Twitter – ідеальний інструмент для поліпшення індексації сайту

Twitter   ідеальний інструмент для поліпшення індексації сайту
Сьогодні ми з вами знову поговоримо про індексацію сторінок сайту. Адже з проблемою довгої індексації нових сторінок стикаються практично всі вебмастери.

Як зареєструватися в Twitter ви вже знаєте, тому перейдемо безпосередньо до дій. Припустимо, що ви написали статтю і опублікували її на вашому сайті – створили нову сторінку. Природно ж вам хочеться, щоб вона якомога швидше з’явилася в пошукових системах. З Google особливих проблем не повинно виникнути, якщо ви скористаєтеся невеликими секретами, які можна прочитати тут. А ось з Яндексом все набагато складніше: щоб нова стаття з’явилася в пошуковій базі необхідно дочекатися апдейта (оновлення пошукових баз), який зазвичай відбувається не частіше одного разу в тиждень (а то й рідше).

Тут нам і допоможе раніше зареєстрований аккаунт в Twitter. Створіть твіт з невеликим описом нової статті і посиланням на неї і опублікуйте його. Оскільки роботи пошукових систем регулярно моніторять акаунти користувачів Twitter, а також зчитують всі твіти, які вони публікують – у вас є великий шанс, що роботи помітять і ваш твіт з посиланням на нову сторінку.

Twitter   ідеальний інструмент для поліпшення індексації сайту
По своєму досвіду можу відзначити наступне:

1. Якщо ваш аккаунт в Twitter не проіндексований пошуковими системами – він не несе ніякої користі для них, а вже тим більше не поліпшить індексацію сайту. Тобто вам потрібно додати url-адреса вашого аккаунта Google addurl. З Яндексом швидко додати твіт-аккаунт не вийде – доведеться трохи почекати і дещо ще зробити, про що ми і поговоримо нижче;

2. Якщо у вас порожній аккаунт – він також не несе цінності ля пошуковиків. Заповніть всі можливі розділи профілю, встановіть фонову картинку і аватарку, додайте друзів або просто будь-яких інших користувачів передплатники і т. д. Але найголовніше – це кількість твітів. Чим більше їх буде опубліковано вами, тим цінніше за ваш аккаунт буде в очах пошукових систем. Тобто вам необхідно створити активність, спілкуючись з товаришами, роблячи ретвіти або публікую свої твітти.

3. Не завжди для швидкої індексації сторінок пошуковими системами достатньо одного аккаунта в Twetter. Краще всього, якщо у вас їх буде 3-4 шт. Після того, як ви на одному акаунті опублікуєте запис з посиланням на нову статтю – за допомогою інших акаунтів зробіть ретвіти цього запису.

Якщо у вас немає можливості завести кілька акаунтів на Twitter, то попросіть друзів, щоб вони ретвиттили ваші записи.

4. Якщо url-адреса сторінки занадто великий, то скористайтеся спеціальними сервісами, призначеними для його скорочення. Але і про текст до твитту не забувайте – він дуже важливий, оскільки тільки одна посилання не буде нести високу ступінь інформативності для роботів пошукових систем. А може статися ще гірше – роботи можуть прийняти ваше посилання за спам і тоді швидкої індексації вам не чекати.

5. Для зручності додавання твітти з посиланням на сторінки вашого сайту рекомендую вам встановити кнопки соціальних мереж. Це полегшить вам роботу, а також дозволить читачам ваших статей ділитися ними з друзями.

Висновок

Зазвичай я, після публікації статей на будь-якому з моїх сайтів, додаю їх в 5 облікових записів Twitter. Чому саме п’ять, а не менше? Так щоб напевно вже проиндексировало, все одно процес створення твітти дуже швидкий.

В результаті, після 5-10 хвилин нова сторінка виявляється в індексі Яндекса, але в Google трохи довше.