Як зробити тонку талію? Вправи для тонкої талії

Що може бути краще красивою і пружною грудей, круглої і сексуальної попи і, звичайно ж, тонкої і витонченої талії? Давайте розглянемо, що ж потрібно робити, щоб талія стала тонка і гарна, як зробити тонку талію? Адже красиве тіло — це не тільки мрія кожного чоловіка, це і ваша мрія, це ваша впевненість в собі, це заздрість усіх оточуючих.

Для початку з’ясуємо, яка ж талія вважається красивою і тонкою.

Якщо у вас нормальне статура, то вам необхідно відняти 100 сантиметрів із свого зростання, таким чином, якщо у вас зріст – 175 сантиметрів, то оптимальною для вас талією буде 75 сантиметрів.

Але це тільки приблизні цифри для нормальної статури. Якщо у вас, наприклад, широкі кістки, то тоді і талія у вас повинна бути більш широкою – і це нормально.

Ще один хороший тест на правильні пропорції: якщо об’єм грудей і стегон приблизно однаковий, то об’єм талії у вас повинен бути приблизно 70% від обсягу грудей. Такі пропорції виглядають дуже красиво.

Хто ж придумав ці пропорції? Адже, наскільки я знаю, в законах природи ніде не написано, що ідеалом слід вважати розміри 90 – 60 -90.

Також на об’єм талії впливають деякі гормони в організмі жінки. Наприклад, чим більше гормонів естрогенів, тим ваша талія буде більш тонкої і стрункою.

Жирові відкладення, обсяги м’язів спини і живота – від усього цього залежить обсяг талії. Якщо ви бажаєте зробити вашу талію стрункішою і тонкої, спочатку слід позбутися від жирових відкладень, далі зміцнити м’язи живота і спини. Прекрасна для цих цілей можливість – заняття аеробікою або фітнесом.

Качати прес варто тільки тоді, коли ви позбудетеся від жирових відкладень на талії, в іншому випадку обсяг талії збільшитися, так як черевні м’язи швидко зростають при збільшенні навантажень.

Щоб швидше досягти результату, ви повинні працювати з м’язами спини і преса одночасно. Раджу не поспішати, краще виконувати вправи регулярно і спокійно.

Запам’ятайте найголовніше — це регулярність, навіть якщо ви будете жорстоко займатися, ну, наприклад, раз в тиждень, то толку від цього не буде, краще займайтеся раз в день протягом першого місяця, а потім, коли ви звикнете до тренувань, можна займатися через день.

 

 

Починати кожне тренування краще з розминки. Куди ж без неї? Розминка вам допоможе розігріти і розтягнути м’язи, підготує вас до тренування, як морально, так і фізично.

Робіть розминку на свій смак: ходіння під музику, танцювальні рух або ж просто легкий біг – все це способи розминки.

В кінці розминки раджу виконати декілька нахилів тулуба в різні боки так, щоб ви відчували, як розтягуються м’язи, виконайте кілька кіл руками, спочатку назад, потім вперед. Кола руками краще робити з повною амплітудою. Опустіть і повільно підніміть голову, щоб відчути розтяжку в м’язах підборіддя і шиї. Повторіть так разів десять.

Як зробити тонку талію? Вправи для тонкої талії

Вправи для тонкої талії

Далі я хочу вам порадити кілька вправ для талії. Робіть ці вправи регулярно, і буде вам щастя Як зробити тонку талію? Вправи для тонкої талії

 • Ляжте на килим, на спину, далі зігніть ноги, стопи на підлозі. Не відриваючи від підлоги спину, зігнуті в колінах ноги, нахиляйте в одну, а потім в іншу сторону, намагайтеся торкнутися ними підлоги.
 • Давайте трохи покатаємося Як зробити тонку талію? Вправи для тонкої талії Ляжте на підлогу, руки за голову, катайтеся по підлозі повертаючи тулуб. Відкотіться на метр-два в сторону, потім в іншу.
 • Лежачи на спині, злегка підтягніть і зігніть ноги, руки в сторони. Тепер намагайтеся повертати ноги в різні боки, торкаючись коліном підлоги.
 • Ляжте в те ж положення, але ноги підняті вгору і прямі. Опускайте ноги, намагаючись тримати їх прямо, спершу в одну сторону покладіть ноги на підлогу, потім в іншу.
 • Лягайте на спину і зігніть коліна. Покладіть руки вздовж тулуба, долонями вниз, живіт втягніть. Тепер піднімайте стегна, так, щоб куприк відірвався від підлоги на кілька сантиметрів, при цьому м’язи преса у вас повинні бути напружені. Старайтесь протриматися так п’ятнадцять – двадцять секунд, після цього опустіться назад на підлогу. Також піднімайте стегна не ривком, а повільно. Не забувайте, що на м’язи преса повинна припадати основне навантаження.
 • Лежачи на спині, зігніть праву ногу в коліні таким чином, щоб ступня стояла на підлозі. Закиньте ліву ногу на праву так, щоб її кісточка лягла на праве коліно, а коліно лівої ноги було спрямоване назовні. Тримайте за головою руки, не стуляючи пальців, також тримайте лікті відкритими, втягніть живіт. Піднімайте плечі і голову, праве плече поверніть до лівого коліна, намагайтеся торкнутися його ліктем. Протримаєтеся в такому положення десять секунд, після чого поверніться в початкове положення.
 • Для талії вправ дуже багато, але головне — це регулярність, робіть вправи, які написані вище, регулярно, і я запевняю вас, ви досягнете успіху.

  Вправи з обручем вам також допоможуть зробити талію більш струнку і сильну. При таких вправах жировий прошарок зменшитися, а м’язи ніг, тулуба і черевного преса стануть набагато міцніше. Якщо ви звикнете обертати обруч на талії, ваш живіт стане більш втягнутим і при цьому прибирати живіт для вас не буде проблемою, тому що тонус м’язів перебудується.

  Вправи для талії, можна робити в будь-який час доби, але краще не раніше, ніж за 30 хвилин до їжі. Також, після їжі, краще не займатися кілька годин, краще всього чотири години.

  Струнка, тонка, спортивна фігура — це не тільки показник відмінного здоров’я, але також це завжди гарний настрій і, звичайно ж, привабливість.

  Хочете, щоб ваша фігура була ідеальна, щоб від вас сходили з розуму чоловіки і жінки заздрили, тоді я вам рекомендую виконувати вправи для тонкої фігури, а також прочитати статті (Як зробити груди гарніше?) і (Як зробити красиву попу?), і взагалі стежити за вашою фігурою.

  Також ви можете переглянути відео вправи для тонкої талії

  Слідуючи порадам, ваші мрії стануть реальними, удачі вам, дорогі друзі!