Як підготуватися до лазерної епіляції

За допомогою лазерної епіляції можна зменшити ріст волосся на тривалий час. Процедуру використовують для видалення волосся з обличчя, спини, ніг, рук, пальців, пахвових западин і інтимних зон. Для того щоб пройшла успішно лазерна епіляція, підготовка до процедури повинна бути виконана правильно. Підійдіть до цього питання з усією ретельністю, щоб уникнути ускладнень. Обов’язково проконсультуйтеся з дерматологом, щоб дізнатися про особисте переносимості, виходячи з вашого кольору шкіри і волосся.

Загальні рекомендації

Давайте розглянемо стандартні рекомендації, які потрібно дотримувати обов’язково, якщо ви вирішили відвідати процедуру лазерної епіляції:

 • Днів за 14 до процедури забороняється відвідування солярію, попадання на шкіру прямих сонячних променів і навіть використання кремів для засмаги;
 • Для того щоб процедура пройшла максимально ефективно, не висмикуйте і не осветляйте волосся ніякими засобами. Інакше вони будуть проростати нерівномірно і повільно, а для процедури вкрай важливо, щоб волосок мав щільний темний стрижень.
 • Мінімум 12-14 днів до проведення процедури постарайтеся не приймати антибіотики;
 • За 2-3 дні до процедури забороняється протирати ділянки шкіри, які будуть піддаватися лазерної епіляції, косметичними продуктами на основі спирту;
 • Приблизно за 5-9 годин обов’язково потрібно повністю виголити эпилируемую зону звичайним верстатом. Шугарінг або подібні методи депіляції краще не проводити.
 • Безпосередньо перед початком вам потрібно повністю очистити шкіру від усіх коштів. Якщо ви проводите процедуру в салоні, то майстер повинен обов’язково про це подбати.

Відеоролик

Бікіні

Підготовка до лазерної епіляції бікіні включає в себе повне збривання волосся за пару днів до процедури, щоб їх довжина становила не більше одного міліметра. Це потрібно для того, щоб вплив лазера на волосяний фолікул було максимальним, в іншому ж випадку воно буде витрачатися тільки на стрижень волосини.

У багатьох дівчат дуже висока чутливість до будь-яких больових впливів. Саме тому всі фахівці радять у перший раз зробити класичне бікіні, а потім, оцінивши свої сили і витримку, робити глибоке.

Якщо у вас були інтимні захворювання, то краще перестрахуватися і за кілька днів до процедури почати приймати противірусний препарат. А ще краще порадитися з вашим лікарем, як підготуватися до лазерної епіляції глибокого бікіні.

На інтимну зону можна нанести знеболюючий препарат, якщо ви відчуваєте дуже неприємні відчуття. Але це не дасть повного знеболювання, а зменшить біль приблизно на одну третину.

Першу лазерну епіляцію небажано робити безпосередньо перед початком місячних, так як в цей час посилюється чутливість інтимних зон. А під час менструацій процедуру, звичайно, проводити забороняється.

Як підготуватися до лазерної епіляції

Не тіште себе мріями про ідеально гладкої шкіри на довгий час після однієї процедури. Щоб досягти бажаного ефекту повного позбавлення від рослинності необхідно пройти 5-10 сеансів лазерної епіляції.

Потрібно обов’язково перед початком процедури в салоні подбати про свою безпеку: дізнайтеся, як майстер обробляє насадки і всі предмети, які стикаються з шкірою. Так само потрібно простежити, щоб майстер був у рукавичках під час процедури.

При дотриманні всіх правил, як підготуватися до лазерної епіляції бікіні, процедура пройде максимально безболісно і без ускладнень.

Особа

Внаслідок генетичної схильності або ж проблем гормонального фону, багато жінок страждають від такої неприємності, як темне волосся на обличчі – це виглядає зовсім не естетично, і жінка може навіть почати комплексувати з цього приводу.

Лазерна епіляція може прийти на допомогу в боротьбі із зайвою рослинністю. Великий плюс процедури в тому, що вона не залишає сильних подразнень, волосся стають світліше і тонше. А якщо пройти повний курс, то ви зможете забути про таку проблему, як неприємна рослинність на обличчі.

Як підготуватися до лазерної епіляції

Як же підготуватися до процедури, щоб все пройшло гладко і максимально безболісно:

 • Категорично забороняється відвідувати солярій або загоряти під прямими сонячними променями;
 • Забороняється, приблизно за два тижні приймати антибіотики, які належать до ряду тетрациклінових;
 • Не потрібно висмикувати волосся в зоні епіляції – це ніяк не покращить ситуацію, а тільки погіршить дію лазера, так як волосся будуть рости нерівномірно;
 • Не дозволяється протирати обличчя кремами, лосьйонами, тоніки і іншими косметичними продуктами, які мають у своєму складі спирт;
 • Приблизно за 5-9 годин необхідно поголити эпилируемую зону.

Пахви

Шкіра в пахвових западинах дуже м’яка і чутлива, але волосся в цій зоні жорсткі і грубі. Саме лазерна епіляція є найбільш безпечним і безболісним і ефективним методом боротьби з небажаною рослинністю.

Якщо ви вирішили епіліровать саме цю зону, то без всякого перебільшення — результати вас здивують. Для того щоб повністю видалити волосся в пахвових западинах, сеансів знадобитися менше, і ви заощадите гроші і час.

Як підготуватися до лазерної епіляції

Ось кілька рекомендацій, які допоможуть підготуватися до процедури

 • Приблизно за день – два необхідно повністю збрити волосся. Чим менше буде довжина волосків, тим більше енергії буде витрачати лазер на руйнування фолікула при роботі, і як результат – більш стійкий ефект.
 • За день до процедури не потрібно наносити на шкіру крему, лосьйони та інші косметичні засоби, бажано навіть утриматися від дезодоранту – це може спричинити за собою неприємні наслідки, аж до опіку.
 • Якщо процедура буде проводитися александритовым лазером, то забороняється засмагати або ходити в солярій протягом 14 днів до її проведення.
 • Ноги

  Влітку так хочеться покрасуватися гладкими і красивими ніжками, і зовсім не хочеться кожен день орудувати верстатом і потім прибирати роздратування і врослі волоски. А щоб все було саме так, дотримуйтеся простих, але дуже ефективні рекомендації, і ваші ніжки будуть вам вдячні:

  • Днів за 14 до процедури забороняється відвідування солярію, попадання на шкіру прямих сонячних променів і навіть використання кремів для засмаги.
  • 4 дні не відвідуйте лазні, сауни, басейни, де ваша шкіра буде стикатися з хлорованою водою;
  • Не дозволяється протирати ноги кремами, лосьйонами, тоніки і іншими косметичними продуктами, які мають у своєму складі спирт.

  Як підготуватися до лазерної епіляції

  Висновок

  Після проведення процедури обов’язково потрібно змащувати шкіру лосьйонами або кремами. У салоні вам обов’язково порадять спеціальні косметичні засоби для швидкої реабілітації. Не нехтуйте цією порадою і не думайте, що з вас просто намагаються взяти більше грошей, адже шкіра дійсно цього потребує.

  Як «до» і «після» процедури не дозволяється загоряти або ходити в солярій, приблизно 10-14 днів. Також 3-5 днів після лазерної епіляції потрібно утриматися від масажу зони, яку ви депилировали. Небажано приблизно 4 дні після процедури приймати занадто гарячу ванну – це не корисно для шкіри, яка зовсім недавно піддалася подразнюючій дії