Як накачати м’язи грудей в домашніх умовах? Рекомендації

Який хлопець не хоче, щоб він виглядав як качок? Як накачати мязи грудей в домашніх умовах? Рекомендації М’язи грудей – це та частина тіла, яку накачати не дуже складно і в домашніх умовах. І ви це подужаєте 100%! Як накачати мязи грудей в домашніх умовах? Рекомендації До речі, саме грудей приділяється велика увага в бодібілдингу. Накачана груди робить тіло сильніше і більше, до речі і сексуальніше теж Як накачати мязи грудей в домашніх умовах? Рекомендації Отже, давайте сьогодні поговоримо про те, як накачати м’язи грудей в домашніх умовах?

Як накачати груди в домашніх умови: рекомендації

Коли у вас виникає бажання накачати груди, краще подумайте, груди ви саме хочете накачати або ще які-небудь інші частини тіла? Знаєте, чому я вам раджу інші частини тіла теж качати? Просто не дуже красиво виглядає, коли величезна груди, а ноги як палиці Як накачати мязи грудей в домашніх умовах? Рекомендації Ну погодьтеся зі мною Як накачати мязи грудей в домашніх умовах? Рекомендації Саме тому я вам раджу робити не тільки вправи для нарощування м’язів грудей, але і інших частин тіла: ніг, рук, прес і так далі Як накачати мязи грудей в домашніх умовах? Рекомендації

Наступний моя порада: пам’ятайте, що спочатку потрібно збільшити обсяг, а тільки потім працювати над рельєфом. Щоб збільшити обсяг потрібно добре харчуватися, як би набираючи масу тіла, і паралельно займатися силовими тренуваннями. Добре харчуватися це як? – запитайте, напевно, ви. Це означає, що у вашому раціоні має бути присутня велика кількість білка та вуглеводів, а жирів – помірно. Їсти потрібно близько 5-6 разів на день, а також бажано через 15-20 хвилин після тренування, поки м’язи «голодні» Як накачати мязи грудей в домашніх умовах? Рекомендації

Коли ви качаєте м’язи грудей, пам’ятайте, що повинна проводитися однакове навантаження на ключичный і грудини відділ. Для зручності можете виконувати спочатку вправи для ключичного відділу, а потім для грудинного або ж навпаки. Нижче я наведу приклади вправ, які дають максимальне навантаження для кожного відділу.

 

 

Вправи з максимальним навантаженням для ключичного відділу:

  • Розведення гантелей в різні боки, лежачи на похилій поверхні
  • Жими гантелей вгору-вниз, також лежачи на похилій поверхні
  • Віджимання в горизонтальному положенні, коли ноги не торкаються підлоги!
  • Пуловери. Пояснюю, як це вправу потрібно робити: лягаємо на лаву плечима, бажано, щоб ноги були по один бік лави; далі беремо гантель двома руками за верхній диск і піднімаємо над грудьми. Після цього повільно по дузі перемістити гантель за голову, а потім повернути у вихідне положення.

Вправи з максимальним навантаженням для грудинного відділу:

  • Розведення гантелей в різні сторони, але головою вниз
  • Жими гантелей і штанги на горизонтальній поверхні
  • Розведення рук на кросовері
  • Пуловери

Коли ви набираєте масу, тренуйтеся 3 рази в тиждень і, звичайно ж, не забувайте стежити за харчуванням. А коли ви шліфуєте» рельєф, намагайтеся займатися близько 5 разів на день. Так ви будете поступово і красиво нарощувати м’язи грудей. За одне тренування потрібно робити десь 4 вправи на груди, при цьому вони повинні складатися з 5 підходів по 15 повторень. Але, якщо ви збільшуєте вага , яку ви піднімаєте, повторень повинно бути менше.

Пам’ятайте, що такі вправи, як присідання, підтягування, а також зі штангою і гантелями служать для набору маси, а пуловери і кросовери – для рельєфу м’язів.

Сподіваюся, що мої рекомендації допоможуть вам накачати груди в домашніх умовах! Удачі вам і накачаної грудей, дорогі читачі!