійністю. Як стверджують відгуки дівчат, вони не відклеюються навіть під час бурхливих танців на вечірці або на інтенсивних спортивних заняттях. Однак чіпати очі все одно зайвий раз не рекомендується, ви можете ненавмисно порушити симетричність кріплення вій.

А щодо мінусів? Да їх просто немає! Саме тому багато модні журнали, знаменитості і б’юті-блогери визнали магнітні вії кращим винаходом в індустрії краси за останні 5 років.

Як правильно клеїти

Ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, що кріпляться вії набагато швидше, ніж ви можете нафарбувати губи. У досвідчених користувачів процедура фіксації займає всього одну хвилину! Для цього немає необхідності відвідувати салон. Вся процедура займає не більше кількох хвилин. У комплекті йдуть дві пари вій, упаковані так компактно і витончено, щоб жінка не змогла пройти повз.

Як клеїти магнітні вії правильно   покрокова інструкція

Самі магнітні вії розділені на дві частини, біля основи кожної і є цей самий горезвісний, магніт. Акуратно тримаючи їх пальцями, треба піднести до одного віку і закріпити. Завдяки магнітам, вії як би зімкнуться, а між ними будуть ваші природні волоски. Те ж саме треба зробити і з іншим оком.

Покрокова інструкція

Оскільки судячи по відгуках дівчат про магнітних віях, не у всіх модниць виходить відразу і правильно їх закріпити. Так давайте ж розглянемо цей момент детальніше. Насамперед запам’ятайте, що перед кріпленням будь-яких вій у першу чергу потрібно промити руки або протерти їх дезінфікуючим засобом. Адже ви будете працювати в безпосередній близькості від очей, тому потрібно захиститися від попадання інфекції.

Тепер візьміть по одній смужці волосків в кожну руку. В першу чергу піднесіть до ваших природним віям нижню смужку і тримайте її максимально близько від лінії їх зростання. Потім піднесіть іншу смужку поверх ваших рідних волосків. Тобто вам потрібно створити як би «сандвіч» — смужка зверху, смужка знизу, і ваші рідні волоски посередині.

Якщо все зроблено правильно, то магніти зімкнуться, і ваші очі при цьому будуть виглядати абсолютно натурально. Якщо ж волоски зімкнулися несиметрично або так, що стали помітні магніти, відклю їх один від одного і повторіть ще раз. Коли отриманий результат вас повністю влаштує, повторіть процедуру з іншим оком. Слідкуйте за симетричністю обох очей, якщо ви бачите, що смужки приклеїлися нерівно, виправте їх взаємне розташування. Знімаються волоски ще простіше, ніж клеяться. Треба всього лише легенько потерти їх між пальцями і розтягнути пучки в різні сторони.

Як клеїти магнітні вії правильно   покрокова інструкція

Дуже важливо на всіх етапах стежити за чистотою рук і аксесуарів, якщо смужка волосків випадково впала на підлогу, її потрібно ретельно продезінфікувати перед тим, як знову її клеїти. Не нехтуйте правилами гігієни, краще витратити пару хвилин, ніж згодом лікувати запалення і почервоніння очей. Якщо ви раніше ніколи не користувалися магнітними віями, то перші кілька спроб кріплення можуть виявитися для вас складними, але потім ви будете закріплювати їх автоматично, не докладаючи для цього не більше сил і часу, ніж, наприклад, для нанесення парфумів.

Де купити цей аксесуар

В даний час для модниць магнітні вії різних цінових категорій. Ви можете придбати брендовий аксесуар від знаменитої іноземної фірми, так і замовити їх на недорогому китайському сайті. В обох випадках вам доведеться оформити замовлення через інтернет, це зручніше, ніж шукати товар в салонах краси, особливо для мешканок невеликих міст.

Варто відзначити, що ускладнення після процедури у більшості випадків викликані не використанням бюджетного товару, а порушенням техніки фіксації волосків і нехтуванням правил гігієни. Термін служби одного комплекту при щоденному використанні становить 3-4 роки, а якщо ви будете надягати його тільки на значущі для вас події, цей строк продовжується до одного-двох років, залежно від стилю вашого життя.

Висновок

Отже, що ж, у підсумку, ми маємо? Красиві, густі вії, які не треба підфарбовувати і спеціально доглядати за ними. І найголовніше – очаровательнейший погляд. Хочете інтригувати і привертати увагу? Киньте в сумку коробочку з магнітними віями, і нехай вони допоможуть вам у будь-який момент виглядати чарівно! Бачите, як усе легко та просто!