Робимо репост фотографії в Инстаграме

Сьогодні ми з вами, дорогі друзі, торкнемося досить таки популярну тему серед користувачів Инстаграма. Мова піде про репостах. Напевно, практично кожен вже знає, що це таке, якщо хтось не знає, то зараз я спробую коротко пояснити.

Давайте спочатку розберемося з термінологією, що таке ці самі пости і репости, а також з чим їх їдять. Жартую, ми їх звичайно ж не будемо.

Коли ви додаєте до себе на сторінку свій матеріал (фотографія, відео, текст) – це називається постом. Якщо ви хочете додати матеріал з чийогось іншого облікового запису, то це буде називатися репостом. При цьому в описі ви вказуєте автора посту. Тобто репост – це свого роду плагіат із зазначенням джерела, звідки ви взяли матеріал.

Зміст:

  • 1 Як зробити репост в Инстаграме на Андроїді
    • 1.1 Робимо репост без додатків телефону IPhone або Android)
    • 1.2 Робимо репост в Инстаграме за допомогою програми Regrann
    • 1.3 Як зробити репост в Инстаграме з текстом
  • 2 Як зробити репост запису в Инстаграме з комп’ютера

Як зробити репост в Инстаграме на Андроїді

Вся проблема полягає в тому, що безпосередньо функції репоста немає. Розробники Инстаграма не придумали її. У зв’язку з цим доводиться використовувати сторонні додатки, або свою кмітливість, щоб все-таки зробити цей нещасний репост. У даній статті я навчу вас і першим і другим способом, тому давайте переходити до практики.

Робимо репост без додатків телефону IPhone або Android)

Спосіб полягає в наступному. Ви робите скріншот посту, який хочете бачити у себе на сторінці і додаєте його. Програм і додатків ніяких ставити не потрібно, фотка залишається та ж.

Знаходимо акаунт у Инстаграме і фотографію, яку будемо репостить собі. Вгорі написано логін. Нам він стане в нагоді, коли ми будемо додавати фотку до себе і вказувати її власника.

Робимо знімок екрану. Така функція є за замовчуванням практично у всіх телефонах і планшетах. Зазвичай, щоб зробити скріншот екрану, необхідно затиснути разом кнопку живлення і кнопку регулювання гучності.

Робимо репост фотографії в Инстаграме

Запускаємо Instagram і починаємо додавати фото. Для цього внизу натискаємо на значок фотоапарата і зліва переходимо в галерею.

Першим, природно, підвантажується те фото, яке у нас вийшло в результаті скріншота. Ми можемо його обрізати рухами пальців вгору-вниз, в сторони. В моєму випадку обрізати нічого не довелося.

Тиснемо на кнопочку «Далі»:

Робимо репост фотографії в Инстаграме

На наступному етапі залишаємо нормальний фільтр і також натискаємо на кнопку «Далі». Якщо ми будемо застосовувати інші фільтри, то це буде вже фотографія, яка відрізняється від вихідної, що не є репостом:

Робимо репост фотографії в Инстаграме

На наступному етапі в поле для опису фотографій посилаємося на рахунок, звідки була взята фотографія. Для цього перед іменем користувача потрібно поставити значок @.

Якщо в оригінальному пості був якийсь текст і хештеги, то їх потрібно вводити вручну. Це мінус даного способу:

Робимо репост фотографії в Инстаграме

Після додавання у нас виходить ось такий пост:

Робимо репост фотографії в Инстаграме

Начебто, нічого складного.

Робимо репост в Инстаграме за допомогою програми Regrann

Знайти і встановити цей додаток можна в Play Market. Воно абсолютно безкоштовне, плюс його в тому, що воно інтегрується в ваш Instagram-додаток.

У перший раз ми все-таки запускаємо Regrann і тиснемо на кнопочку «ПЕРЕЙТИ ДО INSTAGRAM».

Робимо репост фотографії в Инстаграме

В принципі, на цьому все з налаштуваннями. Тепер ми шукаємо фотографію, з якою хочемо зробити репост.

Після того як знайшли, у правому верхньому куті натискаємо на меню у вигляді трьох вертикальних точок:

Робимо репост фотографії в Инстаграме

З випавшого меню вибираємо пункт «Копіювати посилання»:

Робимо репост фотографії в Инстаграме

Відкривається наступне віконце. У ньому потрібно натиснути на значок Инстаграма:

Робимо репост фотографії в Инстаграме

За бажанням обрізаємо фото і натискаємо на кнопку «Далі»:

Робимо репост фотографії в Инстаграме

Точно так само, як і в першому пункті вставляємо в описі обліковий запис, з якого ви репостили.

Або ж можна ще відзначити даної людини на фото.

Робимо репост фотографії в Инстаграме

Все, з цим пунктом ми розібралися.

Як зробити репост в Инстаграме з текстом

Для цього нам знадобитися той же додаток Regrann. Якщо крім фотографії в пості також були присутні ще текст і хештеги, то програма автоматично скопіює їх в буфер обміну.

Для того щоб вставити цей текст вже свій пост, необхідно вже на останньому етапі, в місці для додавання підпису, поставити палець і затримати його. З випав невеликого меню вибрати пункт «Вставити»:

Робимо репост фотографії в Инстаграме

Крім вихідного тексту програма додає посилання на свій аккаунт Regrann. Вони показано на скріншоті. При бажанні можете їх стерти і вже після цього опублікувати запис.

Робимо репост фотографії в Инстаграме

Як зробити репост запису в Инстаграме з комп’ютера

Варіанти тут теж два:

Перший. Точно також зробити скріншот фотографії. Для цього зайдіть в свій обліковий запис на офіційному сайті Инстаграма. Як туди потрапити я писав у статті «Як зареєструватися в Инстаграме з комп’ютера». А також вам знадобляться знання про те, як додати фото в Instagram з комп’ютера.

Другий. Поставити емулятор Андроїда на комп’ютер BlueStacks і скористатися все тим же додатком Regrann. Про те, як налаштовується даний емулятор, я також писав у статті про реєстрацію в Инстаграме з комп’ютера.

А на цьому про репости поки все на сьогодні.

А, може, і це буде Вам цікаво: