Як перестати гризти нігті? Отучаемся від шкідливої звички!

Статистика показує, що практично кожна друга людина в світі гризе нігті. Зазвичай це відбувається, коли людина про щось роздумує, нервує або не може зосередитися. У нас У кожного є своя звичка, і, напевно, від кожної нам би хотілося позбутися. Хтось не може кинути пити, хтось курити, а хтось постійно гризе нігті. Отже, у сьогоднішній статті ми поговоримо про те, як перестати гризти нігті?

Отучаемся гризти нігті

Найголовніше – це зважитися відмовитися від цієї звички. Подумайте, навіщо ви гризете нігті? І що вам заважає відмовитися їх гризти? Адже, напевно, (якщо ви дівчина) ви хочете бачити на своїх руках красиві і доглянуті нігті, і ви самі можете робити собі манікюр. Але ви собі не дозволяєте, так як вами опановує шкідлива звичка гризти нігті. А ось як відучитися гризти нігті, я вам підкажу і дам кілька корисних порад.

Гризти нігті – одна з найжахливіших звичок. І потрібно відучитися від неї якомога швидше. Якщо вам ще мало років, і у вас є вона, це не так страшно, якби вам було 30. Адже від цієї звички можуть постраждати ваші нігті, та й організм теж.

Нігті – одна з найбільш важливих частин вашого тіла. Адже кому сподобається дивитися на понівечені і обгрызанные нігті? Підійдіть дуже серйозно до вирішення цієї проблеми, і зрозумійте всю шкідливість цієї звички.

Якщо не припиняти гризти нігті, у вас можуть початися проблеми. У вас почнуть хворіти нігті. Незабаром вони стануть ламкими, і навіть може початися серйозне захворювання, яке буде непросто вилікувати.

Щоб відучитися гризти нігті, ні в якому разі не беріть руки в рот. Адже подумайте тільки, скільки на них мікробів, скільки бактерій, і все це потрапляє в наш організм. Беручи руки в рот, і ви також подаєте приклад своїм дітям. А потім їм буде дуже важко відучитися від цієї звички. Вченими доведено, що якщо в родині хтось з дорослих гризе нігті, дитина в подальшому теж буде страждати цією звичкою. Адже діти завжди намагаються повторити за батьками. Їм хочеться все робити так само, як і дорослі. Тому, якщо у вашому будинку є дитина, вам варто серйозно стежити за своїми діями.

 

 

Деякі люди гризуть нігті, тому що вони їм просто заважають. А щоб ваші нігті вам не заважали, доглядайте за ними хоча б раз на тиждень.

Спробуйте хоча б раз у житті сходити до фахівця і наростити нігті в салоні. Якщо вам сподобається, напевно, ви не захочете псувати таку красу зубами Як перестати гризти нігті? Отучаемся від шкідливої звички! Адже правда? Як перестати гризти нігті? Отучаемся від шкідливої звички!

Щоб побороти в собі звичку гризти нігті, потрібно чимало зусиль. Адже будь-яка звичка – це страшна сила Як перестати гризти нігті? Отучаемся від шкідливої звички!

Як я казала, дуже багато люди гризуть нігті з-за того, що вони нервують. Саме тому я вам раджу не нервувати і не приймати все близько до серця Як перестати гризти нігті? Отучаемся від шкідливої звички! Робіть все можливе, щоб уникнути стресових ситуацій. Як можна частіше відпочивайте, гуляйте на свіжому повітрі і займайтеся сексом Як перестати гризти нігті? Отучаемся від шкідливої звички!

Щоб перестати гризти нігті, спробуйте нанести на них що-небудь таке, що ви не любите, наприклад: гірчицю, перець. Напевно, ви не будете брати пальці в рот, пам’ятаючи про те, що вони підведені гірчицею Як перестати гризти нігті? Отучаемся від шкідливої звички!

Можете також в аптеці прикупити засоби проти гризіння нігтів. Фарбувати ними нігті і не беріть їх в рот, інакше відчуєте неприємний смак Як перестати гризти нігті? Отучаемся від шкідливої звички!

Також спробуйте карати себе, як тільки ви починаєте гризти нігті.

Тепер ви знаєте, як перестати гризти нігті. Сподіваюся, що мої поради вам допоможуть відмовитися від цієї шкідливої звички Як перестати гризти нігті? Отучаемся від шкідливої звички!