Гра Герої Камелота на комп’ютер. Всі секрети та чіти

Гра Герої Камелота є новою сумішшю жанру карткової і RPG ігор для платформ iOS і Android, доступна також на комп’ютер. Чіпляє гра досить цікавою сучасною графікою з безліччю різних лінійних бойових комбінацій, схожих з Shadow Fight 2 і з Clash of Clans.

Гра Герої Камелота на компютер. Всі секрети та чіти

Мета гри Герої Камелота — відвоювання земель у злого чорного лицаря і його слуг, зомбі, всякої нечисті. Основна картинка відбувається в містах Британії, в світі фентезі. Принцип гри надає вибір — онлайн з реальними гравцями або всередині мережі.

Установка на ПК

Герої Камелота спочатку створені тільки для пристроїв на базі Android і iOS. Тому охочим пограти в улюблену гру Герої Камелота на комп’ютері, потрібно скористатися спеціально розробленою програмою емулятором для синхронізації ігор Андроїд з ПК. Цією програмою є BlueStacks з функцією синхронізації додатків зі смартфоном. Вона практично не вимагає особливих системних ресурсів і добре працює на базі ОС Windоws і Mac OS X.

Гра Герої Камелота на компютер. Всі секрети та чіти

BlueStacks — це невеликий додаток — емулятор пристроїв на базі Андроїд для комп’ютера. Щоб встановити програму потрібно завантажити на офіційному сайті. При відкритті програми, часто спливає вікно з питанням, чи є у Вас Андроїд. Якщо є в наявності пристрій з цією ОС, то потрібно просто зайти на свій акаунт і синхронізувати наявні програми. Якщо пристрою на базі iOS або Android немає, то можна завантажити програму, натиснувши на кнопку «Завантажити». Щоправда, є суттєва різниця — управляти в грі Герої Камелота на комп’ютер доведеться не пальцями, а мишею. Програма має достатню меню для управління та мовні настройки. BlueStacks на сьогоднішній день є єдиною програмою бета-версії, що надає можливість синхронізувати ігри і програми пристроїв Android і iOS на комп’ютері. Перед початком роботи Андроїд з ПК, щоб наприклад, мати можливість отримувати смс, потрібно завантажити BlueStacks Cloud Connect free companion app. Потрібно ввести Пін, отриманий на e-mail. У спливаючому вікні, у меню вибирається клітинка Cloud Connect.

Секрети і чіти до гри Герої Камелота

Зробивши огляд гри Герої Камелота, а також детально розглянувши, як в неї можна грати на ПК через програму BlueStacks на PC, ознайомимося з ключами і секретами до гри. Наприклад, охочих пограти в Герої Камелота розчарує те, що вона платна. Правда, щоб зламати коди, досить скористатися відомими андроидовскими зломщиками. В інтернеті досить багато сайтів, що пропонують скачати спеціальні програми для злому Героїв Камелота, а також спеціальні навчальні відео на YouTube.

Однією з таких програм є GameCIH:

  • Відкриваємо програму GameCih, натискаємо на кнопку швидкого доступу.
  • При запуску гри натискаємо на вікно і вибираємо Input Number.
  • Вводимо кількість грошей, яке зараз в грі, тоді з’являється багато рядків і віконце закривається.
  • Далі витрачаємо або отримуємо гроші, щоб їх кількість змінилося. Знову потрібно зайти в GameCih, натиснути Input Number, ввести число, яке змінилося.
  • Заходимо в гру і дивимося, число повинно було змінитися в самій грі. Намагаємося змінити і це число, якщо воно змінюється — то значить, є можливість грати далі, а якщо ні, то прога не підтримує злом.

Залишається чекати виходу нової версії. Такий же принцип злому гри Герої Камелота і через програму Game Guardian.