Виявлено нове місце авторизації в Дискорд

Шляхом відновлення свою операційну систему, користувач може зіткнутися з проблемами входу в свій «Olympus» аккаунт, що супроводжуються повідомленням «Виявлено нове місце авторизації». Поява зазначеного повідомлення пов’язано з інструментарієм захисту користувача облікового запису в Дискорд, пропонованого функціоналом популярного месенджера. Нижче розберемо, коли з’являється таке повідомлення, і як вирішити виниклу проблему.

Виявлено нове місце авторизації в ДискордПовідомлення про виявлення нового місця авторизації в Дискорд

Суть і причини дисфункції в Olympus

Забезпечення безпеки входу в аккаунт – один з наріжних каменів більшості мережевих програм. Особливо це відноситься до месенджерів, у зломі та отриманні приватної інформації з яких зацікавлене безліч зловмисників.

Розробники популярного безкоштовного мессенджера «Дискорд» приділяють пильну увагу питанням безпеки. При створенні облікового запису в «Дискорд» інформація про користувача ПК підсумовується, і при наступному вході в аккаунт дані з вхідного ПК звіряються з первинними даними, отриманими при первісній реєстрації.

Особлива увага приділяється типу операційної системи і користувача IP, при неспівпаданні яких користувач отримує повідомлення «Виявлено нове місце авторизації». Для вирішення виниклої проблеми рекомендується підтвердити свої нові дані з допомогою е-мейл, на який буде надіслано лист з підтверджує посиланням.

Повідомлення про виявлення нового місця авторизації в Дискорд є досить масовим. Багато користувачів скаржаться на регулярна поява цього повідомлення, та необхідності щоразу підтверджувати свій аккаунт. Більш того, багатьом користувачам підтверджують листи зовсім не приходять, що робить виниклу ситуацію парадоксальною.

Виявлено нове місце авторизації в ДискордСкарга про відсутність підтверджує листи в твіттері Дискорда

Особливо страждають від частого характеру користувачі повідомлень з динамічним IP, VPN і різних проксі-серверів, які прямо впливають на ідентифікацію користувача IP.

Також вам може бути цікавий наш матеріал по проблемі «Не встановлений маршрут» в Дискорд.

Як виправити «Виявлено нове місце авторизації» в Дискорд

Якщо ви зустрілися з цією проблемою вперше, то буде достатньо перейти у ваш е-мейл, відкрити прийшло валидационное лист, і клікнути по розміщеної там посиланням. Після цього ваша нова ОС або IP будуть підтверджені, і ви зможете далі користуватися функціоналом популярного месенджера.

Якщо ж ніякого листа ви не отримали навіть через годину-дві, то це зазвичай сигналізує про некоректну обробці такого запиту сервером Дискорда. Вам буде необхідно ще пару раз спробувати увійти в свій аккаунт і спробувати отримати підтверджує лист (Налаштування – Мій обліковий запис – введіть свою е-мейл та натисніть на «Click here» вище).

Виявлено нове місце авторизації в ДискордПовторіть відправку листа, що підтверджує вищенаведене

Якщо ж лист так і не буде отримано, зверніться в техпідтримку Дискорда (або на е-мейл support@discordapp.com) і змалюйте виниклу проблему.

Що стосується можливостей відключення функції перевірки місця авторизації, то на сьогоднішній момент можливі два варіанти:

  • Активація двофакторної ідентифікації в месенджері (Налаштування – Мій обліковий запис – Включити двофакторну ідентифікацію);

    Виявлено нове місце авторизації в ДискордВключення двофакторної ідентифікації у налаштуваннях Дискорда

  • Відключення виявлення інших платформ (Налаштування користувача – Мій обліковий запис, де зняти галочку з опції «Automatically detect accounts from other platforms…» за наявності такої).

Також раніше ми розібрали як додати бота в Дискорд.

Висновок

Отримання повідомлення «Виявлено нове місце авторизації» в Дискорд означає, що месенджер зафіксував зміну користувача ОС або IP. Найпростішим вирішенням питання є підтвердження ваших даних з допомогою прийшов валидационного листи на ваш е-мейл. У критичних випадках може знадобитися звернення в технічну підтримку «Дискорд», де фахівці Olympus Inc. допоможуть вирішити виниклу у вас проблему.