Проходження гри Їжачок Пашка

Їжачок Пашка — пригодницька гра з приголомшливим сюжетом і яскравою графікою, проходження якої безумовно припаде до душі маленьким дітям. Незважаючи на розважальні функції, проходження іграшки Їжачок Пашка здатне розвивати логіку, кмітливість і багато інших якостей, які, безсумнівно, стануть в нагоді в майбутньому дитині.

Проходження гри Їжачок Пашка

Сюжет Їжачок Пашка

За сюжетом головний герой гри Їжачок Пашка прийшов до бабусі за своїм улюбленим частуванням — чаєм з яблучним варенням. Бабуся завжди знала, що це улюблене ласощі Пашки, але до його приходу залишалася тільки одна баночка варення. Щоб наварити ще смакоти, бабусі необхідні нові стиглі яблука, за якими необхідно відправлятися в сад. Їжачок Пашка, як зразковий онук, пообіцяв бабусі, що відправиться в сад, обов’язково пройде всі випробування і нарве для бабусі самих стиглих і соковитих яблук.

Проходження гри Їжачок Пашка

Проходячи рівень за рівнем у Їжачок Пашка, геймеру доведеться розгадати величезна кількість загадок і виконати ряд певних дій. Грати в ВК додаток можна також і з друзями наввипередки. Тут сенс простий: хто першим пройде всі випробування, той, власне і буде переможцем квесту.

Основні правила гри

Проходження гри Їжачок Пашка

У процесі гри, щоб дати який-небудь предмет іншому персонажу, необхідно взяти з полиці і потім натиснути на цього персонажа. Для досягнення основної мети необхідно буде пройти кілька стадій квесту, а якщо ви не знаєте, що вам робити далі, то в будь-який момент зможете скористатися підказкою. Кожен раз, коли ви будете зривати яблуко — ви будете переходити на новий рівень.

Як проходити перший рівень Їжачок Пашка

  • Для того, що б пройти Їжачок Пашка спочатку на першій локації вам буде необхідно зірвати яблуко на яблуні, однак просто так цього зробити не можна — доведеться йти до бобра за дошками. Після того, як бобер дасть нам дощок їх необхідно буде чимось пов’язати.
  • Нитки надати вам зможе кошеня, але тільки в обмін на смачне молоко; корова дасть молоко тільки в обмін на красивий і барвистий квітка; лисиця віддасть цю квітку тільки в обмін на красиве пір’я півня; півень у свою чергу готовий віддати своє перо, якщо у горобця ви візьмете зерно пшениці.
  • Воробей надасть вам зерно, якщо ви дасте йому зерно ялинової шишки; за ялинові шишки білка зажадає вам жолудь і гриб; ведмідь праворуч зірве вам гриб, якщо йому дати малини, а мишко зліва дасть малину, якщо йому принести меду.
  • Бджола зможе зібрати мед, але одна вона впоратися не зможе — їй необхідна допомога метелики, яка боїться павука. І насамкінець вам необхідно буде прогнати павука, щоб добути мед.

Як виманити слона і як отримати дві шишки

У процесі гри Їжачок Пашка вам потрібно виманити слона і знайти його. Насправді багато гравців не можуть знайти слоника з тієї причини, що він зовсім не ховається — слона необхідно купувати. Якщо зберете 25 яблук, то слон з’явиться на карті. Ось таке ось просте рішення проблеми.

У грі Їжачок Пашка обидві шишки ростуть на ялинах. На них необхідно по черзі натискати до тих пір, поки на одному з дерев не з’явиться одна шишка. Щоб отримати другу шишку необхідно натиснути на білку без шишки, а потім на саму ялинку. Після цього 2 шишки ви зможете віддати білку, обмінявши тим самим їх на ялинові зерна.