Ідеї для відео на Ютуб

Напевно, кожен користувач в Інтернеті чув про такий майданчику як Ютуб, а багато хто навіть замислювалися про початок кар’єри видеоблогера. Завдяки великому трафіку, розміщення своїх відео на Ютуб може стати не тільки розвагою, але і хорошим заробітком. Що для цього потрібно? Звичайно ж контент, який буде подобатися безлічі людей,і зробить ваш Ютуб-канал популярним. У цій статті ви зможете знайти ідеї для своїх перших відео на YouTube.

Ідеї для відео на ЮтубВибираємо ідею для зняття відео

Зміст статті

 • 1 Цікаві ідеї відео на YouTube
  • 1.1 Відеоогляди куплених предметів або речей
  • 1.2 Ідея відео про способи заробітку в мережі Інтернет
  • 1.3 Ідея відеоблог про подорожі
  • 1.4 Навчальні відеоролики
  • 1.5 Розыграши і пранки перевірена ідея відео
 • 2 Ідеї для відео на каналі Youtube для початківців дівчаток
  • 2.1 Відеоблог про покупку одягу або косметики
  • 2.2 Покажіть, що у вашій сумочці
  • 2.3 Відеоблог про кулінарії

Цікаві ідеї відео на YouTube

Для росту популярності свого каналу, в першу чергу, ви повинні визначитися з тематикою відео, які будете знімати на Ютубі. Слід вибрати таку тематику, яка подобається великій кількості користувачів, наприклад, робити летсплеи або б’юті-блоги. Також ви можете скористатися ідеями, які наведені нижче. При створенні каналу дуже важливо оформлення каналу тому ви повинні знати розміри шапки на Ютуб.

Відеоогляди куплених предметів або речей

Суть таких роликів полягає в наступному: ви купуєте який-небудь цікавий предмет і докладно розповідаєте про нього. Це може бути косметика, одяг, книги, іграшки. Також можете розповідати про свою колекцію монет та інших речей. Будь-яка унікальна або цікава річ буде відмінною ідеєю для ваших відео на каналі Youtube.

Головне – щоб ви змогли зацікавити своїх глядачів. З зростанням популярності, ви зможете укласти договір з різними виробниками іграшок, і розповідати про них в якості реклами.

Ідея відео про способи заробітку в мережі Інтернет

Такі відеоролики будуть цікавими практично для всіх користувачів, оскільки, кожен хоче заробити трохи кишенькових грошей. Так як способів заробітку в Інтернеті – безліч, це може стати єдиним напрямком вашого YouTube-каналу. Крім цього, в роликах можна висвітлювати такі теми:

 • Способи економії грошей;
 • Про те, як знайти хорошу роботу;
 • Про швидкі способи заробітку грошей і багато іншого.

  Ідеї для відео на ЮтубТоп 5 способів заробити

 • Ідея відеоблог про подорожі

  У тому випадку, якщо ви любите подорожувати по різних містах своєї країни, можна робити відео про них. Дана ідея і тематика є однією з найпопулярніших серед користувачів Ютуба.

  Ідеї для відео на ЮтубТема подорожі для відео

  Подорожуючи по великим містам, ви можете робити відеозвіти про культурних чи спортивних заходах, які щоденно проводяться в них. Також можете робити інтерв’ю з фахівцями в різних галузях, нехай вони розкажуть про свою роботу. Найбільш успішними каналами в цій сфері є Fun For Louis, Ben Brown, Devin Supertramp.

  Навчальні відеоролики

  Даний жанр є одним з найбільш перспективних для початківців ютуберов, оскільки допомагає знайти своїх перших глядачів. Якщо ви добре розбираєтеся в одній зі сфер, наприклад, у графічних редакторах або мовами програмування – починайте робити відео про це. Якщо ви виберіть цю ідею відеороликів для Ютуб, у відеороликах ви можете розповідати про способи рішення різних проблем. До цього рекомендується підійти дуже відповідально, оскільки, якщо ви будете знімати дійсно корисні відео, то кількість передплатників буде збільшуватися з кожним днем.

  Розыграши і пранки перевірена ідея відео

  Якщо у вас є гарне почуття гумору, і ви любите жартувати над своїми друзями або знайомими, то сміливо можете починати знімати свої розіграші на камеру. Реакція людей на розіграші – непередбачуване, тому такі канали будуть стрімко набирати популярність. Ідея пранков є одними з найпопулярніших серед користувачів можуть набирати сотні мільйонів переглядів. Найбільш популярні канали: Ракамакафо, PrankvsPrank, SA Wardega.

  Ідеї для відео на каналі Youtube для початківців дівчаток

  Якщо ви дівчина, і ви хочете стати YouTube-зіркою, але не знаєте про що знімати свої відео, можете скористатися ідеями відео для дівчаток.

  Відеоблог про покупку одягу або косметики

  Знімайте відео про купленої вами одязі, або косметиці. Детально опишіть кожну покупку і розкажіть оригінально про неї, щоб відео вийшло цікавим і забавним. Також у своїх відео ви можете розповідати про куплених ювелірних прикрасах.

  Ідеї для відео на ЮтубВідео про купівлю одягу

  Покажіть, що у вашій сумочці

  Таку ідею відео ви можете побачити практично на кожному каналі, оскільки вони цікаві і набирають безліч переглядів. Візьміть свою сумочку і проведіть ревізію, знімаючи це на камеру. У процесі ви можете пригадати кумедні історії і випадки, що трапилися з вами.

  Відеоблог про кулінарії

  Якщо ви любите готувати їжу, і це у вас добре виходить, починайте робити відео про це. Розповідайте про власні унікальні рецепти і давайте поради, які допоможуть у приготуванні їжі. Канали у цій сфері є особливо популярними, оскільки кожен хоче навчитися гарно і смачно готувати. Так, що вперед, навчіть цьому інших.

  Як бачите, знайти цікаві теми для своїх відео на Ютубі – не така вже й складне завдання. Головне – зробіть свої ролики якісними і цікавими. Для цього дивіться схожі відео, вступайте в популярні спільноти і переймайте їхній досвід.