Вчимося підписувати фотографії в Instagram

Соціальна мережа Instagram – одна з найбільш популярних у світі. Тисячі людей буквально «живуть в Инстаграмм», регулярно ділячись своїми фотографіями, ведучи спілкування з передплатниками та лайкая своїх друзів. Для багатьох користувачів популярність в Instagram є значущою метою, за досягнення якої людина готова платити дійсно важливим, часом, грошима, і навіть здоров’ям. При цьому безліч людей, прийшовши в Instagram і бажаючи досягти там якихось результатів, не приділяють увагу якимось базисним речей, на яких часом грунтується популярність того чи іншого облікового запису. В даному матеріалі я розберу досить важливу в Instagram тему і розповім, як правильно підписати фото в Инстаграме, і які інструменти нам в цьому допоможуть.

Вчимося підписувати фотографії в Instagram

Зміст статті:

 • Так важлива підпис в Instagram?
 • Рекомендації до підписування фото в Инстаграме
 • Як необхідно описувати фотографії в Instagram
 • Приклади чіпляючих текстів під фото в Instagram
 • Як зробити підпис на зображенні для Инстаграма
  • Як зробити гарний текст на ПК
  • Як зробити підпис зі смартфона
 • Висновок

Так важлива підпис в Instagram?

Здавалося б, що тут такого – як-небудь підписати чергову з своїх фотографій? При всій банальності такої операції її уявна простота виглядає досить оманливе. Саме підпис до фотографії часто «робить» фотографію, створює їй той необхідний ореол, який приверне до вашого облікового запису все нових і нових передплатників. Правильно сформульована підпис в Инстаграме здатна чіпляти навіть випадкових відвідувачів вашого аккаунта, які в подальшому можуть стати вашими постійними мережевими (та й не тільки) друзями.

Особливо зростає цінність підпису в зв’язку з використанням хештегов – спеціальних ключових слів, за якими інші користувачі можуть знаходити ваші пости. Використання хештегов вже давно стало професійним інструментом в середовищі SMM (маркетингу в соціальних мережах), а особливо це стосується Инстаграма, де хештеги вирішують якщо не всі, то, принаймні, багато.

Вчимося підписувати фотографії в InstagramАналізуємо, чому так важлива підпис

Тому дуже важливо правильно і коректно робити підписи до котрі викладаються вами фото. Які ж вимоги пред’являються до формулювання таких підписів? Давайте проаналізуємо.

Рекомендації до підписування фото в Инстаграме

Виконання підписів до опублікованих у Инстаграме фото рекомендується виконувати у відповідності з перерахованими порадами:

 • Грамотність. Банально, але тексти досить багатьох користувачів страждають елементарними граматичними та орфографічними помилками. При цьому дана рекомендація не стосується тих випадків, коли людина навмисно змінив грамотність тексту з гумористичними цілями;
 • Не будьте банальними. Не використовуйте те, що вже було «жевано-пережевано» мільйони разів. Намагайтеся знайти щось своє;
 • Будьте щирі, будьте собою при підписуванні фотографії. Люди досить добре ловлять фальш, бо багато хто дуже швидко зрозуміють, що ви не той (та), за кого себе видаєте. Не зайвим буде іноді проявити свою емоційність, це підкреслить вашу людяність;
 • Будьте позитивні. Люди тягнуться до позитивних і позитивним емоціям, тому давайте їм їх як можна більше Инстаграме;
 • Враховуйте свою цільову аудиторію. Якщо вашу основну аудиторію складають циніки і песимісти, попередній рада про позитив буде зайвим. Враховуйте характер і схильності вашого середнього передплатника, і публікуйте матеріали відповідно до його переваг;
 • Якщо ви створили якийсь тематичний профіль Instagram, намагайтеся дотримуватися обраної тематики, частіше радуйте своїх передплатників нових та якісним контентом. Бажано хоча б раз на день;
 • Задавайте цікаві питання. Яскраво сформульоване питання здатний викликати жваве обговорення у вашому обліковому записі, і підвищити його популярність;
 • Використовуйте хештеги. Хештег в Instagram є маркером, за яким вас знаходять інші користувачі;
 • Не роздувайте підпису. Далеко не кожен ваш пост повинен містити розлогий розповідь про все, що накипіло у вас на душі. Іноді достатньо кількох важливих і ключових слів.

Рекомендую прочитати: Що можна написати про себе в Инстаграме (приклади).

Як необхідно описувати фотографії в Instagram

Сам же механізм додавання підпису до фото в Инстаграме досить простий.

 • Ви робите (завантажуєте) своє фото (відео), потім вибираєте вподобаний вам фільтр.
 • Потім натискаєте на «Додати підпис», додаєте ваш текст в полі «Підпис», а також потрібні хештеги з допомогою символу #.
 • Потім тиснете на «Ок».
 • Вчимося підписувати фотографії в InstagramПослідовність кроків для додавання підпису

  Якщо ваше фото було завантажено раніше, вам буде необхідно виділити його, натиснути на кнопку з трьома крапками, там виберіть «Редагувати». Додайте вашу підпис, а потім тапніте на «Готово».

  При цьому пам’ятайте, що Instagram дозволяє писати підпису трохи більше 2 тис. знаків.

  Приклади чіпляючих текстів під фото в Instagram

  Що стосується прикладів подібних підписів, то сприйняття прекрасного досить суб’єктивно. Тим не менш, деякі підписи в Инстаграме здатні привертати увагу до фото, і додати йому яскравих фарб. Наприклад, такі написи:

  • «Наодинці з собою».
  • «Приємний вечір у колі близької людини»
  • «Юність. Вздымающаяся хвиля. Позаду вітер, попереду скелі»

  Вчимося підписувати фотографії в InstagramЯскрава підпис з аккаунта Вікторія Лопирьова

  • «Дуже за любов. Дуже про сьогодення. Дуже красиво»
  • «Такими очима дивиться на вас тільки кохання»
  • «Якщо є рай на землі, то його шматочок в моїх руках»

  Красиві і цепляющие написи в акаунтах практикують багато популярні медійні персони Инстаграма – Ольга Бузова, Вікторія Лопирьова, Віра Брежнєва, Дмитро Нагієв та інші. Рекомендую прогулятися їх акаунтами і пошукати «цепляющие» підписи до публікуються ними фото.

  Вчимося підписувати фотографії в InstagramЧіпляюча підпис з аккаунта Ольги Бузової

  Як зробити підпис на зображенні для Инстаграма

  У деяких випадках вам може знадобитися зробити підпис на самому отриманому фото. Розберемося, як це можна здійснити.

  Як зробити гарний текст на ПК

 • Щоб зробити підпис на фото буде досить завантажити фото на ПК.
 • Запустити який-небудь сподручный графічний редактор (від банального «Paint» і до «Photoshop»).
 • І скористатися його функціоналом.
 • Приміром, в «Paint» ми тиснемо на «Файл» — «Завантажити» для завантаження фото, натискаємо на значок «Текст» і додаємо текст на зображенні. Для збереження результату вибираємо «Файл» — «Зберегти як».
 • Також для цих цілей можна скористатися різними графічними редакторами онлайн. Наприклад, запустивши мережевий редактор editor.pho.to натисніть «Завантажити фото» для завантаження фото з комп’ютера. Потім виберіть вкладку «Т+» ліворуч і накладіть на зображення потрібний вам текст. Для збереження отриманого зображення натисніть на «Зберегти і поділитися».

  Вчимося підписувати фотографії в InstagramРобіть написи на editor.pho.to

  Залишиться завантажити даний фото на ваш Instagram з ПК або перенести його спочатку на ваш гаджет, і опублікувати фото вже звідти.

  Як зробити підпис зі смартфона

  На гаджетах також існує достатня кількість можливостей для додавання тексту на фото. Наприклад, це програми «Phonto», «Snapseed» та інші аналоги.

  Встановіть і запустіть «Phonto», тапніте на вікні, що відкриється, виберіть «Load new image from device». Вкажіть додатком шлях до вашого фото.

  Після цього натисніть на олівчик вгорі, введіть потрібний текст і натисніть на «Done». Текст з’явиться на екрані. Утримуючи його пальцем, встановіть його на потрібне місце зображення. За допомогою кнопок «Font» виберіть потрібний розмір шрифту, «Style» — стилю, «Size» — розміру, «Tilt» — нахилу і так далі.

  Вчимося підписувати фотографії в InstagramРозмістіть текст у потрібному місці зображення

  Для збереження результату натисніть на кнопку із зображенням дискетки вгорі (залежить від версії програми).

  Також на відео можна побачити, як користуватися альтернативою – додатком «Snapseed».

  Висновок

  Вище мною були описані рекомендації щодо створення підпису в Инстаграме, і поради необхідні для підвищення популярності вашого облікового запису. Рекомендую скористатися як перерахованими вище порадами, так і придивитися до найбільш популярним профілів в Instagram – їх досвід і напрацювання будуть далеко не зайвими у справі просування вашого облікового запису.