Налаштування синхронізації часу Windows 7

Налаштування синхронізації часу Windows 7
Ви напевно могли помітити, що операційна система Windows 7 може самостійно, без вашого втручання, перевести час (годинник). Особливо це актуально, коли відбувається перехід з зимового часу на літній і навпаки. Цей процес називається синхронізацією часу.

Операційна система виходить дані від серверів. Ті в свою чергу передають дані на ваш комп’ютер і якщо вони не сходяться, то час автоматично підлаштовується. Але бувають ситуації, коли ця синхронізація не відбувається, або відбувається, але час на годиннику встановлюється не правильно. Цю проблему ми якраз зараз і будемо виправляти.

Для початку нам необхідно дізнатися, які ж бувають ці серверів синхронізації часу. Щоб ви довго їх не шукали, я викладу список доступних російських і українських серверів:
Для Росії:
• timeserver.ru
• ntp.mobatime.ru
• ntp1.stratum2.ru
• ntp2.stratum2.ru
• ntp3.stratum2.ru
• ntp4.stratum2.ru
Для України:
• time.in.ua

Тепер перейдемо безпосередньо до налаштування синхронізації часу в Windows 7. Для цього клацаємо правою кнопкою миші по годинах, які розташовані в правому нижньому кутку екрану (на панелі завдань).

Налаштування синхронізації часу Windows 7
Далі натискаємо “Змінити установки дати і часу“.

Налаштування синхронізації часу Windows 7
Відкриється вікно “Дата і час”, в якому ви побачите три вкладки: “Дата і час“, “Додаткові години” і “Час Інтернету“. Якраз остання вкладка нам і потрібна. Натискаємо на неї. В ній ви дізнаєтесь, що синхронізація вашого комп’ютера проводиться з сервером “time.windows.com“. Відповідно якщо годинник у вас показують не правильно, то потрібно змінити сервер – тиснемо на кнопку “Змінити параметри“.

Налаштування синхронізації часу Windows 7
Відкриється діалогове вікно “Настройка часу по Інтернету“. В ньому ви побачите рядок, в яку можна вписати будь-який інший сервер часу, ніж той, що встановлений за замовчуванням. Скопіюйте адресу будь-якого сервера синхронізації часу, який зазначено на початку цієї статті і вставити його в рядок “Сервер“. А потім натисніть кнопку “Оновити зараз“.

Налаштування синхронізації часу Windows 7
Через кілька секунд процес синхронізації завершиться і час на вашому комп’ютері зміниться. Потім просто натискаємо “ОК” і закриваємо вікно “Дата і час”.