Сервіс по обчисленню калорійності їжі

Сервіс по обчисленню калорійності їжі
Черговий новий сервіс від Google, який обчислює калорійність кожної страви лише завантаживши в нього фотографію. Дану технологію назвали Im2Calories, вона побудована на основі торішнього стартапу DeepMind, що Google вже викупили собі.

Im2Calories може працювати як з низькою якістю фото так і з високим, для нього немає різниці. Технологія обчислює об’єм страви на фотографії, з цього його масу в тарілці або на підносі.

Кевіна Мерфі, співробітник компанії Google, якій очолює даний проект. У даний момент Im2Calories робить обчислення, але є погрішності в 15-20%. Планується зробити так, щоб додатка вычисляло без помилково.

Притому в Im2Calories буде вбудовано машинне навчання, що з часом дозволить сервісу вивчити всі види страв і зберегти дані від них.

Сервіс по обчисленню калорійності їжі
На нашу думку даний проект стане популярним серед спортсменів, особливо які намагаються набрати масу. В інших випадках програма не уточнює корисна їжа чи ні, часто іноді для здорового харчування буде накладена велика тарілка з великою вагою, але там будуть фрукти і овочі. Але Google скоріше всього знає, що робить і такий варіант складності вони теж розглядали.

Google вже запатентував Im2Calories, але дату випуску ще так і не оголосили, але на новинних сайтах компанії дуже багато пишуть про даному додатку по обчисленню калорійності їжі.