Кращі онлайн перекладачі з англійської на російську безкоштовно

Англійська мова сьогодні є найбільш популярною мовою інтернаціонального спілкування. Різні види комунікації та обміну інформацією базуються на використанні англійської мови, а його недостатнє знання може стати серйозним бар’єром у побудові соціальних зв’язків та пошуку необхідних даних. Для полегшення роботи з англомовними джерелами існують спеціалізовані інтернет перекладачі, дозволяють швидко і безкоштовно перевести на російську мову необхідний текст онлайн. При цьому покладатися на них в повній мірі не варто, так як вони мають ряд істотних недоліків. В даному матеріалі я розповім про безкоштовних і кращих онлайн перекладачів з англійської мови на російську, які особливості їх роботи, і на які з них слід звернути особливу увагу.

Кращі онлайн перекладачі з англійської на російську безкоштовноОнлайн перекладачі підтримують декілька мов

Зміст статті:

  • Безкоштовні онлайн перекладачі з англійської на російську – особливості функціоналу
  • №7. Russian-english.translate.ua – онлайн перекладач від українських розробників
  • №6. Worldlingo.com – спеціалізоване рішення по онлайн перекладу від американської компанії «WorldLingo»
  • №5. Freeonlinetranslators.net – зручний і безкоштовний перекладач з англійської на російську онлайн
  • №4. Translate.ru – тематичний онлайн перекладач
  • №3. Bing.com – безкоштовний англо-російський перекладач від компанії Майкрософт
  • №2. Translate.yandex – якісне рішення по онлайн перекладу від Яндекса
  • №1. Translate.google.com – найкращий перекладач з іноземної на російську мову онлайн
  • Висновок

Безкоштовні онлайн перекладачі з англійської на російську – особливості функціоналу

Починаючи з початку 2000-х років, мережеві перекладачі зробили істотний стрибок в наявних у них можливості. Перші аналоги працювали досить погано, робили серйозні помилки в граматиці, погано працював словник. Нині переклад тексту такими сервісами істотно зріс, їх словниковий запас наблизився до солідним Оксфордським професійним виданням, вони навчилися розпізнавати безліч англомовних ідіом.

Тим не менш, повністю покладатися на них я б не радив. Незважаючи на досягнутий прогрес, вони ще досить погано працюють з семантикою тексту, не здатні на високому рівні зчитувати контекст пропозиції, не вловлюють полифоничную смислове навантаження окремих слів. Такі сервіси варто використовувати лише для з’ясування загального змісту (суті) тексту, повністю коректний переклад з англійської на російську вони виконати не здатні.

Робота з перекладачами з англійської на російську стандартна і інтуїтивно-зрозуміла. Ви запускаєте такий ресурс, вибираєте мову вихідного і кінцевого тексту (в нашому випадку це з англійської на російську). Потім вставляєте в спеціальне вікно англійський текст для перекладу, тиснете на кнопку виконання перекладу, і отримуєте бажаний результат.

Нижче я уявляю сімку кращих англо-російських мережевих перекладачів, починаючи від середніх і закінчуючи самими популярними аналогами.

№7. Russian-english.translate.ua – онлайн перекладач від українських розробників

Мережевий сервіс russian-english.translate.ua базується на можливостях популярного в минулому перекладача «Pragma 6». Ресурс дозволяє виконувати переклади з 56 мов, при здійсненні перекладу можна вказати тематику тексту (доступні 5 базових тем). При цьому якість перекладу даного сервісу не найкраще, бо лише 7 місце.

Кращі онлайн перекладачі з англійської на російську безкоштовноВізуальний функціонал сайту

№6. Worldlingo.com – спеціалізоване рішення по онлайн перекладу від американської компанії «WorldLingo»

Американська компанія «WorldLingo» з 1998 року спеціалізується на розробках у сфері різних цифрових інновацій. Черговим її продуктом став мережевий перекладач «WorldLingo», що дозволяє здійснювати переклад з більш ніж сотні мов. Можливості перекладача дозволяють переводити не тільки тексти, але також документи та е-мейл (в останніх двох випадках безкоштовний переклад обмежений 500 словами). Якість отриманих за допомогою «WorldLingo» перекладів знаходиться на середньому рівні.

Кращі онлайн перекладачі з англійської на російську безкоштовноЗовнішній вид американського ресурсу worldlingo.com

№5. Freeonlinetranslators.net – зручний і безкоштовний перекладач з англійської на російську онлайн

Можливості даного перекладача дозволяють виконувати переклад 86 мов світу, включаючи і потрібні нам переклади з іноземної мови. Крім самого перекладача на сторінці ресурсу також додатково представлені вікна двох інших перекладачів – «PolitInform» і «IToboz», що дозволяють виконати переклад з англійської мови на російську в режимі онлайн.

Робота з зазначеним перекладачем стандартна для сервісів такого типу. Перейдіть ru.freeonlinetranslators.net виберіть початковий і кінцевий мови («Англійський» знаходиться поруч із «Emoji»), і натисніть на «Перевести». Переклад з англійської на російську буде здійснено за частку секунди, якість перекладу знаходиться на прийнятному рівні.

Кращі онлайн перекладачі з англійської на російську безкоштовноІнтерфейс електронного сервісу Freeonlinetranslators.net

№4. Translate.ru – тематичний онлайн перекладач

Сайт translate.ru базується на унікальних лінгвістичних технологіях PROMT від компанії ТОВ «ПРОМТ Сервіс». Його функціонал підтримує переклади з 7 мов (у тому числі з англійської на російську мову), надаючи користувачеві можливість самому вказувати тематику тексту (доступні 18 тем). Це дозволяє більш конгруентно підбирати потрібні значення слів, тим самим підвищуючи загальну якість перекладу.

Крім самого перекладача на ресурсі також є словника і граматичний розділ.

Кращі онлайн перекладачі з англійської на російську безкоштовноІнтерфейс сайту по перекладу Translate.ru

№3. Bing.com – безкоштовний англо-російський перекладач від компанії Майкрософт

Компанія Microsoft відома у світі своїми інноваційними та новаторськими рішеннями. Розміщений на сайті bing.com спеціалізований онлайн перекладач працює на основі нейронних мереж, має функцію автовизначення мови тексту, підтримує більше сотні мов, і може похвалитися гідним якістю перекладу. Перекладач має вільний API, і при бажанні веб-майстра може бути доданий на інший веб-сайт.

Кращі онлайн перекладачі з англійської на російську безкоштовноЗовнішній вид перекладацького сервісу від Майкрософта

№2. Translate.yandex – якісне рішення по онлайн перекладу від Яндекса

На друге місце за якістю перекладу я б поставив мережевий перекладач від Яндекса. Дана вітчизняна розробка досить непогано розбирає контекст тексту, підтримує голосове введення, вміє озвучувати тексти, має функцію автовизначення мови тексту. Крім перекладів тексту сервіс вміє переводити цілі сайти, а також виконує переклад картинки в режимі онлайн.

Підтримується безкоштовний переклад іноземних текстів онлайн обсягом до 10 тисяч знаків.

Кращі онлайн перекладачі з англійської на російську безкоштовноІнтерфейс Яндекс Перекладача

Читайте також: Яндекс Перекладач з фото онлайн.

№1. Translate.google.com – найкращий перекладач з іноземної на російську мову онлайн

Що знаходиться за адресою translate.google.com популярний онлайн перекладач від Гугл є незаперечним лідером рейтингу перекладачів з англійської на російську. Якість його перекладів знаходиться на високому порівняно з аналогами рівні, підтримується автоматичне визначення мови, інтеграція з іншими продуктами від Гугл (у тому числі в Windows Phone»). Завдяки його можливостям ви можете переводити як окремі тексти, так і документи, і навіть цілі веб-сторінки. Його результати не є досконалими, виконані переклади можуть страждати неточностями, але в цілому це найкращий інструмент серед наявних аналогів.

Кращі онлайн перекладачі з англійської на російську безкоштовноІнструментарій по переведенню від Гугл

Рекомендую: Гугл перекладач з фото онлайн з англійської на російську.

Висновок

При розборі кращих безкоштовних онлайн перекладачів з англійської на російську перше місце безсумнівно належить Google перекладачеві, надає найбільш високу якість перекладу серед існуючих альтернатив. Тим не менш, якість перекладу перерахованих сервісів далеко не досконале, тому найбільш оптимальною альтернативою залишається все той же «Human Translator».