Компанії Google і її експерименти з шифруванням

Шифрування — це те, чим ми постійно користуємося, щоб зберегти в безпеці нашу інформацію. Якщо ви коли-небудь писали повідомлення у вигляді коду, який ніхто не міг читати без правил розшифровки, то ви займалися шифруванням!

Компанії Google і її експерименти з шифруванням

Це секретна техніка також зацікавила компанію Google. Компанія навчилася не тільки створювати зашифровані повідомлення, але і робити так, щоб їх ніхто не зміг розшифрував.

Цей проект Google являє собою експеримент в глибокому методі навчання та передбачає використання трьох нейронних мереж (Аліса, Боб і Єва) створених з використанням штучних нейронів. Ці нейронні мережі працюють як значно спрощена версія нашого мозку, і вони повільно і неухильно стають все більш інтелектуальними.

Завдання команди мозку Google, створити просту форму шифрування, яку неможливо було б розшифрувати, не маючи спеціального ключа. Використовуючи цей ключ, Боб може прочитати зашифровані повідомлення від Аліси. Між тим Єва перехоплює повідомлення та намагається їх розшифрувати. Ось така гра в кішки-мишки, яка повинна привести до того, щоб Єва не змогла розшифрувати повідомлення.

Важливо пам’ятати про нейронних мережах, адже вони продовжують вчитися і пристосовуватися, як і люди. У період експерименту, Аліса адаптувалася і стала виконувати свою роботу краще.

Звичайно, це означає, що ми будемо створювати мережу високоінтелектуальних систем заявили фахівці Google, яка допоможе спілкуватися і планувати, що їм подобається, і ми не будемо мати поняття, що вони збираються робити…