Компанії Xiaomi запускає електричний самокат

Компанії Xiaomi анонсувала свій останній електричний скутер, який отримав назву Mijia. Mijia поставляється з безліччю цікавих функцій, таких, як електронна система ABS, круїз-контроль, гальма і система рекуперації енергії.

Компанії Xiaomi запускає електричний самокат

Xiaomi Mijia виготовлений з алюмінієвого сплаву, такий же матеріал використовується у виробництві літаків, а також широко використовується сьогодні на флагманських смартфонів. Він здатний досягти максимальної швидкості 25 км/год, причому миттєва потужність складе 500 Вт. Xiaomi використовує акумулятор ємністю 1850 mah, отриманий від LG. У Mijia є ABS, двоконтурна гальмівна система, що дозволяє гальмувати в межах 4 метрів.

Mijia також може бути складений для зручності транспортування. Xiaomi каже, що самокат можна скласти в 3 секунди, завдяки унікальній конструкції складаний рами. Крім того, це відносно легкий, 12,5 кг, самокат. Xiaomi в Mijia інтегрує систему рекуперації кінетичної енергії, а також автоматичну систему для перетворення кінетичної енергії в електричну енергію, щоб продовжити термін служби батареї.

Електричний самокат в парі з вашим смартфоном через Bluetooth, дасть вам уявлення про швидкості їзди, здоров’я батареї, і багато іншого. Ви також можете використовувати ваш смартфон, щоб застосувати оновлення прошивки Mijia.

Електричний скутер надійде в продаж в Китаї, починаючи з 15 грудня о 10:00 за ціною 290$. Буде доступний у продажу в двох кольорах – чорному і білому.