Помилка dxva2.dll Skype – способи її виправлення

Помилка dxva2.dll Skype   способи її виправлення

Дана помилка Fatal ErrorFailed to load library dxva2.dllбуває часто після оновлення Skype в Windows XP.
У цій статті ми розповімо Вам, як від неї позбутися.
Сам файл dxva2.dll представляється у вигляді бібліотеки DirectX Video Acceleration 2. Суть в тому, що дана технологія не підтримується Windows XP. Тому ми запустимо скайп в будь-якому випадку, а шукати, де завантажити файл dxva2.dll і куди його потім скопіювати не потрібно.

Помилка failed to load library dxva2.dll. Як виправити?

Тут Ви прочитаєте тільки інформацію про те, як виправити дану помилку Skype в Windows XP. Для інших ОС даний варіант не підходить.

Помилка dxva2.dll Skype   способи її виправлення

І так. Перше, що потрібно зробити – це прислухатися до нас, і не завантажувати файл dxva2.dll з інтернету і не копіювати його з інших комп’ютерів, де встановлена інша операційна система. В іншому випадку, Ви отримаєте не виправлення помилок, а повідомлення про те, що «Додаток або бібліотека dxva2.dll не є образом програми для Windows NT». Воно Вам треба? Думаю немає.

Помилка dxva2.dll Skype   способи її виправлення

Для того, щоб прибрати повідомлення «Failed to load library dxva2.dll» в Windows XP потрібно:
– перевірити і переконатися, що встановлені всі необхідні останні оновлення системи. Для цього в панелі управління необхідно включити «Автоматичне оновлення». Якщо у Вас все встановлено і система оновлена до останньої версії (до Windows XP SP3), переходимо до наступного пункту;
– з офіційного сайту Microsoft викачуємо і встановлюємо Windows Installer 4.5 Redistributable. Це не завжди потрібно, але ми перестраховуємося. Скачати можна в розділі «Завантаження Windows installer 4.5» на сторінці https://support.microsoft.com/en-us/kb/942288/ru. Потім перезавантажте комп’ютер;
– завантажуємо і встановлюємо Microsoft .NET Framework 3.5 для Windows XP. Це теж на офіційному сайті Microsoft. https://www.microsoft.com/ru-ru/download/details.aspx?id=21.

Помилка dxva2.dll Skype   способи її виправлення

Перезавантажуємо комп’ютер.

Ну от, в принципі, після цих дій, якщо система справна, Скайп повинен запуститися без проблем. Також перевірте, чи інстальовано DirectX і драйвера відеокарти.

Помилка dxva2.dll Skype   способи її виправлення

 

Файл Dxva2.dll у Windows 7, 8.1 і 10

Даний файл у свіжих версіях операційної системи знаходиться в Windows/System32 і Windows SysWOW64. Він там як невід’ємна частина системи.
Так ось, раптом у Вас з’явиться повідомлення про те, що даний фал відсутня, то комп’ютер Вам бреше. Вирішується ця проблема досить просто, методом перевірки цілісності системних файлів. Перевірка здійснюється через командний рядок.
Просто у рядку вводимо sfc /scannow, натискаємо Enter. Попередньо необхідно запустити командний рядок від імені адміністратора.
Якщо Вам цікаво, то цей файл Ви можете знайти за адресою C:WindowsWinSxS, виконавши пошук dxva.dll у вкладених файлах і папках.

Помилка dxva2.dll Skype   способи її виправлення

Зазвичай, вищеописані методи допомагають розібратися з проблемою. Якщо ні – то пишіть в коментарі, що конкретно у Вас не вийшло, ми обов’язково розберемося.