Windows не вдалося застосувати параметри автоматичної установки у процесі

Випадок не настільки часті, щоб давати слушні поради, однак якщо у вас трапилося, що Windows не може довести установку до логічного завершення і видає помилку «Windows не вдалося застосувати параметри автоматичної установки в процесі», то значить, пора або шукати причини в своєму комп’ютері, або в дистрибутиві.

Windows не вдалося застосувати параметри автоматичної установки у процесі

  • Як рекомендують користувачі, які вже стикалися з подібною помилкою, необхідно скинути за замовчуванням налаштування або зовсім перепрошити BIOS.
  • Длубатися і поміняти налаштування BIOS, причому робити це не навмання, а зі знанням справи. Якщо знань немає, то цей пункт не для вас.
  • Подивитися включений в налаштуваннях BIOS LTP-порт, якщо вимкнено, то спробувати його включити. Бували випадку, коли Windows не хотіла ставитися саме через відключене LTP-порту.
  • Поміняти дистрибутив Windows. Цілком можливо, що наявний дистрибутив пошкоджений, а якщо ви використовуєте не оригінальний диск з операційною системою, то можна гадати, що там може бути не так.
  • Спробувати встановити іншу версію Windows. Сучасні комп’ютери заточені на встановлення конкретної операційної системи, наприклад, нині пропагованої Windows Якщо ваш ноутбук не встановлюється Windows 7, то цілком ймовірно, що старша версія Windows встановиться без проблем.