Сервіс зберігання інформації — Categoriya.com

На дворі 21 століття — світ високих технологій. Людство не стоїть на місці, воно розвивається. Розвиваємося і ми з вами — прості люди. Якщо ви спробуєте згадати що ви знали і вміли 1-3 роки тому, то самі переконаєтеся, скільки потрібною, корисною інформацією за цей час збереглося в пам’яті. Все життя в нашій голові накопичуються знання і вміння.

Що таке Categoriya?

Categoriya — це сервіс зберігання інформації або мультимедійна скарбничка знань і умінь.

Незважаючи на те, що сервіс в даний момент є прототипом з мінімальним набором функцій, він вже зараз дуже нагадує журнал, який включає в себе різні замітки цікавої інформації. Кожна замітка містить тільки найважливіше, ніякої реклами і нічого зайвого. Вміст завантажується з інтернету з допомогою плагіна в браузері.

Сервіс зберігання інформації — Categoriya.com

От і все. Практично те ж саме ви можете робити за допомогою Evernote, різних сервісів соціальних новин. Так в чому ж «фішка»?

Засновники інформаційного сервісу Дмитро Кушнерьов і Отарі Тунтия стверджують, що особливістю є те, що сервіс дає можливість отримувати від своїх друзів тільки потрібну і корисну інформацію, дозволяє людям розвиватися, знаходячи людей зі схожими інтересами та получя інформацію тільки по цьому інтересу.

“Categoriya — це скарбничка знань і умінь. Facebook, VK дозволяє бути на зв’язку з людьми, яких ви знаєте, отримуючи інформацію про їхнє особисте життя, Categoriya дає можливість знаходити людей зі схожими інтересами та отримувати інформацію лише по цьому інтересу. Все дуже просто! Я захоплююсь програмуванням, знаходжу багато цікавого в інтернеті по цій темі, але навіщо мені постити це собі на стіну або в стрічку в тому ж Facebook, коли з моїх друзів це нікому нецікаво, а комусь і цікаво, вони втратять це в загальному потоці. Я створю з цього інтересу журнал на Categoriya і можливо допоможу кому-небудь знайти роботу, дам якийсь поштовх в особистісному розвитку, так хоча б банально дізнаюся думку. “

Індивідуальність і чистота на Categoriya — це найголовніше. Вже зараз потрапивши на сторінку будь-якого журналу , ви бачите індивідуальну обкладу і багато різних заміток від користувача по цій темі. Прокрутіть сторінку вниз, і сервіс довантажити ще більше заміток.

Як потрапити на Categoriya?

У даний момент потрапити на сервіс зберігання можна використовуючи акаунти соціальних мереж VK, Facebook, Odnoklassniki. Реєстрація дає можливість створювати свої журнали, для перегляду вмісту журналів реєстрація не потрібна.

Сервіс зберігання інформації — Categoriya.com

Соціальні функції

Categoriya — це соціальна мережа, тому все побудовано на обговоренні нотаток з іншими користувачами. Для кожної замітки можна залишити коментар, встановити позначку «Подобається».

Для того щоб бачити інформацію, яку публікують друзі, потрібно підписатися на журнали. Підписуватися можна як на всі журнали користувача, так і тільки на ті, які відносяться до певним інтересам.

Оновлення друзів передплатників можна подивитися у відповідному розділі. Також завжди можна перейти до перегляду нотаток однією з шести категорій.

Інтерфейс

Сторінка користувача розділена на три частини: верхня частина, що являє собою обкладинку, в якій відображається основна інформація про користувача, нижня частина, яка містить список всіх журналів.

Між ними тонка смуга з інформацією про кількість журналів, заміток, підписок і передплатників.

Сервіс зберігання інформації — Categoriya.com

Додавання нотаток

Ще однією особливість Categoriya є те, що кожен користувач сам вирішує, яку саме інформацію зберегти в журнал і як вона буде виглядати для більш приємного сприйняття. Щоб зберегти інформацію, просто виділіть її мишкою і натиснути на кнопку Categoriya, яку попередньо необхідно встановити в браузері.

Відкриється простенький текстовий редактор, що дозволяє змінити оформлення нотатки. Залишається тільки вибрати відповідний журнал і написати заголовок.

Висновок

У загальних рисах на даний момент сервіс Categoriya являє собою Pinterest, але не з дощок і картинок, а з журналів і нотаток + самоналагоджувальний web-clipper. Інформаційний сервіс продовжує розвиватися.