Як навчитися менше їсти — корисні поради для тих, що худнуть!

А ви знаєте найголовнішу проблему зниження ваги у людей? Вони звикли їсти, причому багато. Повірте, якщо людина їсть у межах норми, тобто не переїдає і не голодує, він ніколи не буде одужувати. А ось якщо хоч трохи більше, вага буде з часом підвищуватися. Мабуть, ви зрозуміли, про що я зараз хочу з вами поговорити. Як навчитися менше їсти — наша сьогоднішня тема для розмови.

Для початку запам’ятайте основне правило: нормальній здоровій людині для ситості потрібно з’їдати не більше 400 мл їжі. Нехай це буде рідина або який-небудь салат. Головне — завжди потрібно з’їдати не більше, ніж це кількість. Тільки в такому випадку ви навчитеся керувати «своєю вагою.

Як навчитися мало є?

Найперша рекомендація заснована на головному правилі, про який говорилося вище. Отже, під час прийому їжі ніколи не з’їдайте більше, ніж сама тарілка, приміром, ніколи не кладіть собі ще добавки. Кращий варіант — просто виберете собі оптимальний розмір тарілки і завжди в ній їжте. І в цю тарілку накладайте не більше 400 мл їжі. В іншому випадку ви будете з’їдати набагато більшу кількість їжі, ніж вам потрібно.

Не робіть великі інтервали між прийомами їжі. Скоротіть їх приблизно до трьох годин. Як я вже говорила у багатьох статтях про харчування, краще їжте мало, але частіше.

За 15 хвилин до прийому їжі, в незалежності який: рідкої чи ні, випивайте склянку негазованої води. Так ви відчуєте настання ситості, менше з’їсте Як навчитися менше їсти — корисні поради для тих, що худнуть!до Речі, такий метод хороший тим, що він «перевіряє» ваш організм. Дуже часто багато людей плутають спрагу з голодом. А склянку води допоможе вам визначити, що ви хотіли: пити чи все-таки їсти Як навчитися менше їсти — корисні поради для тих, що худнуть!

 

 

Спробуйте який-небудь прийом їжі, наприклад, сніданок починати з яблука. Всього лише одне яблуко, а як корисно для організму Як навчитися менше їсти — корисні поради для тих, що худнуть! Завдяки яблуку ви трохи зменшіть почуття голоду, і тим самим «з’їсте менше калорій» Як навчитися менше їсти — корисні поради для тих, що худнуть! А якщо ви так звикнете їсти яблуко перед їжею, зможете легко половину свого раціону замінити на фрукти та овочі, що дуже корисно для організму Як навчитися менше їсти — корисні поради для тих, що худнуть!

Довго не сидите за столом Як навчитися менше їсти — корисні поради для тих, що худнуть! Краще після їжі, отримавши енергію, підіть що-небудь поробіть по будинку, наприклад, наведіть порядок Як навчитися менше їсти — корисні поради для тих, що худнуть!

Готуючи їсти, ні в якому разі не пробуйте постійно їжу. Раз чи два можна, і навіть потрібно спробувати, визначивши ступінь готовності страви. Але дивіться, щоб потім це не переходило межі Як навчитися менше їсти — корисні поради для тих, що худнуть!

Не дивіться телевізор на кухні. Саме в кухні ви будете постійно щось жувати, що потім позначиться на вашій фігурі.

Ось в принципі і всі рекомендації про те, як відучити себе багато є.

Відвідуйте сторінки нашого сайту частіше, дорогі друзі! Як навчитися менше їсти — корисні поради для тих, що худнуть!