NVIDIA випускає нову версію пакету драйверів GeForce 376.09 WHQL для своїх відеокарт

NVIDIA випустила свою чергову версію драйверів для нової відеогри Watch Dogs 2, яка буде з відкритим світом і видом від третьої особи в жанрі RPG, видана компанії Ubisoft. Драйвера оптимізують всі складові гри, для коректної роботи на ваших комп’ютерах. Разом з оптимізацією для даної гри, цілком можливо, що драйвер також приносить нові профілі SLI.

NVIDIA випускає нову версію пакету драйверів GeForce 376.09 WHQL для своїх відеокарт

З якоїсь дивної причини, компанія NVIDIA не опублікувала нотатки про випуск оновленої версії двайверов для новітньої гри. Вони повинні були опублікувати свої нотатки значно пізніше наміченого терміну, проте з чим це пов’язано нам залишається невідомо. Наскільки стримали свої обіцянки фахівці компанії, проте драйвери GeForce 376.09 WHQL повинні були виправити численні питання, які залишилися невиправленими протягом досить довгого часу в більш ранніх версіях. Продуктивність, здається, також повинна була бути покращено, принаймні, у порівнянні з попереднім випуском пакета драйверів від NVIDIA. Тому для більшості користувачів, остання версія драйверів повинна включати в себе багато змін, які вплинуть на роботу відеокарти.

Компанія NVIDIA теж займається пропагандою, в рамках якої, вона роздає безкоштовні копії гри Watch Dogs 2 для покупців відеокарт GeForce GTX або GTX 1070, а також ноутбуки з GeForce GTX 1080 або GTX 1070.

Щоб завантажити останню версію драйверів NVIDIA GeForce 376.09 WHQ, достатньо перейти на офіційний сайт компанії, в розділ призначений для завантаження нових версій драйверів.