Floorplan 3d завантажити безкоштовно російською і, нарешті-таки, зробити проект своєї мрії!

Floorplan 3d завантажити безкоштовно російською і, нарешті таки, зробити проект своєї мрії!

Безумовно, проектування, як професійний вид діяльності — прерогатива фахівців. Однак, що може перешкодити вам, шановний читач, спробувати себе в настільки непростій, але дуже цікавому творчому процесі як облаштування або ж проектування власної квартири або будинку. В останньому випадку індивідуальне бачення майбутнього проекту з легкістю реалізовується — потрібно лише Floorplan 3d завантажити безкоштовно російською (мається на увазі російськомовний інтерфейс). Про всі нюанси читайте далі.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Ведення в «умовний безкоштовність»
  • 2 Крок №1: як встановити ознайомчу версію Floorplan 3d
  • 3 Крок №2: даєш російський інтерфейс в Floorplan 3d!..
  • 4 Підводячи підсумки

Ведення в «умовний безкоштовність»

На жаль, софт, про який піде мова далі, не відноситься до так званого сегменту — безкоштовне ПЗ. На жаль, Floorplan 3d платна програма, а оригінал позбавлений російськомовного інтерфейсу. Тим не менш, користувач, який відчуває непереборний інтерес до цього програмного засобу моделювання, все ж може встановити на свій ПК ознайомчу версію (включаючи застосування стороннього софту з русифікації інтерфейсу програми) і спробувати свої сили в проектуванні і дизайнерській справі.

Floorplan 3d завантажити безкоштовно російською і, нарешті таки, зробити проект своєї мрії!

Втім, для тих, хто не цурається питань електронної етики і може собі дозволити установку піратської версії оговариваемого софта — завжди є можливість скачати Floorplan 3d з іншого інтернет-ресурсу. Однак пам’ятайте, ви граєте з вогнем, а якщо бути точніше: піддаєте встановлену на ваш ПК операційну систему небезпеки бути виведеною з ладу, в кращому випадку — частково, про гірші наслідки взагалі промовчимо. Тому є привід замислитися: чи треба вам це?

Крок №1: як встановити ознайомчу версію Floorplan 3d

Перш ніж ви, шановний читач, ви перейдете на сторінку завантаження, а зробити це можна за допомогою активації представленої посилання (https://www.turbocad.com/turbofloorplan/turbofloorplan-home-landscape-deluxe-2016.html), знайте: перевага даного способу досить відчутно…нехай можливості демо версії і обмежені, зате ви отримаєте найактуальнішу версію освітлюваної програми, а також цілих 30-ать днів безоплатного її використання. Погодьтеся, при правильному плануванні робочого часу — це досить значний термін для того, щоб реалізувати задумане (власні очі побачити результат власних дизайнерських вигадок під різними кутами зору, в різних проекціях).

Floorplan 3d завантажити безкоштовно російською і, нарешті таки, зробити проект своєї мрії!

Що стосується практичного вирішення, безпосереднього процесу установки, порушеного питання, то тут все неймовірно просто — кілька натискань кнопки «Next» і процес інсталяції досягне свого фінального завершення. Дещо складніше справи йдуть з русифікацією цього продукту…

Крок №2: даєш російський інтерфейс в Floorplan 3d!..

Завантажити українізатор для цієї програми не представляється складним. Благо «доброзичливців» в мережі Інтернет перебуває з надлишком, а тому пошук необхідного софтверного інструменту не займе у вас багато часу.

Отже, припустимо, вам вдалося скачати необхідне програмне додаток. Як правило підозрюється нами русифікатор поширюється вигляді EXE-файлу, який потрібно активувати подвійним клацанням мишки для проведення процесу інтеграції російської мови в програмне середовище моделювання. До речі, не варто бути занадто довірливим, перш ніж запустити файл перевірте об’єкт на предмет вірусної зараженості!

Floorplan 3d завантажити безкоштовно російською і, нарешті таки, зробити проект своєї мрії!

Далі поміщаємо русифікатор в папку з встановленою програмою (C:Program Files (x86)IMSIFloorPlan 3D v11Program). Перезавантажуємо комп’ютер — запускаємо програму, і насолоджуємося зрозумілим накресленням тестового позначення програмних елементів управління. Як бачите, все досить просто і примітивно в плані реалізації процесу інтеграції російськомовного шрифту.

Підводячи підсумки

Швидше за все, ви вчините мудро і все-таки завантажте на ПК ліцензовану версію Floorplan 3d. В іншому випадку цілком можливо, що «ламана програма» буде працювати неповноцінно, так і ризик бути улученным в незаконному використанні конкретної програми, сьогодні, як ніколи великий. Мораль така: якщо вам дійсно потрібна ця програма є сенс витратити 50 $ і придбати необмежену версію цього ПО.

До речі, специфічний софт вимагає чималих знань з області комп’ютерної грамотності і це, не рахуючи того що також необхідні і спеціалізовані знання з проектування, дизайну та моделювання. Загалом, Floorplan 3d не іграшка, а серйозна програма, функціонал якої вимагає самого що не наїсти серйозного підходу. Тобто знань і досвіду, ну а у вигляді відсутності останніх двох елементів, все може бути компенсовано часом і непідробним інтересом до питання самоосвіти в області комп’ютерної розробки дизайнерських проектів. Всього вам доцільного і успіхів вам в програмно-технічних вишукуваннях!