Як навчитися красиво ходити? Секрети красивої ходи

А ви знаєте, що таке справжня краса у жінок? Ні, це не те, що ви думаєте: красиві і доглянуті волосся, красивий манікюр, гарний одяг. Звичайно, це теж відноситься до краси, але крім цього в неї входять: красива хода, гарна постава, а також всі нутрощі: красивий голос, манера говорити і так далі. У цій статті я б хотіла поговорити про те, як навчитися красиво ходити?

Секрети красивої ходи

Повірте, гарної ходи зовсім не важко навчитися. Звичайно, будуть, можливо, труднощі, але це тільки спочатку. Спочатку завжди важко Як навчитися красиво ходити? Секрети красивої ходи

Коли ви йдете, потрібно, щоб тіло тримався рівно, плечі і стегна повинні бути нерухомі, не погойдуйте ними. При ходьбі слідкуйте за тим, щоб ваша голова трималася рівно, не крутилася, а плечі не опускалися. Руки трохи зігніть в ліктях.

У школі манекенниць учениць вчили ходити так: ноги зв’язували на висоті 15 сантиметрів від колін. Результат просто приголомшливий: учениця була змушена ходити дрібними кроками, а її тіло злегка відхилялася назад, щоб утримати рівновагу. Спробуйте самі виконати цю вправу Як навчитися красиво ходити? Секрети красивої ходи

Як я і говорила вище, потрібно, щоб стегна були при ходьбі нерухомими. Для цього потрібно спочатку потренуватися: встаньте прямо і тримайте руками палку, що знаходиться за спиною на рівні стегон. Завдяки цій вправі у вас стегна залишаться нерухомими, а також буде втягнутий живіт і плечі не будуть опускатися.

Якщо хочете, можете перевірити свою ходу. Для цього: на підлозі, уздовж дзеркала проведіть лінію або покладіть стрічку; зміцнити її можна за допомогою кнопок. Далі пройдіться по ній, спостерігаючи за ходою в дзеркалі.

 

 

Щоб запам’ятати правильну ходу, виконайте просте вправу: встаньте щільно до стіни і простежте, щоб голова, плечі і п’яти були притиснуті до стіни, шкарпетки повинні бути трохи нарізно. Після того, як ви стали так до стіни, відійдіть від неї, і постійно ходите в такому положенні. Як тільки забули його, знову встаньте до стіни, щоб згадати Як навчитися красиво ходити? Секрети красивої ходи І так до тих пір, поки не вивчите його Як навчитися красиво ходити? Секрети красивої ходи

Спробуйте зайнятися яким-небудь танцями. До речі, якщо ви навчитеся танцювати вальс, в ритмі танцю ваша хода стане ритмічної і граціозною незалежно від вашої волі.

Танцюйте перші 8 днів босоніж, а потім на підборах. Але і в тому і в тому випадку пам’ятайте, що в кінці кожного кроку ви повинні згинати великі пальці, створюючи поштовх.

Як зробити ідеальний крок?

А зараз я вам покажу технологію виконання ідеального кроку. Вона складається з п’яти етапів, давайте розглянемо кожен з них.

 • Ви робите рух правою ногою. Сам рух йде від стегна, яке в свою чергу залишається нерухомим. Вага тіла залишається весь на лівій нозі.
 • А тепер легко поставте п’ятку правої ноги на проведену на підлозі лінію. Пам’ятайте, що носок повинен бути спрямований трохи в сторону. Довжина вашого кроку, тобто від п’яти правої ноги до носка лівої, повинні бути дорівнює довжині вашої стопи. Довший крок робить вашу ходу більш развинченной, а більш короткий погано впливає на поставу.
 • Як тільки права п’ята торкнеться підлоги, перенесіть вагу вашого тіла з лівої ноги на праву.
 • Відразу після цього починайте рух лівої ноги. Воно робиться точно так само, як і правого.
 • І в завершенні легко поставте п’яту лівої ноги на лінію.
 • Тепер приділяємо трохи часу рук. Пам’ятайте, що вони повинні бути трохи зігнуті в ліктях, а також тихенько погойдуватися в такт вашим рухам. Ліва рука повинна рухатися синхронно з правою ногою, а права рука – з лівою ногою.

  А також під час ходи звертайте увагу на ваші плечі, стегна і голову. Якщо ви раптом помітите похитування головою, опущені плечі або руху стегон, працюйте над собою, поки ці недоліки ходи повністю не зникнуть.

  Виконуючи вправи для красивої ходи, незабаром ваша ходу можна буде порівняти з королевською Як навчитися красиво ходити? Секрети красивої ходи

  Вчіться, вчіться і ще раз вчіться, любі друзі!