Як видалити волосся на грудях? А також причини їх зростання

Багато жінки люблять чоловіків з густим волоссям на грудях. Але, мабуть, ні одна не хоче сама потрапити в таку ситуацію. Мало волосся, багато – неважливо. Але вони є. І що робити , якщо ростуть волосся на грудях? Читайте далі і ви про це дізнаєтеся.

Причини росту волосся на грудях у жінок

Зазвичай у жінок волосся ростуть через гормонального збою. Також тут, може бути, винна генетика. Варто панікувати, якщо волосся з’явилися несподівано. Раз вже так вийшло, потрібно вживати заходів і видаляти волосся з грудей. У будь-якому випадку краще всього сходити на прийом до гінеколога та ендокринолога. Вони скажуть вам точну причину, а також ваші подальші дії.

Видалення волосся на грудях

Видалення волосся на грудях можна за допомогою пінцета, але це можна робити, якщо у вас рідкісні і тонкі волосся. Висмикування волосся повинні відбуватися швидко в напрямку росту волосся. Але слід зауважити, що це процедура неодноразова, через місяць волосся потрібно висмикувати знову.

Ніколи не видаляйте волосся на грудях бритвою. Після неї вони будуть дуже часто рости, і при цьому будуть дуже жорсткими.

 

 

Видалення волосся за допомогою електролізу – досить простий варіант. Але слід зауважити, що видалення волосся таким методом може спричинити за собою поява синців на місці епіляції.

Електроліз прибирає зайві волосся за допомогою струму, який руйнує паросткові клітини фолікула волоса. Завдяки цій процедурі ви позбудетеся від волосся на грудях назавжди! Як вона проводиться? Дуже тонка голка вводиться в фолікул волосся і в нього подається електричний струм, який руйнує цей фолікул. Зазначимо, що цей метод підходить тільки для тих, у кого волосся трохи.

А що робити тим, у кого багато волосся? Дуже хороший метод видалення волосся за допомогою воску. Гарячий віск наносять на область, де багато волосся, потім на це місце прикладають шматок тканини, і як ви вже зрозуміли, Як видалити волосся на грудях? А також причини їх зростання віддирають її. Ця процедура дуже хвороблива, тому вона тільки для терплячих Як видалити волосся на грудях? А також причини їх зростання Дуже «хворі» місця – район сосків і біля шиї. Через кілька тижнів волосся знову виростають, але їх набагато менше і вони світлі.

Сучасна технологія теж подбала про цьому питанні, і з’явилася лазерна епіляція. Після неї волосся почнуть менше рости, стануть більш світлими і навіть можуть перестати рости Як видалити волосся на грудях? А також причини їх зростання

Як видалити волосся на грудях назавжди? Можна! Є такий спосіб – зробіть кілька разів лазерну епіляцію. Справа в тому, що під час першої лазерної епіляції лазер «виганяє» волосся, які знаходяться в зародковій стадії, а «волосся-старички» ростуть знову. Тому, якщо ви проведете лазерну епіляцію кілька разів, ви повністю позбудетеся від волосся на грудях. Мінуси її в тому, що можуть з’явитися почервоніння на шкірі і набряки, але це тимчасово Як видалити волосся на грудях? А також причини їх зростання

Волосся на грудях – це дуже негарно для жінки. Позбавляйтеся відразу від цієї проблеми!