Що таке папка і як її створити в Windows 7?

Папка – це місце для зберігання файлів. Звичайно ж, всі ваші файли можна зберігати на локальних дисках, але якщо їх дуже багато, то у вас виникнуть складнощі з пошуком необхідного файлу. Відповідно папки допомагають упорядкувати наявні у вас файли, а відповідно і час на пошук файлів значно скоротиться.

Що таке папка і як її створити в Windows 7?
Папки не мають певного обмеження за кількістю і вагою файлів, хіба що кількістю пам’яті, яка виділена на локальний диск, у якому вона знаходиться. Файли в них можна помістити різні: музичні записи, фільми, архіви, ярлики програм та багато інших. Також в папках можна створювати інші папки, що дозволяє зробити більш грамотну ієрархію.

Якщо вас не влаштовує зовнішній вигляд папки, ви легко можете змінити його, встановити новий значок (більш докладно про це читайте тут). Папки можна перейменовувати, переміщувати в інші локальні диски, видаляти, здійснювати в них пошук файлів і т. д.

Давайте на прикладі навчимося створювати папки. Для цього нам необхідно перейти в те місце, де ми плануємо створити. Для прикладу я створю папку на локальному диску C.

Перший спосіб

Тиснемо правою кнопкою миші у вільному місці. З’явиться контекстне меню, в якому нам необхідно натиснути «Створити» ? «Папку».

Що таке папка і як її створити в Windows 7?
Після чого відповідно з’явиться нова папка з однойменною назвою «Нова папка». Про те, як змінити її ім’я читайте тут.

Що таке папка і як її створити в Windows 7?

Другий спосіб

Цей спосіб ще простіше, ніж перший. Нам знадобиться всього одна кнопка, яка розміщена на «Панелі інструментів». Вона іменується дуже передбачувано – «Нова папка».

Що таке папка і як її створити в Windows 7?

Третій спосіб

Для операційної системи Windows 7, доступний спосіб створення папки за допомогою поєднання клавіш «Ctrl+Shift+N». Ці гарячі клавіші створять аналогічну папку і раніше розглянутих способів.

Хотілося б також відзначити, що всі папки можна помістити в «Портфель», але ним дуже рідко хто користується. Тому сенсу описувати його я не бачу.