Співати караоке з балами: способи програмної оцінки вашого вокалу

Співати караоке з балами: способи програмної оцінки вашого вокалу

Здивувати своїх близьких родичів, друзів, малознайомих людей з вашого оточення і зробити всіх їх шанувальниками вашого музичного таланту — це з легкістю реалізована завдання. І загалом то зовсім не важливо, наскільки добре ви володієте своїм голосом. Головне — співати з душею! Адже те, що ми робимо з особливим почуттям — любов’ю, практично завжди стає досягненням певного рівня досконалості. Співати караоке з балами — це саме той самий спосіб тренування свого музичного слуху, який дозволить початківцю або ж співачці, розвинути свої здібності потрапляти в ноти і по візуальному результату вдосконалюватися у вокальному напрямку.

Сьогодні ми розглянемо:

 • 1 Вас буде оцінювати саме неупереджене журі в світі: вибір програмного судді
 • 2 Розважальний преміум сервіс — онлайн караоке клуб
 • 3 Закордонні онлайн сервіс караоке
 • 4 Домашній центр караоке на комп’ютері: вибираємо «репетитора» по вокалу
 • 5 Play UltraStar Deluxe
 • 6 Vocal Jam
 • 7 Підводячи підсумки

Вас буде оцінювати саме неупереджене журі в світі: вибір програмного судді

Співати караоке з балами: способи програмної оцінки вашого вокалу

Різних караоке-програм неймовірне безліч. Вибрати найбільш прийнятний софт досить копітка праця не тільки для початківця виконавця, але і для професіонала своєї справи. Втім, про останній групі користувачів ми промовчимо, бо інформаційних ресурсів у них предостатньо. А ми присвятимо цю статтю початківцям меломанам, любителям заспівати під настрій, а також всім тим, хто перебуває на життєвому роздоріжжі «почати музичну кар’єру співака або ж залишити цю затію як нездійсненну мрію…».

Отже, що ми вам можемо запропонувати, шановний читачу:

 • Встановити спеціальну програму, безпосередньо на ваш комп’ютер і практикуватися у вокалі перебуваючи в найбільш комфортних умовах.
 • Використовувати спеціальні онлайн-сервіси, що передбачає обов’язкове підключення до мережі Інтернет, але звільняє «претендента» від проведення будь-якого програмного апгрейда свого девайса.
 • Завантажити додаток на свій смартфон і мати можливість попрактикуватися в співі в незалежності від місцезнаходження і часу.

Розважальний преміум сервіс — онлайн караоке клуб

Якщо ви хочете вивчити вподобану пісню, коли у вас виникає бажання привнести в доброзичливу тусовку своєрідну ноту розваги або ж ви, шановний читачу, маєте потребу в сьогодення співі — натисніть цю кнопку.

Співати караоке з балами: способи програмної оцінки вашого вокалу

Після того як ви опинитеся на головній сторінці сайту рекомендується пройти короткий процес реєстрації, що в кінцевому підсумку дозволить вам стати повноправним учасником сервісу — вам буде відкритий доступ до зритого функціоналу «караоке клубу». В іншому ви з легкістю розберетесь самостійно, бо елементи управління досить гармонійно вписані в загальний дизайн сайту і знаходяться на видному місці.

Отже, коротко про процесі використання онлайн сервісу «karaoke.ru»:

 • Виберете музичний жанр.

Співати караоке з балами: способи програмної оцінки вашого вокалу

 • Після того як ви відшукали у списку пісень шукану композицію — натисніть кнопку «Play».
 • Після виконання пісні на екрані буде відображений результат у вигляді оцінки за 100-бальною системою.

Співати караоке з балами: способи програмної оцінки вашого вокалу

Так, до речі, що стосується мобільності сервісу: розглянутий нами інтернет ресурс пропонує неймовірно цікаву послугу, скажімо, змагального характеру: завантажити собі на телефон спеціальний додаток і беріть участь у рейтинговому відборі серед виконавців (сподіваємося, саме ви станете кращим(-їй) серед рівних).

Зарубіжні онлайн сервіс караоке

Найбільшою популярністю серед любителів повправлятися у майстерності співи, користується цей сайт http://www.karaokegame.com/. Активуйте посилання, і ви опинитеся на головній сторінці сервісу, де слід зареєструватися і тільки після, вам випаде можливість випробувати «музичний рівень» своїх вокальних даних.

Співати караоке з балами: способи програмної оцінки вашого вокалу

Вельми приємний дизайн сайту не залишить байдужим навіть досвідчених виконавців. Графічна подача музичного матеріалу неймовірно спрощує процес взаємодії з сервісною програмою, а також дозволяє відслідковувати правильність вилучені звуків згідно звукового ряду в ареальном часу.

До речі, використовуючи цей сервіс у вас не виникне питань щодо того, чи правильно ви підключили мікрофон і вірно вибрали рівень його звучання — все графічно відображено на екрані, а потрібні кнопки налаштувань завжди можна задіяти згідно вашому уявленню, як він повинен працювати (лівий кут інтерфейсу).

Співати караоке з балами: способи програмної оцінки вашого вокалу

Виберіть вподобану пісню з представленого списку і спробуйте заспівати — у підсумку, програма вас оцінить! Так, і про приємне WEB-додатку: активуйте відповідний ярлик (ідентифікатор соціальної мережі), і ваш результат стане відомий у колах ваших друзів!

Співати караоке з балами: способи програмної оцінки вашого вокалу

Домашній центр караоке на комп’ютері: вибираємо «репетитора» по вокалу

Звичайно ж, щоб отримати, так би мовити, музичну незалежність, на ваш комп’ютер необхідно встановити спеціальну караоке програму — засіб, за допомогою якого ви зможете вправлятися або ж «блищати» у сімейному колі, виконуючи улюблену композицію незалежно від обов’язковості підключення до глобальної мережі Інтернет. Не приховаємо, коректно працюють караоке програм не так вже й багато; більшість з них представлені в сегменті платного софта. Проте все ж виключення з правил є, і про двох з них ми вам розповімо прямо зараз.

Play UltraStar Deluxe

Отже, завантажити вищезгадану програму можна звідси (активуйте посилання). У тому разі якщо в процесі установки ви відзначите чек-бокс Download Songs» — потрібно деяку кількість часу (все залежить від швидкості інтернет з’єднання).

Співати караоке з балами: способи програмної оцінки вашого вокалу

При первинному запуску програми слід виконати налаштування вашого звукоснимающего обладнання (мікрофони), але перш зайдіть в розділ «Інструменти» — «Налаштування» — «Гра», та оберіть мову інтерфейсу Російська».

Співати караоке з балами: способи програмної оцінки вашого вокалу

Подальший сценарій взаємодії з програмою: вибір пісні, налаштування рівня складності та інші індивідуальні зміни в роботу «Play UltraStar Deluxe» — ви вільні ініціалізувати самі. Ну і про безумовну перевагу від використання даного софта — програма неймовірно точна в плані оцінки вашого вокалу. Намагайтеся і перемагайте своїх суперників у музичному змаганні «хто краще співає!».

Vocal Jam

Другий претендент на звання «Самий справедливий музичний критик», програмне засіб вітчизняного розробника, яка розповсюджується безкоштовно, але дуже ефективно при навчанні співу, а також багатогранно застосовується в інших музичних областях (завантажити Vocal Jam можна звідси).

Співати караоке з балами: способи програмної оцінки вашого вокалу

Єдине, про що варто згадати, — це деякі складності в процесі виведення об’єктивної оцінки виконавцю при використанні музичного матеріалу (файли з розширенням відмінним від «SVE». Пам’ятайте про це! В іншому все просто…і тим не менш, якщо у вас виникнуть які б то не було питання — звертаємося за допомогою сюди.

Підводячи підсумки

Отже, після ознайомлення з програмними варіантами караоке, вам, шановний читач, залишається лише скористатися найбільш підходящим для вас засобом. Однак у процесі організації домашнього караоке центру можуть виникнути деякі технічні або програмні проблеми, пов’язані з неправильним підключенням мікрофона, або невірно задіяними параметрами вашої звукової карти. Щоб убезпечити себе від такого роду труднощів, варто присвятити декілька хвилин свого часу на вивчення матеріалу, який ви знайдете на цій сторінці. Гарного настрою вам і успіхів у вашому творчому починанні — виконання пісень!