Що робити якщо комп’ютер не бачить USB-пристрої?

Нерідко ми стикаємося з тим, що комп’ютер не бачить наші USB-пристрої. Ви вставляєте флешку, а в «Моєму комп’ютері вона не відображається». Часто проблема полягає в самому пристрої, адже нерідко флешки і зовнішні жорсткі диски виходять з ладу. Однак, можливо справа не в пристрої. Ми розглянемо можливі варіанти проблем, які могли призвести до неможливості операційної системи відображати USB-пристрої.

Що робити якщо компютер не бачить USB пристрої?

  • Якщо ваша операційна система не відображає зовнішній жорсткий диск, то цілком можливо йому просто не вистачає потужності для того, щоб все працювало як треба. Для цього необхідно замінити кабель жорсткого диска на подвійний, щоб жорсткий диск вставлявся відразу в два USB-гнізда. Подібне рішення допомагає вінчестеру розкрутитися і відображатися у вашому комп’ютері.
  • Цілком імовірно, що ваші передні USB-порти вийшли з ладу, або зовсім не підключено або підключено неправильно і у них не вистачає потужності для правильної працездатності. Просто вставити ваш пристрій в задній вхід вашого системного блоку, щоб переконатися непрацездатності ваших передніх USB-портів, або спростувати це.
  • У деяких випадках потрібне оновлення USB-драйверів, для того, щоб операційна система могла правильно сприймати всі USB-пристрої.
  • Існує можливість відключення USB-портів в BIOS. Як правило, це робиться у комп’ютерних клубах та інтернет-кафе, щоб відвідувачі не змогли заразити комп’ютери вірусами. Для домашнього комп’ютера, достатньо зайти в BIOS і включити опцію, що відповідає за відображення USB-пристроїв.
  • Можливо, ваш комп’ютер заражений вірусами, які блокує здатність операційної системи відображати USB-пристрої. Для видалення вірусів, скористайтеся сучасними антивірусними програмами, тільки попередньо відновивши їх антивірусну базу до останньої версії.
  • Також можливі випадки конфліктів файлових систем жорсткого диска і підключається USB-пристрої. Подібне трапляється рідко, проте має місце бути. Для запобігання даного конфлікту, необхідно відформатувати USB-пристрій у файлову систему вашого вінчестера. Для цього скористайтесь сторонніми програмами, здатними відобразити всі підключені пристрої, незалежно від їх файлової системи. Однак пам’ятайте, усі записані на USB-накопичувачі дані будуть остаточно видалені!

Що робити якщо компютер не бачить USB пристрої?

Таким чином, ми розглянули всі можливі варіанти розвитку подій, у тому випадку, якщо ваша операційна система відмовляється відображати USB-пристрої. Зрозуміло, все суто індивідуально і кожний конкретний випадок необхідно розглядати окремо і вирішувати проблему, виходячи з різного роду симптомів. Головне пам’ятайте, якщо у вас не відображається пристрій USB на вашому комп’ютері, а під рукою є ще один комп’ютер або ноутбук, не полінуйтеся встати у нього цю флешку, щоб переконатися, що вона взагалі працездатна.